Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

69 Pier Mobs - Discutii - Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Neata Neata .. Se pare ca ieri am luat ban ptr limbaj 1 zi.

Poate daca stau astazi acasa ajung si eu la sedinta dar nu promit nimic ca trebuie sa ma duc acasa la taicamio :(.

Asa ca o sa ne auzim duminica cel mai probabil :D

Asta e .. am pierdut contra Avispa Rifa , 1 turf , il putem recupera luni , daca Membrii din 69 Pier Mobs vor.

Daca-i Beowulf sau Yaphets .. sau m4ke in 69 Pier Mobs , nu inseamna ca ei fac tot si ei n-au nevoie de ajutoru nostru.

69 Pier Mobs ii un Gang nou , macar aicia sa ne organizam sa fim primul Gang care sa castigam Sf-ul .. dupaia mai mergem in Ls/Lv , pana atunci sa ne concentram in SF si sa ne organizam .

Relaxativa sfarsitu asta de saptamana si Luni sa fiti FRESH ! pentru war-uri :D

Link to comment
Share on other sites

Neata, activitatea principala pentru tine e sa iti dezvolti spiritul de observatie si pilotarea elicopterului. :))

Lol debea acum am revenit ca,mi-am reinstalat windosul si altele cat despre tine BLake :))) nu ca eu nu il vedeam confundasem destinatia si cand am vazut ca ati inceput toti sa tipati am vrut sa va injur pe /f dar am dat doar f :))))))
Link to comment
Share on other sites

Daca serverul a fost oprit din cauza hackerilor m-am apucat si am facut o mica lucrare in photoshop :) :

 

OFzbd3C.png

Stiu ca este simpla si mare,asa am vrut eu sa iasa.

Cine doreste o poate purta la semnatura:

[img=http://i.imgur.com/OFzbd3C.png]

Link to comment
Share on other sites

Daca serverul a fost oprit din cauza hackerilor m-am apucat si am facut o mica lucrare in photoshop :) :

 

OFzbd3C.png

Stiu ca este simpla si mare,asa am vrut eu sa iasa.

Cine doreste o poate purta la semnatura:

[img=http://i.imgur.com/OFzbd3C.png]

Frumos, ai un + de la mine :)
Link to comment
Share on other sites

  • Scooby69 changed the title to 69 Pier Mobs - Discutii - Discussions
  • Jackus unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.