Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

69 Pier Mobs - Discutii - Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Felicitari pentru war-urile de ieri, ati avut organizare foarte buna. Si cred ca e prima data cand pot spune sincer ca am intrat intr-o mafie si nu ma joc contra codati la waruri. Aveti membri buni care joaca cu cap si pentru asta nu va pot reprosa nimic.

Cat despre membrii mei ce pot sa zic, ieri am urlat pe /f tot waru' sa intre toti in cladirea de la job trucker si doar 2-3 sa stea in spatele vostru la kill-uri ca altfel nu se putea.. iar la warul de pe hq le ziceam sa nu mai mearga ca oile in voi si ei parca expre veneau in voi si mureau. La un moment dat daca ati observat a trebuit sa ocolesc tot muntele ala sa vin in spatele vostru si sa va omor cu combatul ca sa pot recupera killurile care le-ati facut voi. Pur si simplu nu poti sa joci cu asa membri, eu si cu inca 4-5 trebuie sa jucam doar ca sa acoperim jumate din scorurile astora cu -10 si -15..

 

Daca o fi sa raman in mafie se vor schimba putin lucrurile, pana atunci va zic din nou, felicitari pentru ca aveti o mafie buna si succes la warurile ce urmeaza.

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru war-urile de ieri, ati avut organizare foarte buna. Si cred ca e prima data cand pot spune sincer ca am intrat intr-o mafie si nu ma joc contra codati la waruri. Aveti membri buni care joaca cu cap si pentru asta nu va pot reprosa nimic.

Cat despre membrii mei ce pot sa zic, ieri am urlat pe /f tot waru' sa intre toti in cladirea de la job trucker si doar 2-3 sa stea in spatele vostru la kill-uri ca altfel nu se putea.. iar la warul de pe hq le ziceam sa nu mai mearga ca oile in voi si ei parca expre veneau in voi si mureau. La un moment dat daca ati observat a trebuit sa ocolesc tot muntele ala sa vin in spatele vostru si sa va omor cu combatul ca sa pot recupera killurile care le-ati facut voi. Pur si simplu nu poti sa joci cu asa membri, eu si cu inca 4-5 trebuie sa jucam doar ca sa acoperim jumate din scorurile astora cu -10 si -15..

 

Daca o fi sa raman in mafie se vor schimba putin lucrurile, pana atunci va zic din nou, felicitari pentru ca aveti o mafie buna si succes la warurile ce urmeaza.

Foarte fair play imi place cum gandesti ms

 

PS : cf?

 

Edited by Lucky Sirianu
Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru war-urile de ieri, ati avut organizare foarte buna. Si cred ca e prima data cand pot spune sincer ca am intrat intr-o mafie si nu ma joc contra codati la waruri. Aveti membri buni care joaca cu cap si pentru asta nu va pot reprosa nimic.

Cat despre membrii mei ce pot sa zic, ieri am urlat pe /f tot waru' sa intre toti in cladirea de la job trucker si doar 2-3 sa stea in spatele vostru la kill-uri ca altfel nu se putea.. iar la warul de pe hq le ziceam sa nu mai mearga ca oile in voi si ei parca expre veneau in voi si mureau. La un moment dat daca ati observat a trebuit sa ocolesc tot muntele ala sa vin in spatele vostru si sa va omor cu combatul ca sa pot recupera killurile care le-ati facut voi. Pur si simplu nu poti sa joci cu asa membri, eu si cu inca 4-5 trebuie sa jucam doar ca sa acoperim jumate din scorurile astora cu -10 si -15..

 

Daca o fi sa raman in mafie se vor schimba putin lucrurile, pana atunci va zic din nou, felicitari pentru ca aveti o mafie buna si succes la warurile ce urmeaza.

În Avispa au mers toți astia de level 20 , fara rank 3, de asta e dezorganizare
Link to comment
Share on other sites

A dreacu bautura cine a inventat asa ceva , imi bubuie capul, mahmureala isi spune cuvantul , felicitari baieti pentru warurile de aseara , era mai bine sa fiu si eu la toate warurile , in loc sa beau ca porcul 3:-O3:-O3:-O:42:

Link to comment
Share on other sites

 

merge oleak? :)) sunt faze și de la wars de pe 1 dar și de pe 3

 

Misto ai un +1. Ce naibi e batu ala de rifle nu stiu da imi place :))

 

Neco = Nob

Cred ca lipsesc la primul war da nu sunt singur

 

 

@DAGON UITE CUM ARATA C- BUG

 

Sa nu te mai aud ca mam saturat de oftica ta. Nu am vazut om mai ofticat daca nu ma poti bate la duel deagle si faci C-shot nu inteleg ce te oftici daca fac c shot din picioare. DACA E C-BUg adevarat iau freeze o secunda. MARE JUCATOR DE 4 ani te lauzi cu nimicu. Te lauzi in fata mea care am contu cu id 63 de pe server si sa nu mai vorbesc ca primele 20 conturi au fost de proba

Edited by F4L Balon
Link to comment
Share on other sites

Misto ai un +1. Ce naibi e batu ala de rifle nu stiu da imi place :))

Neco = Nob

Cred ca lipsesc la primul war da nu sunt singur

 

 

@DAGON UITE CUM ARATA C- BUG

https://www.youtube.com/watch?v=DYGdfseaj3I

 

Sa nu te mai aud ca mam saturat de oftica ta. Nu am vazut om mai ofticat daca nu ma poti bate la duel deagle si faci C-shot nu inteleg ce te oftici daca fac c shot din picioare. DACA E C-BUg adevarat iau freeze o secunda. MARE JUCATOR DE 4 ani te lauzi cu nimicu. Te lauzi in fata mea care am contu cu id 63 de pe server si sa nu mai vorbesc ca primele 20 conturi au fost de proba

Ba copile , te făceam ieri cu mouse-pad , si cică faci c-shot din picioare , c-shot inseamna sa te duci pana jos , învață ce-i ăla c-bug si ce-i ăla c-shot si atunci vorbim
Link to comment
Share on other sites

Nu va mai certati ba aiurea. SI tu Dagon, de ce dracu provoci cearta? Inteleg o data ca te omoara, de 2-3 ori..dar nu incepe si tu cearta ca iar incep membrii mei sa dea PM si nu-mi place asta. Nu mai suferi si pentru un tampit de joc. Veziti de lumea ta, nu vezi ca sunt cativa "prosti" pe server. Nu-i bagi in seama, nu te baga nici ei. Te enervezi pentru un idiot de joc. Mai ai oleaca si incepi sa arunci PC pe geam. Pentru asta, discutiile raman inchise pana vineri dupa war-uri. Maine sunteti asteptati la war-uri!

 

Edit: Astazi sunteti asteptati la 19:45 in HQ pentru a ne prezenta la war-uri si de a cuceri un HQ si poate luam si sapt asta SF. V-am deschis discutiile pentru ca v-ati descurcat fara mine ieri la war-uri.

Noapte buna. Felicitati-l pe @@F4L Balon ca a luat rank 4:D

Edited by Necomercial
Link to comment
Share on other sites

Baieti cica am luat ban pt. acest video:

 

Invidia e mare nu ai ce sa ii faci e penibil ce au ajuns sa faca baietii astia de la b-zone, oricum i am injurat destul, poate de aceea au cautat sa ma baneze, oricum distractie placuta si va pwp dulce, in data ce expira banul de pe cont il voi bana permanent(no unban) pt afaceri ilegale cel mai probabil. Va doresc prosperitate si noroc.

 

 

 

#RETRAS

Link to comment
Share on other sites

@@AIM Sassori VALOARE ZEW, Hmm, dacă zici că ai experiență în mafii 2 ani, nu se merită să te retragi, oricum te vei retrage într-un punct dar nu se merită să te retragi așa, am văzut și eu reclamația, ce să zic, am banat foarte mulți codați pe RPG3 însă mie nu mi se pare o dovadă clară cea postată de GDOG, chiar și dacă ar fi fost Aimbot, tot nu îți putea da Ban pentru așa ceva.

 

 

În fine, sper că câștigăm defendurile și HQ-ul ELC diseară ca mâine să sărbătorim un SF albastru la spawnkill pe Avispa. :)

Link to comment
Share on other sites

Salut 69 , o zi destul de trista pentru comunitate , te filmezi si iei ban pentru un mod inexistent , va trebuii ca atunci cand faceti un video sa va filmati si desktopul si modurile din cleo ca sa nu mai existe dubii.

Waruri #25 ca tot sunt discutiile deschise=>

Edited by BeyondOwn
Link to comment
Share on other sites

@@LS WhixY,

Da cum sa nu? :)

 

Maine o sa ne fie greu, fara lider si 1 sublider....dar cand sunt beyownd, balon si gigal ON nu mi-e frica :))

Link to comment
Share on other sites

@, ba. avem ceva de vorbit noi prin PM cu semnatura :>

@. lasa-mi si mie modul de arme pe skype.

@, eu maine ajung la war-uri, am zis la misto, dar e faza ca doar 2 de rank 4+ o sa fim on atata....

 

Anunt pentru toata lumea. Astazi, VREAU NEAPARAT SA LUAM SF. VRETI ASTA SAU NU? Asa, stiu ca vreti. In fine, ce voiam sa zic. Vreau sa tin SF inca o saptamana, 2, mai multe, etc. Asa ca. nu vreau sa vad vineri dupa war-uri demisii gen "mi-am terminat treaba aici", etc. O seara placuta la toti. Felicitari pentru war-urile de ieri.

 

BIG UP!

 

Link to comment
Share on other sites

  • Scooby69 changed the title to 69 Pier Mobs - Discutii - Discussions
  • Jackus unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.