Jump to content

69 Pier Mobs - Discutii - Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Nebuni mai sunteti ma, puisori. :o3=)))))

Link to comment
Share on other sites

Baaa , sunteti nebuni la cap =)) doamne , mai editati deastea ca au inceput sa-mi placa :))

Razvan lasa forumul si fa ceva important cu viata ta,du-te si cumpara-mi o bere

 

Foarte tare filmuletu :)))

Link to comment
Share on other sites

Desi a trecut o saptamana, acum pot posta deoarece mi-a expirat suspendul. Dupa cum stiti am fost demis cu 3/3 pentru ca l-am "luat la misto" pe Administratorul Serverului RPG1. Eh, asta e, nu stiu daca o sa mai intru, singurul lucru pentru ca m-am reapucat era sa-l ajut pe MyAir cu mafia, n-a fost sa fie. Bafta in continuare baieti, faceti o treaba buna, sper sa luati tot orasul. Nu uitati, #DatiMagie.

Link to comment
Share on other sites

Sper sa te reapuci candva, dark. Au fost amintiri frumoase alaturi de tine si restul cocenarilor in cuneo si speram sa fie si aici de cand iti expira ban-ul, dar nu a fost sa fie. Succes si multa bafta in viata !

Link to comment
Share on other sites

AHAHAHAHHAHHA =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

http://captiongenerator.com/16533/Zarzare asta nu e sincronizat bine, dar merge :)))))

Looooool who is making those videos? :))

_______________________________________________

 

Cops can`t beat us, even if we are 2 :))

Link to comment
Share on other sites

Ho ma calm, nu va dati cocosi, am castigat 1 singur turf, insa azi ne-am miscat bine sub forma de colectiv.

Pana la tot SF mai avem de mancat. Poate ca maine luam 4/4 daca venim si noi pe la war si nu stam AFK in HQ

Link to comment
Share on other sites

Am rugamintea sa va reveniti, nu se poate sa castigam avand atatia inactivi printre noi. Am dat afara cativa membrii inactivi si asteptam noi talente. Am rugamintea sa fiti toti prezenti maine la waruri. Ati vazut si voi, ELC ne bat doar din cauza ca sunt MULTI, vorba aia... Destepti, da' multi.

 

Noua doamna sublider este EllaFox17, stiu, o sa fie controversat acest subiect dar incercati sa-i oferiti o sansa si va va dovedi ca e in stare de multe.

 

Acestea fiind spuse,

Noapte buna!

#DauMagie!

Link to comment
Share on other sites

Felicitari doamnei sublider Ellafox17 pentru noua functie si sper sa fie la fel de activa si buna la deagle ca fostul sublider vestitul Drew.

Link to comment
Share on other sites

Bafta baietii, dupa 5 luni am spus stop din diferite motive, probabil ca o sa ies din lumea gangurilor cate saptamani, dar o sa revin. Bafta, chiar daca au fost o gramada de noobi pe aici mi-a facut placere, insa am ramas cu un gust amar dupa tot ce s-a intamplat in ultima perioada, si toate manariile.

Link to comment
Share on other sites

Va pwp, p@. Timp pierdut. Ne vedem la waruri :)

Good luck my bro :(

Bafta baietii, dupa 5 luni am spus stop din diferite motive, probabil ca o sa ies din lumea gangurilor cate saptamani, dar o sa revin. Bafta, chiar daca au fost o gramada de noobi pe aici mi-a facut placere, insa am ramas cu un gust amar dupa tot ce s-a intamplat in ultima perioada, si toate manariile.

Good luck Pade

two other legends left 69 pier :(

Link to comment
Share on other sites

  • Scooby69 changed the title to 69 Pier Mobs - Discutii - Discussions
  • Jackus unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.