Jump to content

69 Pier Mobs - Discutii - Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Buna all ! >:D<<'>

Materiale consumate: 31.600 (Sunt putine, vorba lu @@Ella F o X, ) =))

Ce insinuezi ? :-W:))

Hmm,baieti,in ce topic pot face spam?:X Vreau multe post-uri !! Vreau +1 si vreau member title ! ^_^

Voi ce faceti ? :)

 

Link to comment
Share on other sites

SOC si GROAZA ! :-?

http://www.youtube.com/watch?v=gEzFHvQ5f98

 

Urmareste cineva seria asta? Sau v-ati documentat vreodata despre ceea ce inseamna Illuminati ?

Eu am ramas putin socata,dar tind sa cred ca nu exista asa ceva,nu pt. ca nu pot,ci pt. ca nu vreau sa cred,nu-mi pasa! :-q Dar trebuie sa recunosc faptul ca ma intereseaza intr-o oarecare masura. Voi ce parere aveti?

 

#Am zis ca ar fi cazul sa abordam si noi alt subiect de discutie,nu numai "war,scoruri,rank-uri,patratele colorate",etc. Bineinteles...asta in cazul in care este cineva interesat,stie,cunoaste sau vrea sa stie,zic. :P

 

 

Link to comment
Share on other sites

SOC si GROAZA ! :-?

http://www.youtube.com/watch?v=gEzFHvQ5f98

 

Urmareste cineva seria asta? Sau v-ati documentat vreodata despre ceea ce inseamna Illuminati ?

Eu am ramas putin socata,dar tind sa cred ca nu exista asa ceva,nu pt. ca nu pot,ci pt. ca nu vreau sa cred,nu-mi pasa! :-q Dar trebuie sa recunosc faptul ca ma intereseaza intr-o oarecare masura. Voi ce parere aveti?

 

#Am zis ca ar fi cazul sa abordam si noi alt subiect de discutie,nu numai "war,scoruri,rank-uri,patratele colorate",etc. Bineinteles...asta in cazul in care este cineva interesat,stie,cunoaste sau vrea sa stie,zic. :P

 

 

Da, am auzit de iluminatii si am citit cate ceva despre ei, dar nu prea multe, cam cu ce s-ar ocupa in general. Legat de materiale nu vreau sa insinuez nimic =)) era o gluma.

 

 

 

@, Daca ai ajuns sa primesti aimtest , putem sa ne lasam linistiti de joc :))

Pai cred ca o sa incep din nou sa am 0-2 sa nu mai imi faca nimeni aim test si sa iau ban. Sa joc linistit =)) . Cine stie cum iau ban si imi baga un film d-ala cand il omor pe unu cu M4 si baga motivul: " nici sniperul la hitmen nu bate pana acolo"

 

 

Buna seara, am uitat sa zic, am ajuns si eu de la film, este super tare partea a II-a a seriei The Hobbit. Abea astept partea a III-a.

Edited by rTs Aragaz
Link to comment
Share on other sites

@, Daca ai ajuns sa primesti aimtest , putem sa ne lasam linistiti de joc :))

 

Nu ba, a primit aimtest altul, bineinteles, teleportandu-l pe Aragaz.. si na', el crede ca a primit el. =))

Veche ba, ne-am saturat de ea cu totii. \:D/ Desi bruneta aia e crima. GIULIA :X

Link to comment
Share on other sites

@@Ella F o X,Da ella,eu am urmarit acel documentar acum vreo 3-4 luni,mi s-a parut foarte adevarat si interesant,in fine,nu are rost sa vorbim despre asta aici.

Ok,hai sa nu vorbim despre asta aici. :-$:)) Ma bucur ca nu sunt singura care gaseste lucrul acesta interesant,nu stiu in ce masura este adevarat :-?? si nu cred ca as vrea sa stiu. =:)

In afara de asta,ce mai faci sefu'?

Link to comment
Share on other sites

@,Oare de ce?Cum nu sunt eu,cum va certati,da ce-i cu voi,voi chiar nu puteti sa fiti prieteni? nu ma refer doar la tine sound.

Salut,ce mai faci ma? Putem sa fim de ce nu? Dar nu cu toti din pacate ....

Link to comment
Share on other sites

Lasal ma asa fac toti se duc la mafia care are mai multe turfs si aparent pare mai puternica, dar nu este asa si stiti foarte bine la ce ma refer (codatii) cand o sa piarda acolo va zic eu ca o sa vrea sa vina inapoi, dar nu va mai avea a 2-a sansa .Salut voi ce mai faceti nu am mai trecut de mult pe aici

Edited by K0rS
Link to comment
Share on other sites

@,Oare de ce?Cum nu sunt eu,cum va certati,da ce-i cu voi,voi chiar nu puteti sa fiti prieteni? nu ma refer doar la tine sound.

Eu sunt prieten cu toata lumea =))))) .

 

Salutare, am venit si eu de afara, ce faceti?

Link to comment
Share on other sites

  • Scooby69 changed the title to 69 Pier Mobs - Discutii - Discussions
  • Jackus unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.