Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

3 hours ago, AT CRistian said:

@showy Nu fi rea :( 

Pentru toti cei care se intreaba cum a reusit Avispa Rifa sa cucereasca atatea turfuri: o mica motivatie inainte de waruri ajuta. =)) 

@GuniT

Ni ce supra mi-am luat =)) 

 

Pai de asta ai intrat tu aici, nu stii? Esti fata gangului, aveam nevoie.

 

 

 

 

 

 

 

<justjoke>> hahah

Link to comment
Share on other sites

https://youtu.be/vchcpE_tnOo

https://youtu.be/wZHHK275Fzw

La ei cand unii stau pe loc e obligatoriu sa ratezi.

Mi se rupe de serverul asta si de joc, dau ban fara sa aiba habar ce e ala no-recoil, doar pentru ca tipa disperatul ala de Robica si apar warninguririle alea de rahat

T25QT3G.jpg

II plesnea vena lui disperatul ala. Auzi, am V3 la maxim.

EDIT cu RASPUNSURILE MELE:

 

Edited by AT CRistian
Link to comment
Share on other sites

Am impresia ca nu iei unban, ti-au aparut 2 warninguri cu acel recul, e imposibil sa iei unban.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, AT CRistian said:

Vesti bune, sper sa primesc unbann pentru ca eu chiar n-am folosit no-recoil.

Depinde de situatie si cum a zis si el, daca stateau pe loc, doar ca din videourile adminului adversarul tau nu prea statea pe loc.

Link to comment
Share on other sites

@sNrobert ZEW, am vrut sa-ti dau PM dar le aveai inchis, ma poti scoate din factiune, nu primesc unbann.

"Tot nu mi-ai dat filmarea pe care am cerut-o. Ți-am cerut să discuți cu adminul cu care ai discutat pe sms, IamGold, să văd și eu cum scoate el warninguri de genul acela fără coduri. N-am zis niciunde să filmezi tu cum tragi pentru că tu poți seta reculul la armă pe diferite trepte. M-am lămurit cu tine."

 

E prea mare incompetenta pe serverul asta, se dau bann-uri pentru niste warninguri de rahat.

Nu mai zic nimic, v-am pupat.

Bafta la 72/72, ne mai auzim noi! :*

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, AT CRistian said:

@sNrobert ZEW, am vrut sa-ti dau PM dar le aveai inchis, ma poti scoate din factiune, nu primesc unbann.

"Tot nu mi-ai dat filmarea pe care am cerut-o. Ți-am cerut să discuți cu adminul cu care ai discutat pe sms, IamGold, să văd și eu cum scoate el warninguri de genul acela fără coduri. N-am zis niciunde să filmezi tu cum tragi pentru că tu poți seta reculul la armă pe diferite trepte. M-am lămurit cu tine."

 

E prea mare incompetenta pe serverul asta, se dau bann-uri pentru niste warninguri de rahat.

Nu mai zic nimic, v-am pupat.

Bafta la 72/72, ne mai auzim noi! :*

Fara suparare, am vazut filmarea si am testat si eu acolo cum ai tras tu, nu am scos niciun warning de genu'. Sistemul asta de rahat cum ii zici tu e setat bine pe fazele astea, nu prea da erori, mai sunt chestii unde este bug la perete si chiar si asa eroarea este de exemplu de 0.008 din 0.013 sa zicem, adica mica. La tine diferenta a fost mare, acum tu stii mai bine. Succes si spor :)

Link to comment
Share on other sites

Daca crezi ca e eroare ceva la sistem poti sa incerci sa demonstrezi. Din filmare se vede ca gloantele le dai in OM nu in peretele ala... Ceea ce e cam nasol si gloantele se duc perfect. Ma rog, poti sa incerci sa demonstrezi nu stiu, eu nu am zis nimic ca ai avut sau nu, eu ti-am zis ca sistemul chiar merge fata de altele, pentru ca am fost admin si stiu combinatiile astea, multi care au primit ban de la asa ceva au recunoscut ca a fost o greseala de a lor ca au bagat din cod no recoil.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.