Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

69 Pier Mobs - Discutii - Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

@@zeAma69, Tu vorbesti ma ? Tu ma critici pe mine ma necunoscutule ? Ai rank 6 intr-o mafie FARA NICI-O PERFORMANTA si comentezi ?

 

Uita-te la performanta mea de la signature si turbeaza , Salut #DauMagie

 

 

Apropo,am intrat in El Loco sa vad cum e o mafie dupa ce m-am lasat , dar am fost foarte surprins intr-un mod negativ

 

@, Eu am jucat jocul de placere mai necunoscutule , pana la un punct cand am fost baiat destept si mi-am scos niste bani pentru munca care am facut-o atata timp , vrei o eugenie ? Mai am bani din vanzarea contului ? Fac cinste la tot el loco , $@L

 

Nu va sunt superior , momentan sunt un player ca oricare altul

Razvanica calmeaza-te ma,ce ai?Am impresia ca acorzi prea multe credite,lumea trebuie sa inteleaga ca asta e situatia,au fost momente cand dominam noi,acum sunt alte momente si tot asa,treaba se invarte..asta e,azi suntem noi cei mai buni,maine altii,poimaine altii,important e sa iti faca placere atunci cand te conectezi pe server.Ar trebui sa nu mai bagi pe toata lumea in seama,incearca sa te agiti la o remarca facuta de un player care are o oarecare experienta sau stie ce zice,nu care baga nu stiu ce coduri.Mai are si nick ,,zeama'',asta e bun la o betie sa inteleg sau ce?Pe bune acuma ba razvane ai ajuns sa te agiti pentru o zeama :))) si pentru un Tig,,3''r :))))),nab ce esti.

 

Link to comment
Share on other sites

Razvanel, dupa cum ai spus si tu, deocamdata suferi pe stomacul gol, te rog iesi.

Iar tu intel,cat timp esti spalat pe creier de generatia 'dau magie' dar va cauta foamea cu lanterna-n stomac si cu magia asta a voastra faceti pe minus, sunteti jenanti, patetici si penibili.

Vezi ca daca mai pupi mult, poapte poate iei rank up mai devreme. Imi e mila de tine bai copile. Esti prea destept sa-ti dai seama cu aroganta cu daumagie. Tu esti un nimic pentru mine, pardon pentru 69. Am ajuns sa ma cert cu copii de 14 ani pentru un cacat de joc. Doamne ce rau am ajuns :(...

Link to comment
Share on other sites

@@i7 DauMagie,

 

I-auzi la el

 

 

You have been issued a warning by a moderator. Before you can post again, you must acknowledge the warning.


Nu faci parte din factiunea 69 deci nu ai de ce sa postezi acolo. Data viitoare primesti si suspend.

Warning issued by Teylo for Useless Post / Post Inutil in 69 Pier Mobs - Discutii / Discussions.

Given 1 points.

 

 

Hai cu suspendu, pls.

Link to comment
Share on other sites

@@i7 DauMagie,

 

I-auzi la el

 

 

You have been issued a warning by a moderator. Before you can post again, you must acknowledge the warning.

Nu faci parte din factiunea 69 deci nu ai de ce sa postezi acolo. Data viitoare primesti si suspend.

Warning issued by Teylo for Useless Post / Post Inutil in 69 Pier Mobs - Discutii / Discussions.

Given 1 points.

 

 

Hai cu suspendu, pls.

 

Iti fac report daca mai postezi aici

 

 

glumesc :)) , ce mai faci ? nu revii 69 ba gay ?

 

Link to comment
Share on other sites

 

Iti fac report daca mai postezi aici

 

 

glumesc :)) , ce mai faci ? nu revii 69 ba gay ?

 

Baaaaa, era sa iti zic sa-mi faci si o... :)) dupa ce am dat quote am inteles cu adevarat mesajul. O sa iti raspund in acelasi fel, ca sa nu vada #dusmanii.

 

 

 

 

revin revin, sunt langa voi, nu ma vedeti voi.stai sa termin examenele,mai am saptamana viitoare.

Link to comment
Share on other sites

Baaaaa, era sa iti zic sa-mi faci si o... :)) dupa ce am dat quote am inteles cu adevarat mesajul. O sa iti raspund in acelasi fel, ca sa nu vada #dusmanii.

 

 

 

 

revin revin, sunt langa voi, nu ma vedeti voi.stai sa termin examenele,mai am saptamana viitoare.

 

Deci de saptamana viitoare o sa fie Drew Magicianul langa noi =))) O SA PERDEM FIECARE WAR, acuma am venit si eu de la legislatie ne vedem in joc S@LP@

 

Link to comment
Share on other sites

Vestitul TouShiro ne-a parasit inainte de vreme , ce o sa imi lipseasca insultele lui gen 'salut animale cu chip de om' sau altele care nu pot fi spuse pe forum fara sa iau warn , a fost un baiat bun rau pamantul ca il tinea iti promit TouShiro coleg ca tine nu o sa mai am vreodata in 69 oricat as cauta care sa sa faca scor pe plus la war cu coduri si pe urma sa sufere ca el este cel mai bun si noi cei mai prosti, sa isi insulte toti colegi de parca el era lider si sa fie figurant.

RIP TouShiro iti doresc drum bun cale batuta etc.

 

O mica dedicatie din suflet

 

Link to comment
Share on other sites

Vestitul TouShiro ne-a parasit inainte de vreme , ce o sa imi lipseasca insultele lui gen 'salut animale cu chip de om' sau altele care nu pot fi spuse pe forum fara sa iau warn , a fost un baiat bun rau pamantul ca il tinea iti promit TouShiro coleg ca tine nu o sa mai am vreodata in 69 oricat as cauta care sa sa faca scor pe plus la war cu coduri si pe urma sa sufere ca el este cel mai bun si noi cei mai prosti, sa isi insulte toti colegi de parca el era lider si sa fie figurant.

RIP TouShiro iti doresc drum bun cale batuta etc.

 

O mica dedicatie din suflet

 

 

R.I.P Nicu, asteapta-ne la un gratar pe lumea cealalta :( O sa iei best si acolo unde esti acuma salut.

Link to comment
Share on other sites

  • Scooby69 changed the title to 69 Pier Mobs - Discutii - Discussions
  • Jackus unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.