Jump to content

69 Pier Mobs - Discutii - Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

@, Cam frig afara :)) . Mare plictiseala pe aici , ce mai ziceti ?

Ce frig ma? Nu stii ca in galerie se sare, se canta, se urla, faci ca unu scapat de la spitalu 9 ?

 

...................

 

A stai ma, la sTeoaia in galerie nu s-au invatat decat 1, maxim 2 cantece si nu se sare, ca se darama ghena.

 

..................

 

Pardon, ghencea.

 

 

Salutare baieti, am sosit de la meci si nu pot sa mai vorbesc :| Ma doare-n gat de mor :X

 

"Pentru noi PETROLUL E UN DROG, suntem peste tot nu exista antidot" :P :P :P

Edited by rTs Aragaz
Link to comment
Share on other sites

Poate vrea cineva un C-hud editat de mine azi si facut din mai multe moduri gasite pe B-zone...

 

~~Ca sa arate asa...

 

sa-mp-002.png

 

...trebuie sa aveti 2 moduri: Un mod Map si C-hud-ul modificat de mine pe care le gasiti aici intr-o singura arhiva:

===DOWNLOAD NOW===

 

Nu e cine stie ce, il fac si eu, cu mare usurinta. Font-ul e de la C-hudu' albastrui, un radardisc luat de pe Gugal, mapa blue a lui Denis, o interfata pentru acea bara de hp albastra si.. hmm, un fist si niste iconite aiurea, care-s de la c-hudul albastrui.

 

Ce frig ma? Nu stii ca in galerie se sare, se canta, se urla, faci ca unu scapat de la spitalu 9 ?

 

...................

 

A stai ma, la sTeoaia in galerie nu s-au invatat decat 1, maxim 2 cantece si nu se sare, ca se darama ghena.

 

..................

 

Pardon, ghencea.

 

 

Salutare baieti, am sosit de la meci si nu pot sa mai vorbesc :| Ma doare-n gat de mor :X

 

"Pentru noi PETROLUL E UN DROG, suntem peste tot nu exista antidot" :P :P :P

 

Noob, m-ai disperat cu Motorina (Petrolul), hua !! :-W

Link to comment
Share on other sites

  • Scooby69 changed the title to 69 Pier Mobs - Discutii - Discussions
  • Jackus unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.