Jump to content

69 Pier Mobs - Discutii - Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salutare tuturor, Elena, Admin 2 RPG1, fost lider Paramedics si fost Discord Moderator are nevoie urgenta de donatori de sange cu grupa A2 sau donatori universali(Grupa 0), IN CRAIOVA!

Va rugam sa sunati sau sa lasati un mesaj la numarul de telefon: 0759 385 265 sau pe facebook: https://www.facebook.com/denii.sa.754/ pentru persoanele ce doresc sa doneze sange sau pentru mai multe informatii. Familia Elenei are rugamintea sa nu spamati numarul de telefon aiurea sau mesajele pe facebook, pastrati comunicarea strict pentru cei ce doresc sa doneze! Puteti dona din orice judet, doar sa specificati ca este pentru @Elena, multa sanatate si va fii bine, share toata lumea !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Cu sufletul impacat inchei cariera alaturi de voi. In acest fel, am dat sansa altui candidat sa intre in factiune (asa cum de altfel isi dorea si noul lider) si cum totodata si eu mi-am dorit.

 

Vreau sa-i multumesc lui Sniper pentru sansa acordata de a intra in aceasta familie si totodata lui Scooby (Lider si Sublider) care m-a ajutat de la bun inceput in a ma dezvolta si care a fost alaturi de mine si m-a inteles atunci cand am avut nevoie. Imi pare rau Scooby ca ai renuntat, ai fost unul dintre cei mai buni lideri pe care i-am cunoscut si totodata cel mai intelegator si mereu ai incercat sa-ti ajuti colegi de breasla pentru a nu fii sanctionati sau pentru ai conduce pe o cale dreapta si corecta. Esti un OM minunat, ai tot respectul meu si ma bucur ca te-am cunoscut atat ca si coleg de clan (pe cand era uN-ul in voga) cat si ca lider de factiuni (intodeauna ai fost om, nu te-a schimbat functia). Ai grija de tine si-ti doresc mult succes in tot ceea ce ti-ai propus sa faci si inca odata multumesc din suflet pentru tot suportul si ajutorul oferit in aceste 400+ zile!!

 

Nu in ultimul rand, vreau sa le multumesc celorlalti colegi, alaturi de care am fost o familie pentru aceasta minunata perioada petrecuta impreuna, m-am simtit minunat alaturi de voi, va pup si va doresc tot ce e mai bun! 

 

Mult succes tuturor, spor la cucerirea oraselor cat mai repede!

#RememberAMERYKANU #LegendOf69PM

#JucatiFaraCoduri #JucatiCinstit #JustForFun! 

Va pup! :* 

Link to comment
Share on other sites

  • Jackus unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.