Jump to content

69 Pier Mobs - Discutii - Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Da mama esti beataaaaaaaaaaaaa. Nu stiu unde a gasit avispa membri astia dar uitati-va la demisii 2 nu stiu forumul, altu urla ca el isi baga demisia la demisii, dar nu face cerere :))

Link to comment
Share on other sites

@@South Farouk, gj nob :D

@, Salut si tie. Sa fie postul mai lung altfel stii tu..

@, :))))

@, Buna dimineata pentru mine :))

 

SE STIE BAAAAA. TRAIASCA NASIIIIIIIIIIIII

 

Edited by Necomercial
Link to comment
Share on other sites

@, ma doare la basca, daca vrei sa fac text lung, fac text lung, daca ma pun acum sa citesc am scris cateva cuvinte, daca o iau iar de la cap, aproape am scris un rand, e ok asa da?

 

 

/// am gasit asta pe aici, pare fain :D cred ca ar arata bine pe panel :D

 

0ZDGlEf.png

Edited by Sheikh
Link to comment
Share on other sites

@, 3+ randuri ca la descriere pe rpg :))

Felicitari pentru war-uri. Inca 5 turf-uri si luam SF! Asa ca duceti-va la bautura in weekend-ul asta :))

 

"Life is a bad joke, don't take it serious"

 

 

SI ZIC PU ...

 

Link to comment
Share on other sites

@, ma duc la fotbal, nu beau :O

 

PS: Expres, Birdi din Avispa sunt baieti ok, respectele mele.

Edited by Sheikh
Link to comment
Share on other sites

Domnule Necomercial. Va scriu aceasta scrisoare cu mare drag in semn de recunostinta pentru nimicul care mi-l acordati. Vreau sa va zic ca saptamana asta o sa intarzi in fiecare zi la waruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuri asa ca nu imi da amenzi. Am un curs de 4 ore in plus in fiecare zi despre antreprenoriat care incepe la 16:30 pana la 20:30 + inca o ora pe drum . Haules baules sa nu pierdeti sf ca va tai stremeleagu

Edited by F4L Balon
Link to comment
Share on other sites

@@Alexander Capone-Bai baietica , mi-ai fost antipatic in tot acest timp petrecut pe b-zone , mai exact ''suferinta de copil '' , ma injurai cand te tineam in spawn , tu fiind avispa eu elc , ai iesit si pana din clanul ZEW ca eram eu acolo , revinoti la realitate (este doar un joc ) , nu stiu cum de ai tupeul asta sa postezi aici. Ai un mare REPORT de la mine , (sper sa iti revii la realitate) .

Link to comment
Share on other sites

  • Scooby69 changed the title to 69 Pier Mobs - Discutii - Discussions
  • Jackus unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.