Jump to content

69 Pier Mobs - Discutii - Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

28 minutes ago, North AmEryKaNu said:

Felicitari si la cat mai multe turf-uri!!

 

@AIM LittleOwn: vezi ca ai uitat ceva, ai spus ca vei lua legatura cu admini dar nu vad niciun rezultat.

Am uitat, bine ca mi-ai adus aminte, azi sau maine, ciao.

Link to comment
Share on other sites

@lRomeo Eu nu va inteleg ma, de ce dracu dati attack, sa ne incurcati pe noi? Stati drq in HQ, pana luam 72, are mafie buna VTB, dintre toate mafile dupa server, e a 2 a dupa noi cea mai ok. Va bat aia de nu stiti cum va cheama, nu mai dati ATTACK sa avem noi 4/4 sa batem odata vtb-u si gata.

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, AIM ColorsKiNG said:

@lRomeo Eu nu va inteleg ma, de ce dracu dati attack, sa ne incurcati pe noi? Stati drq in HQ, pana luam 72, are mafie buna VTB, dintre toate mafile dupa server, e a 2 a dupa noi cea mai ok. Va bat aia de nu stiti cum va cheama, nu mai dati ATTACK sa avem noi 4/4 sa batem odata vtb-u si gata.

Poate ma enervati si va dau afara din LS, stati cuminti si lasati arfele astea ca eu n-am comentat nimic de voi.

Edited by lRomeo
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, lRomeo said:

Poate ma enervati si va dau afara din LS, stati cuminti si lasati arfele astea ca eu n-am comentat nimic de voi.

Vezi ca nu stii cu cine vorbesti, poate vrei sa-ti vand hq-ul. Dai drq in LV attack pentru evidenta, ne strici planurile aici, dai degeaba attack oricum te bate. Cum sa ne scoti tu din LS, cand te bate si VTB ? :)) Periculos tu asa, nu am prea auzit de tine, dar cand ne vedem pe turf, iti dau sa plangi ;) 

Link to comment
Share on other sites

  • Jackus unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.