Jump to content

69 Pier Mobs - Discutii - Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salut, ce faceti?

Eu imi bag melodii din calculator in telefon si invat la fizica ca am teza X_X . Sper sa mai castigam cateva turfuri diseara.

Bafta la teza, eu cu vasco avem maine la engleza. Bafta am plecat la scoala

Link to comment
Share on other sites

@,Baaaa,chiar azi?dar nu se poate pune pe laptop?e mai mic ca tine ?

Nici una nici alta. E mama la laptop. ca e dascal si tre' sa-si faca ceva planificari . E un nesimtit, asa face mereu cu mine. si toate astea pentru ca azi nu l-am lasat la PC de la 14:20 pana acum la waruri :-J ca el voia sa stea 10000 ore si eu doar 2 cat sunt warurile.

Link to comment
Share on other sites

Nici una nici alta. E mama la laptop. ca e dascal si tre' sa-si faca ceva planificari . E un nesimtit, asa face mereu cu mine. si toate astea pentru ca azi nu l-am lasat la PC de la 14:20 pana acum la waruri :-J ca el voia sa stea 10000 ore si eu doar 2 cat sunt warurile.

Te inteleg perfect,Dokysor. Am si eu o sora,stiu cum e... :-J

#Buna tuturor!

Sper sa castigati toate teritoriile in seara asta,dar le veti castiga cu siguranta.Ghici de ce? Nu voi fi eu on. >:)

Si nu cred ca voi mai intra pe sa:mp pt. o perioada pt. ca am cateva probleme,motivele le-am scris succint in cererea de inactivitate.

Ce aiurea,cand ma gandesc ca trebuia sa iau si eu rank 4 saptamana asta... :o3 dar asta e.

Aveti grija de voi,bafta la wars ! >:D<<'>

69 POWER 4EVER !! ;)) <3.

Link to comment
Share on other sites

Te inteleg perfect,Dokysor. Am si eu o sora,stiu cum e... :-J

#Buna tuturor!

Sper sa castigati toate teritoriile in seara asta,dar le veti castiga cu siguranta.Ghici de ce? Nu voi fi eu on. > :)

Si nu cred ca voi mai intra pe sa:mp pt. o perioada pt. ca am cateva probleme,motivele le-am scris succint in cererea de inactivitate.

Ce aiurea,cand ma gandesc ca trebuia sa iau si eu rank 4 saptamana asta... :o3 dar asta e.

Aveti grija de voi,bafta la wars ! >:D<<'>

69 POWER 4EVER !! ;)) <3.

la primul war am murit 11 deodata. si pe celalalt turf am castigat. in rest nu stiu ca a trebuit sa ies.

Link to comment
Share on other sites

  • Scooby69 changed the title to 69 Pier Mobs - Discutii - Discussions
  • Jackus unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.