Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

69 Pier Mobs - Discutii - Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Macar asa sa luati si voi SF-ul

Lungule am un respect mare pentru tine si te respect. Dar era foarte clar ca erati majoritatea cu coduri. Nu se zice nimic daca au 2-3-4 dar nu majoritatea... .
Link to comment
Share on other sites

@, Daca erau majoritatea cum spui tu, majoritatea aveau scoruri mari. Erau cativa ca in orice gang, nu majoritatea

Acei cativa de care zici tu le foloseau evident. In war-urile impotriva voastra am vazut aproximativ 10 cu coduri fara recon.... . Eu inchei aici discutia, pt ca nu vreau sa ne certam sau alte alea. Nu vreau sa pierd un prieten aiurea. Te pwp si ne auzim in game / forum, poate pe /f, cn stie.

Link to comment
Share on other sites

@, Daca erau majoritatea cum spui tu, majoritatea aveau scoruri mari. Erau cativa ca in orice gang, nu majoritatea

Haha, era de asteptat sa se afle adevarul pana la final, dar wtf nu ma asteptam sa dea wipe.

Oricum felicitari pentru cele 2 orase, dar era de asteptat sa fie codati in mafie, dar chiar leaderul? Mai stii ca ziceai ceva de genu ca nu aveti codati si aveti coordonare? A iesit adevarul la iveala. Acuma nu caut cearta, pe mine ma doare undeva daca folositi voi coduri sau altceva, e sa distrezi nu? Nu toata lumea respecta un "tampit" de regulament, pana la urma iei un ban / mute / ajail dar trece si ala cu vremea.

Poate vii la noi cu "pachetul tau de oameni" daca mai sunt locuri :)). Mult succes mai departe. :)

Link to comment
Share on other sites

Salut! Sunt noul vostru coleg! Luati-ma usor nu sunt invatat fara tec, indicat ar fi va rog sa imi dati si mie niste tinte de deagle.

Link to comment
Share on other sites

Salut! Sunt noul vostru coleg! Luati-ma usor nu sunt invatat fara tec, indicat ar fi va rog sa imi dati si mie niste tinte de deagle.

Welcome. Vad ca ti-ai mai adus 2 oameni. E bine. Legat de tinte sa vad ce pot face maine. Acum nu sunt pe PC. :)

Link to comment
Share on other sites

Salut! Sunt noul vostru coleg! Luati-ma usor nu sunt invatat fara tec, indicat ar fi va rog sa imi dati si mie niste tinte de deagle.

 

Bun venit.

Welcome. Vad ca ti-ai mai adus 2 oameni. E bine. Legat de tinte sa vad ce pot face maine. Acum nu sunt pe PC. :)

Tu iti dai seama ce greu e sa pirnzi attack si o sa te plictisesti la war daca dai attack pe avispa? :))

Link to comment
Share on other sites

Ms ma :))

 

Ba, James, sa mori tu, da attack pe hq avispa =))

Neata, cica o sa se imparta turfs probabil o sa se reseteze turfs din toate orasele.

Link to comment
Share on other sites

Salutare baietii ce faceti? Am vazut si eu..a scos absolut toata factiunea. Toti rank 4 sau 5 care stau de luni...de acu...:)) iar stau cu deagle :)) . O zi buna sa aveti , ne auzim in game :*

Link to comment
Share on other sites

Neata, cica o sa se imparta turfs probabil o sa se reseteze turfs din toate orasele.

Cine ti-a zis ? Sincer, asa ar fi cel mai corect. Ce sa facem altceva ? Dam attack pe HQ si stam degeaba pe turf ca nu are cine veni ?

Link to comment
Share on other sites

Neata baa.

Acu m-am trezit si eu..

DOAMNEE BAA=))) IAUITE SI TU CE AM GASIT PE NET.

 

Il intreaba ala de ce ..... ? Si ala raspunde : Pentru ca mie imi place , am vazut la altii =))=))=))=)))=))))))))=)))))))))))))))))))))

Dute baa :))))) Dati de la 00:00 - 00:30

Link to comment
Share on other sites

Cine ti-a zis ? Sincer, asa ar fi cel mai corect. Ce sa facem altceva ? Dam attack pe HQ si stam degeaba pe turf ca nu are cine veni ?

Zicea james aseara.
Link to comment
Share on other sites

Bai astia care sunteti asasini haideti sa mergem dupa Blacklist

 

Edited by RW Varul iPost GF
Link to comment
Share on other sites

  • Scooby69 changed the title to 69 Pier Mobs - Discutii - Discussions
  • Jackus unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.