Jump to content

69 Pier Mobs - Discutii - Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

 

Nume in joc: K0rS

Level: 32Varsta (reala): 17Factiunile anterioare (specificati rankul): 69 Pier Mobs Rank 4

The Tsar Bratva Rank 1

Verdant Family Rank 2

Red Dragon Triad Rank 1 (wipe)Cel mai mare rank detinut intr-o factiune (precizati factiunea): 69 Pier Mobs Rank 4Motivul pentru care ati parasit sau ati fost demisi din fosta factiune (specificati cum ati parasit factiunea): Red Dragon Triad Liderul a dat wipe la toti cei de rank 1Link catre demisia din ultima factiune (daca exista): Nu existaDe ce doriti sa va alaturati gangului: Am mai fost aici 5 luni sunteti familia mea si vreau sa va ajut cu ce pot (la war si in alte activitati)Cate ore / zi acordati acestui joc, fara afk?: 6-7, dar in weekend imi permit sa stau mai mult

Intervalul de timp in care joci SA:MP: 15:00-22:00

Poti fi prezent la waruri in intervalul 20:00-22:00 in zilele de luni,marti,miercuri,joi ? Da

Daca veti intra in gang cat timp veti ramane alaturi de noi?: Cat se poate Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?: Spalare de bani. trafic de droguri si de arme, war-uri anntrenamente si alte activitatiNickname-uri/conturi anterioare: XenonzAveti capacitatea de a lucra in echipa?: DaAveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: DaAti avut conflicte cu un membru al gangului: Nu ba din potriva ma inteleg foarte bine cu totiSkill-uri la job-uri secundare: Detective skill 5, Drugs skill 5, Mechanic skill 5, Rob skill 3, Arms skill 4, iar in rest skill 1Motto-ul personal: Toti pentru unul si unul pentru totiMotto-ul familiei: Do not mess with us 'cause we will mess you up.Vei respecta liderul si membrii cu rank mai mare din gang ?: DaEsti de acord sa stai minim 2 saptamani in gang (in caz contrar vei fi demis cu FP 60/60)?: Da

Vei fii activ (in caz contrar liderul are dreptul sa te demita)?: Da

Vei participa la toate evenimentele gangului (in caz contrar liderul are dreptul sa te demita)?: DaPoza cu /stats: http://postimg.org/image/bnknbahk1/RPG stats (bara): K0rS.pngCate warn-uri ai in joc? (motiv): 1/3 Pentru DM aiurea pe la level 6 cand eram un newbieAti avut ban? (motiv): Da pentru bug abuze tot pe la level 6Esti pe Blacklist la o anumita mafie/factiune? (specifica): NuIn cazul ca te aflii pe BL unei mafii/factiuni esti de acord sa platesti ca sa fi scos?: DaAlte precizari: Multumesc pentru timpul acordat.

Welcome back nab, era si timpul sa revii, de cand te asteptam :)))

Eu am iesit, mor de somn, noapte buna!

Link to comment
Share on other sites

Daca s-ar misca si la mine asa bine calculatorul cum se misca la tine (mai si filmezi) ar fi ceva.

 

 

As vrea si eu sa mi se miste la fel si cu moduri si cu tot ce are el, dar de unde.. al meu merge ca o tigaie de la o vreme incoace.

Ma si mir cum de reusesc sa fac + la war, sa mai iau si best. :-J

Link to comment
Share on other sites

La multi ani , Romania !

Buna tuturor ! ^_^

N-am mai trecut de ceva vreme pe-aici. Ce mai faceti ?

Link to comment
Share on other sites

Am iesit si eu, marti am teza la mate si deja am emotii :)).

O sa intru de dimineata sa incerc si eu sa gasesc niste dischete d-alea, noapte buna.

edit:

 

@,

 

 

Priviti si urmatoarele clipuri si mai am de uploadat.

 

 

 

Salut! Ce faci ba cu find pe mine? :D Ma urmaresti? :) Vreau si eu toate modurile tale daca se poate ;)

 

Doky sta cu find pe mine ca-s rambo. Edited by rTs sNrobert
Link to comment
Share on other sites

# Hellaw !!

@Cerry ,asta ma intrebam si eu :-?

Sunt foarte tacuti si timizi colegutii nostri. :3 =]]]

Aaa, doar priviti :

http://www.youtube.com/watch?v=W6DmHGYy_xk

Misto sau ce? :emo:

=)))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

# Hellaw !!

@Cerry ,asta ma intrebam si eu :-?

Sunt foarte tacuti si timizi colegutii nostri. :3 =]]]

Aaa, doar priviti :

http://www.youtube.com/watch?v=W6DmHGYy_xk

Misto sau ce? :emo:

=)))))))))))))))

Am vazut-o si eu, razi cu lacrimi...:))) Ba am luat ban 1 zi pentru abuz de /heal cica. Am dat doar odata /heal si imi da ban, doamne ce om. Care sunteti in-game ziceti va rog la und admin 5 sa raspunda la reclamatia lui killerfish

Link to comment
Share on other sites

  • Scooby69 changed the title to 69 Pier Mobs - Discutii - Discussions
  • Jackus unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.