Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

I-auzi ce zice mapa, usor nasule ca iar vin astia peste noi =)))). Bravo printeso pentru lider. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, woodstar said:

ce te-ai incordat asa patroane 

Leprele din factiune sa zboareeeeeeee!! 

 

1 hour ago, South SKY BELEAUA said:

Kalm kalm bajeti

Te scuip.

1 hour ago, kev said:

I-auzi ce zice mapa, usor nasule ca iar vin astia peste noi =))))

Iar o sa se sperie gangurile si zic "iar vine sefu Rifa si ne pune la zid =)))))))) " 

Link to comment
Share on other sites

Am eu contul meu pe care o sa joc eu din cand in cand si un cont ce se poate face tarfa daca vreti. Hai ca o sa fie o vara grea pentru cele 3 orase. Saaaaluttt! 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, sNrobert ZEW said:

Ba, cum deschid topicurile? Ma bate noul forum :))

 

Cand esti intr-un topic si ai sus in dreapta butonul Start New Topic, langa el ai "Moderation Actions" si acolo ai Pin, Hide, Lock.

Daca nu merge, contacteaza un administrator sa-ti dea switch intre grade, gen sa ai "RPG Avispa Rifa Leader" in loc de VIP.

Daca nu merge nici asa, inseamna ca nu sunt facute accesele, au mai multi problema asta. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, woodstar said:

mai dk esty alfabet sy kokalar an acelasy tymp vz ka ayky aty trb gramatyka buna tu ke krezi k faky

skz bos da zew ie clan da analfabetzi la noi nu trebe bak k navem ke fake q iel.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, sNrobert ZEW said:

CITITI ANUNTURI IMPORTANTE, noapte buna.

Deja esti pe treaba. Pai da baiatul meu cu "CINE NU IMI DESCHIDE USA LA LIMUZINA ARE FW" unde este?oh oh

Am zis si eu sa va urez bafta la Chilliad, ca la 3 orase nu are cine sa va opreasca :)

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Show 1337 said:

Deja esti pe treaba. Pai da baiatul meu cu "CINE NU IMI DESCHIDE USA LA LIMUZINA ARE FW" unde este?oh oh

Am zis si eu sa va urez bafta la Chilliad, ca la 3 orase nu are cine sa va opreasca :)

Mersi frumosule, mi-ai dat cu SEEN pe Instagram la poza aia, ai Block 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, sNrobert ZEW said:

Mersi frumosule, mi-ai dat cu SEEN pe Instagram la poza aia, ai Block 

ti-am raspunssssssss baaaaaa, ceva mai tarziu, dar ti-am raspunssssssssssssssssssss, imi cer scuze pentru intarzierea raspunsului. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.