Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Hai noroi la pizdele alea 2 de Natyuk si feruk, cum e baietii sa scoateti scorurile alea pe hq? :(
Nu prea faceti fata 1 v 1 si o ardeti 2 v 1 la tag? =)) Cat o ard eu cu ZEW in SF tot HQ stati :*

Si pentru distrusii aia 2, verificati ultimele 2 recorduri ale factiunii :* ma gasiti pe acolo.

image.thumb.png.17e4c446a965ebf229c004aa48cff18d.png

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, TyTanN said:

Salut ma barosanilor, ce faceti? Toate bune? Am trecut si eu pe aici sa-l salut pe frtlm @i S w i t c H si sa-l felicit pe celalalt fratior @Alvaro Morata VODA pentru lider.

Salut fratioare,Multumesc frumos pentru urare te pwp si te respect!!

Link to comment
Share on other sites

Sa ma iertati ca postez aici, da nu stiu ce forum are Juliano ala din avispa.. sa-i dau pm :( nu ca am eu vreo treaba cu Shawy sau ceva de genu' dar ma uitam pe reclamatii, bai Julitule, de unde stii tu ma care e ala cod si care nu? Ai stat PD la roads pana la rank 3-4 si acum iti dai tu cu parerea care cod si care nu?

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Winterfell said:

@Zenod ZEW Nu cred ca are rost sa ii iei apararea lui shawy sau a alcuiva, daca el crede ca are cod este liber sa il reclame, te pwp :-bd

Nu ii iau apararea lu' Shawy, e problema lui ca da cu cod sau nu, eu zic la reclamatia facuta lui @Don Bob LCN pe site. Isi dadea el cu parerea pe dovezi ca Shawy nu folosea cod si ca era c-bug sau nu stiu ce. Pai incultu' asta n-a vazut cod toata viata lui a stat la roads, a dat de gang stie el care e codu si care nu. Sa-i dea dumnezew neuroni nu spermatozoizi in capatana aia seaca.

Link to comment
Share on other sites

Haide-ti cu totii, Mos Craciun BESTIAL ( Lider TTB RPG2 ) Poate intra si in casa ta. 3.000 GOLD la GIVEAWAY, tu poti Castiga !!!  EXTRAGERE LIVE la 800 Abonati!!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Salutare, sper sa mai vorbim si noi pe aici lucruri legate de factiune, dupa 1 ianuarie, va astept la treaba, avem nevoie de TURFURI! 

O zi buna sa aveti.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, QNT VeTeRaN said:

Salutare, sper sa mai vorbim si noi pe aici lucruri legate de factiune, dupa 1 ianuarie, va astept la treaba, avem nevoie de TURFURI! 

O zi buna sa aveti.

 

 

puyaDragos_Gardescuimagini_cu_puya_11.jpg

Edited by Winterfell
Link to comment
Share on other sites

Salutare si bine v-am găsit unii cred ca ma Cunoaște-ți altii nu sunt NimaR am venit sa ajut cu tot ce pot . 

Sper sa treceti si pe la anunțuri importante daca aveți ceva sugestii așteptam pm-ul vostru Sa aveți un wekeend placut . 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.