Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

16 hours ago, BETTY ZEW said:

Hallooo. eu sunt noua voastra colega. sper sa ma simt bine aici. De voi nu imi pasa cum va simtiti cu mine :))

 

Buna, me and u fuck right now

Edited by PhaXSilentTSA
emoții
Link to comment
Share on other sites

Exit ai zis ca faci evindenta. unde e ? de asta si o iau membrii in cap. spuneti ca o faceti. vede ca nu o faceti. ''Eh nu o face oricum de ce sa merg'' Daca asta vreti oke. Nu mai vin nici eu la war. nu mi se pare corect. Eu imi dau duhul sa pot ajunge la war. si pe ei sa ii doara undeva. 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, BETTY ZEW said:

Exit ai zis ca faci evindenta. unde e ? de asta si o iau membrii in cap. spuneti ca o faceti. vede ca nu o faceti. ''Eh nu o face oricum de ce sa merg'' Daca asta vreti oke. Nu mai vin nici eu la war. nu mi se pare corect. Eu imi dau duhul sa pot ajunge la war. si pe ei sa ii doara undeva. 

Se vor rezolva toate in scurt timp ! Cine a apucat sa imi fie membru data trecuta ma cunoaste destul de bine,nu cred ca vor sa ma faca sa ma schimb din nou,daca nu merge cu frumosul schimbam foaia. Voi incepe sa sanctionez din nou pe capete chiar si pentru amenzile neplatite !

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, BETTY ZEW said:

Exit ai zis ca faci evindenta. unde e ? de asta si o iau membrii in cap. spuneti ca o faceti. vede ca nu o faceti. ''Eh nu o face oricum de ce sa merg'' Daca asta vreti oke. Nu mai vin nici eu la war. nu mi se pare corect. Eu imi dau duhul sa pot ajunge la war. si pe ei sa ii doara undeva. 

Tu nu intri deloc la war stai afk la hq, si te iei de exit dece nu face evidenta, el face ceva la war ne ajuta cu ce poate in comparatie cu tine care nu faci nimic

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Madutzu99 said:

Tu nu intri deloc la war stai afk la hq, si te iei de exit dece nu face evidenta, el face ceva la war ne ajuta cu ce poate in comparatie cu tine care nu faci nimic

DAca nu intram la war aveam FW pana acum inainte sa vobersti. gandeste. Am minm 500 sec pe fiecare turf

Link to comment
Share on other sites

RUGACIUNEA MAFIIOTILOR

click\

https://imgur.com/a/iKbSYvL

Edited by Akkar Magia Hotvonului
Link to comment
Share on other sites

Este prea tarziu pentru asta deja,dupa rezultatele de aseara si pentru neimplicarea unora am ramas profund dezamagit de uni,am ajuns la concluzia ca nu meritam sa luam SF-ul si sa ii lasam pe alti care is doresc cu adevarat,aici in mafie sunt persoane care sunt indiferente si nu is doresc sa promovam mafia si vor doar rank la timp sau rank +4 unii dintre iei chiar Sublider,nu facem asa treaba buna. Au incercat multi Lideri sa ma convinga sa iau orasul si raspunsul meu a fost fix asta,nu meritam sa luam SF-ul atata timp cat multi dintre iei nu is dau interesul fata de mafie,sunt alti care is doresc cu adevarat sa cucereasca orasul si stau 2-3 luni chinuindu-se sa faca ceva,noi in cateva zile am avut ocazia sa luam sf-ul complet insa s-au culcat pe o ureche si nu am avut recunostinta din partea lor. Unul dintre cei care au incercat sa ma convinga a fost chiar Mihay insa i-am spus ca nu ma mai interesaza de orasul SanFierro si il poate lua pe tot,ne-am batut joc de munca noastra marea majoritate din factiunea Avispa Rifa,am observat multe schimbari numeric la waruri insa cu 5 persoane pe turf simti ca inebunesti,ok inteleg a avut probleme servarul dar aia fiind 15 online,iei joaca pe alt servar sau cum ?

Edited by Anotimp VODA
Link to comment
Share on other sites

In concluzie aceasta Mafie nu va mai fi pentru waruri,cel putin nu acum :) cei care vor waruri se pot duce in alta Mafie pentru ca aici in Avispa Rifa dupa ce vor lua tot orasul vom ramane cu 0 turfuri ca cei din TTB cum au fost o data. Cei ce vor sa plece sa plece acum fara remuscare.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.