Jump to content

🚓LV Police Department🚓 - 💬 Discuții | Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

Va urez bafta in continuare si in tot ce va propuneti. Imi pare rau ca trebe sa plec din LVPD dar nu mai am destul timp pentru raport.... Va urez sarbtori fericite !!! Acesta este cadoul meu pentru wisler :)) : http://imgur.com/a/v4NdF

 

Mult succes: Inferno28, NubThief, Csmn14 ,[bTD]Natriu, Wisler, MIke... , Chicoo, zeK0 si multi altii :*

Link to comment
Share on other sites

@@AnDr3uTzZu, Ma bucur ca am fost colegi o perioada destul de lunga si multumesc pentru cadou, probabil ai uitat sa dai /licenses :)

 

Daca o sa te gandesti vreodata sa revii in LVPD, te vom astepta cu bratele deschise, ma rog, cel putin cei care vor mai fi atunci in LVPD. Mult succes cu ceea ce ti-ai propus!

Link to comment
Share on other sites

Va urez bafta in continuare si in tot ce va propuneti. Imi pare rau ca trebe sa plec din LVPD dar nu mai am destul timp pentru raport.... Va urez sarbtori fericite !!! Acesta este cadoul meu pentru wisler :)) : http://imgur.com/a/v4NdF

 

Mult succes: Inferno28, NubThief, Csmn14 ,[bTD]Natriu, Wisler, MIke... , Chicoo, zeK0 si multi altii :*

Bafta frate . Sarbatori fericite!

Link to comment
Share on other sites

Va salut baieti. Astea sunt pozele care le am momentan de la meciul de ieri seara. A fost un meci amical cu un coleg de la sala, dar cu eficienta maxima deoarece a fost un meci full contact! A fost o mica diferanta de varsta intre noi, dar nu a fost nici o problema! ( eu 17 el 25 )

http://imgur.com/06HfJgt,pX7MhDr,devBo3d,n9l1QVp,WZuZuXx,uwiboiK

Edited by AndreiG
Link to comment
Share on other sites

Hah`, frumoasa poza. Salut baieti!

Haida` sa strigam toti in cor ca vine weekend-ul. Distractie placuta tuturor in weekend, nu stiu cat samp o sa joc sambata/duminica... pentru ca imi voi sarbatorii ziua cu prietenii.

Un weekend cat mai frumossss. Bafta cu raportul.

Link to comment
Share on other sites

Va salut baieti. Astea sunt pozele care le am momentan de la meciul de ieri seara. A fost un meci amical cu un coleg de la sala, dar cu eficienta maxima deoarece a fost un meci full contact! A fost o mica diferanta de varsta intre noi, dar nu a fost nici o problema! ( eu 17 el 25 )

http://imgur.com/06HfJgt,pX7MhDr,devBo3d,n9l1QVp,WZuZuXx,uwiboiK

sa dea domnu sa iti scoata toti dintii =))) =))

Link to comment
Share on other sites

Hah`, frumoasa poza. Salut baieti!

Haida` sa strigam toti in cor ca vine weekend-ul. Distractie placuta tuturor in weekend, nu stiu cat samp o sa joc sambata/duminica... pentru ca imi voi sarbatorii ziua cu prietenii.

Un weekend cat mai frumossss. Bafta cu raportul.

bafta ! :)) , nu sarbatorii cu prietenii , sarbatoreste pe samp :)))

Link to comment
Share on other sites

 

 

ca un nou coleg :D

 

Daca tu esti Diabolik, cel care acum un an erai in PD (LSPD) atunci ai tot respectul meu. Bine ai venit si sper sa te acomodezi repede.

 

Welcome celor noi si welcome back celor care ati mai trecut pe aici.

Link to comment
Share on other sites

Moama frate de cand nu am mai postat aici sau facut 4 pagini si ceva =))
Welcome celor noi.

Eu nu ma simt prea bine.. sunt bolnav si ma doare foarte tare gatu abia pot sa vorbesc..

Aseara am postat si eu raportu, ne auzim in game mai tarziu bafta.

Link to comment
Share on other sites

Salut, uita-te la acest clip, defapt uitati-va cum danseaza blonda asta, asa o sa dansez si eu cand iau rank 6 in pd:))

vise:))

Eu ies noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

@@JusTmRs, Welcome in LVPD :)) Scuze ca nu ti-am zis mai repede.

Eu acum m-am trezit, merg pana la gradinita la serbare la soramea si dupa intru in game mai fac niste raport.

Ne auzim mai tarziu bafta!

Link to comment
Share on other sites

@@T3oR, Doar membrii LVPD au voie sa posteze aici.

 

 

Deasemenea va reamintesc tuturor ca Duminica aceasta vreau prezenta MAXIMA la antrenament si sedinta , nu va faceti program pentru duminica la amiaz !!!

 

 

EN:

 

I want this sunday all members to be at the training and meeting !!!

Edited by Inferno27
Link to comment
Share on other sites

  • Eduard.. changed the title to 🚓LV Police Department🚓 - 💬 DiscuÈ›ii | Discussions 💬
  • Edward locked this topic
  • Scotocell unlocked this topic
  • Kwebbel pinned this topic
  • Eduard.. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.