Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

69 Pier Mobs - Discutii - Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salutare baieti, va doresc o zi minunata sper sa rupem astazi la war-uri.

P.s: Asta e primu post la 18 ani <3

 

 

La multi ani I7 !! Multa sanatate,impliniri si sa ai parte de tot ce iti doresti!!!

 

 

 

 

P.S: M-ai facut un tata fericit .

Link to comment
Share on other sites

Happy birthday i7.

 

 

Azi la 19:30 va astept in hq. Sper sa nu am surprize.

La multi ani i7. !

 

 

 

 

La multi ani I7 !! Multa sanatate,impliniri si sa ai parte de tot ce iti doresti!!!

 

 

 

 

P.S: M-ai facut un tata fericit .

Multumesc foarte mult, la prima pensie aveti 1 kk de fiecare. Pana atunci eu ma duc sa beau ne vedem diseara la al 2-lea war.

 

Ps:Spawn legenda spune ca i7. si acuma isi mai cauta mama =))))

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

Multumesc foarte mult, la prima pensie aveti 1 kk de fiecare. Pana atunci eu ma duc sa beau ne vedem diseara la al 2-lea war.

 

Ps:Spawn legenda spune ca i7. si acuma isi mai cauta mama =))))

 

 

i-am dat ban :))))))

Link to comment
Share on other sites

@@Starked, daca tin eu bine minte si crede-ma ca tin bine minte, atunci cand s-au scos testele TV, 69 Pier Mobs avea 15 turfuri iar Avispa Rifa, 9. Daca vreti sa va dati mari, dati-va mari cu faptul ca ati luat SF-ul. Nu veniti cu afirmatii de genul asta, nu-si au rostul. Daca nu stii, mai bine nu mai vorbesti. Acest lucru ti-l poate confirma si oTo. Cat despre cel care a scris mai jos: " lasa-i sa ia si ei turfuri vara asta ca au uitat cand ne bateam joc de ei pe HQ si plangeau ca nu mai au nici un turf", tin sa te anunt ca nu ati avut mai mult de 3 turfuri, 1 an de zile. (nu uita cand se lauda Zarzare ca a avut 3 turfs, odata) :)) .

 

1367088327260.jpg

 

Ah si nu uita cand a luat .Drew best cu 35 si Zarzare worst cu -12 :) ( Mai are rost sa iti atasez poza? )

Edited by MyAir
Link to comment
Share on other sites

Felicitari crazystunt , pt aceasta functie importanta sper sa faci treaba buna :*

Myair sper sa prinzi attack pe ELC ,poate te intelegi cu norbert sa dati fiecare cate un attack pe ELC.

Link to comment
Share on other sites

  • Scooby69 changed the title to 69 Pier Mobs - Discutii - Discussions
  • Jackus unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.