Jump to content

🚓LV Police Department🚓 - 💬 Discuții | Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

bwa, deja a inceput sa ma nerveze musca de la avatarul tau, cred ca e pe ecran de fiecare data :)).

 

Aia e si ideea :)):)) :))

10kk si o schimb.

Link to comment
Share on other sites

Va urez WELCOME celor noi, sper sa nu faceti prostii si sa rezistati cat mai mult.

Am vazut ca deja s-au impartit sanctiuni la reclamatii, ceea ce nu e bine. Nici macar nu ati inceput raportul si ati dat de belele. Aveti mai multa grija pe viitor.

Vad ca si aici este activitate mare, ceea ce este bine.

Pentru cei noi: raportul se incepe dupa sedinta, orice poza facuta pana in acel moment nu se ia in considerare.

Si inca un sfat: stati cat mai departe de /d, deoarece acolo se isca cele mai multe certuri, mai ales in perioada aceasta. Va faceti strict treaba voastra, nu va amestecati.

 

Am iesit si eu, noapte buna!

Link to comment
Share on other sites

Parca am mai vazut si eu poza asta pe undeva, sau era ceva asemanator, nu mai stiu.

Scandura aia e reala, sau e photoshop? :-?

 

Astea ți se par photoshop ?

 

imagine021h.jpg

 

photo0071h.jpg

 

photo0083xs.jpg

 

photo0092t.jpg

 

 

Cipilicaaaaa, mai esti ma post-hunter? :))

Azi da. Am făcut 2 posturi la complaints :)) O să fiu pe la reclamații LVPD, dar în opoziție, când încep să iau carnete, etc :))

Link to comment
Share on other sites

Astea ți se par photoshop ?

 

imagine021h.jpg

 

photo0071h.jpg

 

photo0083xs.jpg

 

photo0092t.jpg

 

 

 

Azi da. Am făcut 2 posturi la complaints :)) O să fiu pe la reclamații LVPD, dar în opoziție, când încep să iau carnete, etc :))

Foarte tare poza cu mosu :)) era beat?

Link to comment
Share on other sites

Tot cu scandura :))? Iti placea mult Edd, Edd si Eddy inseamna.

Nu, doar că mi s-a părut comică faza asta când eram prin clasa a 11-a. Mă duceam cu parchetu în ghiozdan și îl țineam pe bancă la ore :)) La teze mă făceam că vorbesc cu el " bă șoptește și mie la punctu 3 " :))

Link to comment
Share on other sites

Nu, doar că mi s-a părut comică faza asta când eram prin clasa a 11-a. Mă duceam cu parchetu în ghiozdan și îl țineam pe bancă la ore :)) La teze mă făceam că vorbesc cu el " bă șoptește și mie la punctu 3 " :))

Da, si la ascultare ai putea face asa ar fi mare caterinca. Vezi profesorul: "scandura 1!suflat":))

Link to comment
Share on other sites

Doamne, retardata portocala nu-i tace gura :)).

Nu m-am mai uitat de ani de zile la portocala asta :)) Dacă și Parkețălul meu ar vorbi, ar fi mult mai tare ca ea :))

 

 

 

 

 

-_-

 

 

 

De aici vine numele tau, de la scandura aia?

Probabil. Mâine îi fac o poză nouă de profil, că este pe birou :))

 

 

 

 

 

 

11.550 hits !

http://ciprian-groza.blogspot.ro/

Edited by ParKeTzaL
Link to comment
Share on other sites

  • Eduard.. changed the title to 🚓LV Police Department🚓 - 💬 DiscuÈ›ii | Discussions 💬
  • Edward locked this topic
  • Scotocell unlocked this topic
  • Kwebbel pinned this topic
  • Eduard.. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.