Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

12 hours ago, Just xeS said:

Salut baieti, sunt noul vostru coleg ;) 

Csz frate, bine ai venit!

13 hours ago, kev said:

SI pe a mea =))))). Ce mai faceti ma ? tot pe ban list tot pe ban list? 

Kev.Kingofthebanlist, spaima Ardealului.

14 hours ago, sNrobert ZEW said:

Va las pe mâna lui tobe pana revin, succes La wars

Sa-mi aduci un suvenir!

Link to comment
Share on other sites

Nu am putut sa raman la toate warurile, am avut ceva probleme si s-ar putea sa nu ajung nici maine!

Link to comment
Share on other sites

Salutare, guyz!

De astazi eu sunt noul vostru coleg, sper sa ne intelegem cat mai bine impreuna si sa cucerim toate cele 3 orase.

Sper sa nu ma prinda astia ca dau cu renko. Glumesc =)) s-au invatat baietii ca dau bine (atunci cand tin arma spre ei si nu spre mine) =)) 

Ne vedem maine, sper sa fim cat mai multi si sa castigam cu lejeritate.

 

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, AT CRistian said:

Salutare, guyz!

De astazi eu sunt noul vostru coleg, sper sa ne intelegem cat mai bine impreuna si sa cucerim toate cele 3 orase.

Sper sa nu ma prinda astia ca dau cu renko. Glumesc =)) s-au invatat baietii ca dau bine (atunci cand tin arma spre ei si nu spre mine) =)) 

Ne vedem maine, sper sa fim cat mai multi si sa castigam cu lejeritate.

 
 
Noi cand pierdem e pentru ca sunt prea multi codati in mafia cealalta...
 

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, AT CRistian said:

Salutare, guyz!

De astazi eu sunt noul vostru coleg, sper sa ne intelegem cat mai bine impreuna si sa cucerim toate cele 3 orase.

Sper sa nu ma prinda astia ca dau cu renko. Glumesc =)) s-au invatat baietii ca dau bine (atunci cand tin arma spre ei si nu spre mine) =)) 

Ne vedem maine, sper sa fim cat mai multi si sa castigam cu lejeritate.

 

Salut , bine ai venit.

Link to comment
Share on other sites

@AT CRistian sa mor eu, ai venit de o zi aici si deja zici ca tu ai luat toate turfurile... asa vorbesti. Nu uita ca ai plecat ca o pasarica din RDT (sa afle si colegii tai) dupa ce v-am terifiat pe toti de la mic la mare. Daca ne-am duce toti astia intr-un gang (gen cum ai venit tu aici), ce adversari ar mai exista pe server? Alde d-astia cu scoruri 1-15? Esti penibil, macar de ti-ai tine gura.

(ti-am postat aici pentru ca-mi sufereai pe forum pe la RDT cu videoclipuri.. gen sa ma banezi pe mine pentru ca adminii sunt incompenteti si eu dau cu, codul). Zici ca te-ai saturat de codati? Pai si daca vii aici, nu mai dai de codati? Aiurea..

 

Orice imi raspunzi atat tu, cat si altcineva.. nu o sa va raspund pentru ca nu caut cearta. Mi te-ai adresat direct fara ca eu sa te deranjez cu ceva.. iti platesc cu aceeasi moneda.. nimic mai mult. Salut.

 

5977ad1c8d439_TestTW.thumb.png.f948b0b7036622a30afee8839f6e3c77.png

Edited by AIM SylvyuGoogle YAMAN
Link to comment
Share on other sites

Totusi nu inteleg care e problema ta de cate zile sunt eu in factiune si ce comentez la discutiile gangului Avispa Rifa. Mi-am felicitat colegii pentru waruri si am spus ca inca putin si luam LS-ul, ceea ce se datoreaza muncii colegilor si conducerii, nu mie care sunt aici de 2 zile, insa, stai tu linistit ca am timp sa-mi arat "fortele", urmeaza si LV-ul tau pretenas, abia astept sa-ti dam cu el in cap si sa suferi iar pe la discutii cum ai facut-o mai sus. 

 

Am spus undeva ca-l luam ca am venit eu sau ca pula mea, noroc cu mine, ca-s eu mare smecher si am adus Avispa in stadiul in care este? care e problema ta ce postez eu la discutiile gangului din care fac parte? =)) 

 

Tu te auzi ce poti sa aberezi? Ca am plecat ca pizda ca m-ai terifiat tu? Bai asta, usor dracu sa nu-i dai pe toti afara din RDT cu terifiatul tau, magicianule, joaca dracu mai usor ca ramane RDT-ul fara membrii din cauza ta =)) macar asa sa reusesti si tu sa iei LV-ul cu Pimps. =)) 

 

 

Comentezi si te certi prin ce topicuri ai ocazia, profiti ca nu mai tine nimeni cont daca esti membru sau nu si cauti conflict pe un videoclip postat acum 3-4 zile, ca meh, trebuie sa atragi si tu atentia. =)) 

 

 

La 20 de ani ai tai, ma gandesc ca ar fi trebuit sa fii putin mai matur, dar pe masura ce inaintezi in varsta observ ca devii din ce in ce mai redus mintal, te comporti tipic unui copil de 12 ani. =)) 

 

 

P.S: Poate daca te angajezi si tu undeva si nu mai traiesti din pensia lui maica-ta nu-ti mai ramane timp de suferit pe un joc, incearca propunerea mea. =)) 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.