Jump to content

69 Pier Mobs - Discutii - Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Buna seara 69 pier, As vrea sa cadem la un comun acord si sa nu mai ne facem post-uri intre noi, decat daca este pentru cod,( la admini).Pentru ca este o chestie cu dezavantaj si pentru voi si pentru noi.

Am sa vorbesc si cu colegi mei din Avipa Rifa pe chestia asta. Am sa rog si lideru sa ne oprim aici.

Sper sa cadem de acord.

 

Link to comment
Share on other sites

On 26/06/2018 at 10:09 PM, BenZy78 said:

Buna seara 69 pier, As vrea sa cadem la un comun acord si sa nu mai ne facem post-uri intre noi, decat daca este pentru cod,( la admini).Pentru ca este o chestie cu dezavantaj si pentru voi si pentru noi.

Am sa vorbesc si cu colegi mei din Avipa Rifa pe chestia asta. Am sa rog si lideru sa ne oprim aici.

Sper sa cadem de acord.

 

Nush vere, hai intrati si voi astia din avispa in joc sa imi dati si mie niste licente daca se poate :)).

Link to comment
Share on other sites

 

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Zenod ZEW said:

Ia vezi ma Juvele https://imgur.com/a/lGyhAXU cum e cu banu ala? sa nu suferi cu kill list-ul ala dupa de vii spate ca lopataru'

i-auzi ba @MykeSwasHERE ca ma baneaza asta. =))

 

Daca tu chiar stai sa pui chestii dastea pe forum inseamna ca chiar traiesti in jocul asta, si ca un raspuns, cand am facut lista aia cu kraven mikes si tine nu mai pui, vad ca iti place sa te bagi cu mykes in seama.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Zenod ZEW said:

Era o aroganță, dar ești prea prost.

Tot tu te bagi in seama ma nebunule, lasa-o mai usor cu guritza ca asa facem toti, avem reactii dastea la paint sau war, ce dq deschizi asa aiurea subiecte pt lucruri de genu'

 

Link to comment
Share on other sites

  • Scooby69 changed the title to 69 Pier Mobs - Discutii - Discussions
  • Jackus unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.