Jump to content

69 Pier Mobs - Discutii - Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Maa,nu stiu ce sa mai zic... =)))) No comment.

Am iesit , noapte buna all ! :*

Noapte buna :* sa te uiti la PYRO SHOW maine, ti-am spus ca o sa-ti arat filmuletu.

 

 

@@E u G e n 9 0, uite ba, iese Meghy si cu blat de tort ala, ce rau imi pare frate, imi da o lacrima ( de ras).

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna :* sa te uiti la PYRO SHOW maine, ti-am spus ca o sa-ti arat filmuletu.

 

Ce e PYRO SHOW :-? ? :)) Si vezi ca nu mi l-ai aratat... :P

Gata,am iesit. :*

Link to comment
Share on other sites

 

Noapte buna :* sa te uiti la PYRO SHOW maine, ti-am spus ca o sa-ti arat filmuletu.

 

Ce e PYRO SHOW :-? ? :)) Si vezi ca nu mi l-ai aratat... :P

Gata,am iesit. :*

 

Era intr-un post mai sus, il pun iar sa te uiti maine :*

 

 

Asta e pyro(tehnic) show, melodia de pe fundal s-ar putea sa nu-ti placa dar il poti da incet sa te uiti la torte, fumigene si daca nu opresti sonoru se aud si petardele =)))))) mai ceva ca la revelion.

 

 

 

 

 

Nick-ul tau: Letzgo
Nick-ul celui reclamat: Atom
Descriere: suferinte si spam
Martori: Cine era pe acolo.
Dovezi (screnshot): http://imgur.com/a/meox2#0
Alte precizari?: -
Nick-ul tau: Letzgo
Nick-ul celui reclamat: Atom
Descriere: skin de lider/sublider, desi e rank 5
Martori: Cine era pe acolo.
Dovezi (screnshot): http://imgur.com/a/meox2#1
Alte precizari?: Cat ai fost lider nu te-am prea inteles.. te-ai trecut singur la legende... iti pastrezi si skinul.. atunci pentru doamne iarta-ma ai mai lasat functia?

Frumoase pozele alea care le-ai pus acolo, merge si pe Pentium 2 San Andreas ( ca nu stiam), sau sunt facute in Paint si ai tu talent? Sa-mi zici si mie de unde ti-ai luat Windows 98 ca eu nu gasesc pe nicaieri.

 

"te-ai trecut singur la legende... iti pastrezi si skinul.. atunci pentru doamne iarta-ma ai mai lasat functia?"

 

Daca-si permite. <):)

Edited by rTs Aragaz
Link to comment
Share on other sites

Vă reamintesc unele lucruri care le-ați uitat:

 

 

 

- este interzis să faceți posturi inutile în cadrul forumului facțiunii voastre.

-- este interzis să faceți spam în topicul cu Discuții între Membri.

-- în topicul de Discuții între Membri se vor posta numai lucruri importante sau semnificative, nicidecum mesaje de genul: Bună Ziua, Salut, Noapte Bună, Ce mai faceți?, Mă duc să mănânc și orice altceva asemănător.

- încălcarea regulilor forumului duce și la sancționarea voastră în joc.

 

Multe dintre posturile de mai sus sunt total aiurea. Dacă acest lucru n-ar fi suficient pentru a vă sancționa se adaugă și faptul că faceți posturi instigatoare la ceartă cu membrii altor ganguri. Așadar abțineți-vă, atâta voi cât și cei din celelalte ganguri... sau faceți în continuare și voi face același lucru care l-am făcut cu Tsar Bratva și Red Dragon Triad cu câteva luni în urmă.

 

Topicul îl va deschide liderul când consideră că v-ați calmat.

Link to comment
Share on other sites

Sper ca v-ati calmat, nu vreau sa mai vad posturi in genul celor de mai sus si va reamintesc:

- este interzis să faceți posturi inutile în cadrul forumului facțiunii voastre.

- este interzis să faceți spam în topicul cu Discuții între Membri.

- în topicul de Discuții între Membri se vor posta numai lucruri importante sau semnificative, nicidecum mesaje de genul: Bună Ziua, Salut, Noapte Bună, Ce mai faceți?, Mă duc să mănânc și orice altceva asemănător.

- încălcarea regulilor forumului duce și la sancționarea voastră în joc.

Link to comment
Share on other sites

Sper ca v-ati calmat, nu vreau sa mai vad posturi in genul celor de mai sus si va reamintesc:

- este interzis să faceți posturi inutile în cadrul forumului facțiunii voastre.

- este interzis să faceți spam în topicul cu Discuții între Membri.

- în topicul de Discuții între Membri se vor posta numai lucruri importante sau semnificative, nicidecum mesaje de genul: Bună Ziua, Salut, Noapte Bună, Ce mai faceți?, Mă duc să mănânc și orice altceva asemănător.

- încălcarea regulilor forumului duce și la sancționarea voastră în joc.

 

Da, da, da, de parca nu le-a postat si Kelton un post mai sus.

 

I9sANwo.jpg

Link to comment
Share on other sites

=))))

Link to comment
Share on other sites

Buna noapte !

Mda,deci, sa inteleg ca nu mai avem voie sa postam aici? Aia n-avem voie,aia nu,aia nici atat,dar cum se poate?E interzis,meh. Sa dau sign out am voie ?

Se presupunea ca trebuie sa scriem minim 6 cuvinte in acest topic,pt. a nu fi considerat drept un post inutil. No,pai daca e asa,ma apuc eu si va spun povesti de cate 50 de cuvinte/zi,sa mai fac si eu +1,din cand in cand, cum face toata lumea.

Noapte buna ! (cred ca n-aveam voie sa zic nici asta,#sorrynosorry)

Link to comment
Share on other sites

Neata! Ma trezesc cu o problema :|

Nu pot sa intru in cont imi apare asta :|

http://i1151.photobu...0/sa-mp-339.png

Am incercat sa ma loghez si aici: http://rpg.b-zone.ro/account/login si desi bag id si parola corecte imi zice : login Failed!

EDIT: tocmai am vorbit in joc cu SRN m-a pus sa ii dau pm lui kelton contul meu pare a fi FURAT. I-am dat doar id si parola de la client area lui Sz0 acela de la noi din factiune. Nu cred ca e posibil sa iei un cont doar cu detaliile de pe client area avand in vedere ca nu aveau aceeasi parola cel de pe clienti cu cel din joc.

EU sper sa ma rezolve Kelton si sa imi recuperez contul. Astept reaspunsul lui la PM...poate n-o sa ne mai revedem in joc :(

Il suspectez pe Sz0 acela pentru ca ultimul log in al contului a fost pe la ora 7 dimineata si el invata dimineata probabil l-a lasat AFK.

Oricum daca e asa iti spun de pe-acum Sz0 ca IP-urile de log in vor fi verificate se va dovedi ca imi apartine iar tu vei lua un BAN cat tine de mare ;)

Orice ar fi Dolaru nu da uninvite pana nu vorbesc cu kelton sa stiu daca mi-l mai poate da inapoi.... X_X

EDIT DIN NOU: COntul a fost furat de zs0 am vorbit cu adminii acelasi IPca al lui zs0 s-a conectat azi la ora 7 la contul meu . Concluzie? E un hot nu ii acceptati demisia daca si-o depune.

Edited by aS RefLuxRO
Link to comment
Share on other sites

Neata! Ma trezesc cu o problema :|

Nu pot sa intru in cont imi apare asta :|

http://i1151.photobu...0/sa-mp-339.png

Am incercat sa ma loghez si aici: http://rpg.b-zone.ro/account/login si desi bag id si parola corecte imi zice : login Failed!

EDIT: tocmai am vorbit in joc cu SRN m-a pus sa ii dau pm lui kelton contul meu pare a fi FURAT. I-am dat doar id si parola de la client area lui Sz0 acela de la noi din factiune. Nu cred ca e posibil sa iei un cont doar cu detaliile de pe client area avand in vedere ca nu aveau aceeasi parola cel de pe clienti cu cel din joc.

EU sper sa ma rezolve Kelton si sa imi recuperez contul. Astept reaspunsul lui la PM...poate n-o sa ne mai revedem in joc :(

Il suspectez pe Sz0 acela pentru ca ultimul log in al contului a fost pe la ora 7 dimineata si el invata dimineata probabil l-a lasat AFK.

Oricum daca e asa iti spun de pe-acum Sz0 ca IP-urile de log in vor fi verificate se va dovedi ca imi apartine iar tu vei lua un BAN cat tine de mare ;)

Orice ar fi Dolaru nu da uninvite pana nu vorbesc cu kelton sa stiu daca mi-l mai poate da inapoi.... X_X

EDIT DIN NOU: COntul a fost furat de zs0 am vorbit cu adminii acelasi IPca al lui zs0 s-a conectat azi la ora 7 la contul meu . Concluzie? E un hot nu ii acceptati demisia daca si-o depune.

Ce noob. Daca aveti incredere in cine nu trebuie,eu ce sa va fac? Ma,in viata nu trebuie sa ai incredere nici in umbra ta. Bine,acesta este doar un caz particular si nu prea are legatura cu viata reala(if you know what i mean),dar chiar si asa. Fura-l si tu pe al lui,ca doar "cui pe cui se scote" sau "cont pentru cont si 69 pentru ca ...din seria filmelor."

Link to comment
Share on other sites

Bine's, baietasul de Sz0 ne-a amenintat ca ne fura conturile la toti, el si Chuck Norris ce mai pot d-astea.

Deci este un tip " hiper-extra-mega-genius *-:) " probabil a vrut sa-si bata joc de tine si sa-ti fure toti $, ceea ce probabil a si facut.

Ar trebui sa fim mai atenti ce " specimene " mai acceptam in factiune, pentru ca aparentele inseala.

Ai mare dreptate Ella.

Edited by Ducky50s
Link to comment
Share on other sites

Bine's, baietasul de Sz0 ne-a amenintat ca ne fura conturile la toti, el si Chuck Norris ce mai pot d-astea.

Deci este un tip " hiper-extra-mega-genius *- :) " probabil a vrut sa-si bata joc de tine si sa-ti fure toti $, ceea ce probabil a si facut.

Ar trebui sa fim mai atenti ce " specimene " mai acceptam in factiune, pentru ca aparentele inseala.

Ai mare dreptate Ella.

Ii uram "succesuri" =)) . Uite frate unde era hacker-ul nedescoperit.

 

Neatza, m-am trezit si ma apuc sa scriu la Romana (:|

 

@@rTs Dolaru, te rog sa editezi la regulament ca pe saptamana avem voie cu maxim 2 invoiri la war-uri, cei care dau teste imi spun ca avem voie una pentru antrenament si una pentru war-uri (ca antrenamente nu mai avem)

Edited by rTs Aragaz
Link to comment
Share on other sites

Mda am mai facut un video de plictiseala.....Rob cu Audi si Ella :D

 

 

Rob cu VIP-urile. :)>- Frumos video,te pricepi ! In timp ce voi fugeati cu masina aia,eu fugeam cu alta masina,hehe.. ;)) A fost senzatie.

Link to comment
Share on other sites

Noua mea bestie. :X

 

aw0t1B6.jpg

Intra acum pe Mercador si gasesti cumparator ! Hehe,se pare ca Eugen a gasit vanzator. Bravo,sa o stapanesti sanatos si mare atentie la blonde in trafic,dar si la roscate,de brunette nu zic nimic. Bine,deja am deviat de la subiect,mi-e somn,intelege-ma.

# Noapte buna 69 ! ^_^

Link to comment
Share on other sites

Intra acum pe Mercador si gasesti cumparator ! Hehe,se pare ca Eugen a gasit vanzator. Bravo,sa o stapanesti sanatos si mare atentie la blonde in trafic,dar si la roscate,de brunette nu zic nimic. Bine,deja am deviat de la subiect,mi-e somn,intelege-ma.

# Noapte buna 69 ! ^_^

=)))))))))))))))))))))))))))) buna asta :)))))))))))))))))))))))))))))))))

 

Noua mea bestie. :X

 

aw0t1B6.jpg

Vrem o poza identica dupa ce ii pui la "CARPLATE" GL 69 GEN B-)=)))

Link to comment
Share on other sites

=)))))))))))))))))))))))))))) buna asta :)))))))))))))))))))))))))))))))))

 

Vrem o poza identica dupa ce ii pui la "CARPLATE" GL 69 GEN B-)=)))

Rea,da' buna,cam asa. :-?

Da,vrem poza! Ne place,place,place !

@, Bravo sefu',iti sugerez sa aplici si tu in clanul ZEW.

Edited by rTs Ella F o X
Link to comment
Share on other sites

Noapte buna baieti ! Ma duc si eu la somn, e vineri deja si chiar nu stiu cand au trecut aceste 3 saptamani, mai este inca o jumatate si luam vacanta iar =)) .

Sa treaca si semestrul 2 la fel de repede ca acesta.

 

Lag ca azi sa tot fie la war-uri :)) am reusit sa iau din nou worst =))

Link to comment
Share on other sites

Noua mea bestie. :X

 

aw0t1B6.jpg

Na ca mi-am adus aminte de ceva =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 

 

 

 

@,Tu iei worst si fara lag,doar esti petarda la arme :>

Ce petarda ba, sunt bomba nucleara X_X

 

http://www.youtube.com/watch?v=5vWxy7WA2hQ

 

=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Edited by rTs Aragaz
Link to comment
Share on other sites

Intra acum pe Mercador si gasesti cumparator ! Hehe,se pare ca Eugen a gasit vanzator. Bravo,sa o stapanesti sanatos si mare atentie la blonde in trafic,dar si la roscate,de brunette nu zic nimic. Bine,deja am deviat de la subiect,mi-e somn,intelege-ma.

# Noapte buna 69 ! ^_^

Mersi. ;)) Mi-a placut faza cu blondele, roscatele si brunettele. =)) Bine zis.

 

Schimbi pe Sandking? :)) Misto rau, sa o conduci sanatos >:D<<'>

Doar pe Bullet. :)) Mersi frumos. Pwp !

Edited by E u G e n 9 0
Link to comment
Share on other sites

  • Scooby69 changed the title to 69 Pier Mobs - Discutii - Discussions
  • Jackus unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.