Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

🚓LV Police Department🚓 - 💬 Discuții | Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

retine , nu e copil razgaiat are 21 de ani =)))))

 

Neataa politistiilloor ,ne auzim in game la antrenament hai ceau bafta :D

Link to comment
Share on other sites

Dragi cetăţeni,

Astăzi, în jurul orei 13:30, m-am plimbat inofensiv prin frumoasa noastră ţară, prin frumosaşele noastre oraşe. Mare mi-a fost uimirea când, am văzut, la un momentdat, câtiva copaci ale cărora picioare parcă îţi zâmbeau, dar întreg corpul nu se ştie unde era. Ce e asta? Braconieri neruşinaţi! Am ajuns să ne distrugem propria natură? Pentru ce? Pentru nişte caiete? Ziare? Dă-le naibii! Este mai importantă viaţa noastră decât nişte hârtii. Pentru ce să tăiem săracii copaci? Cum ar fi dacă ar veni propriul vostru pitic de grădină cu o foarfecă să vă taie trei-patru degete? V-ar plăcea? Scandalos! M-am gândit multă vreme la această dilemă, împreună cu parteneriatul meu, PEM, (PARTIDUL ECOLOGIC MACAROANE), partid format dintr-o mulţime de oameni complet neinteresaţi, mai exact singurii mei prieteni, mouse-ul şi laptopul. Astfel, analizând această problemă cu multă atenţie şi seriozitate, am ajuns la o concluzie. Hai să ne salvăm, nu să ne ucidem. Spune DA ecologiei. Spune NU tăierii pădurilor. Preşedintele B-ZONE (Bobo) nu face nimic în legătură cu aceste probleme. Preşedintele SA:MP (Kelton) nu face NIMIC pentru ecologie. Primarul nostru, Skipper, susţine aceste tăieri ale copacilor! Unde am ajuns? Să ne distrugem propria natură? Spune DA ecologiei!

OFFICIAL DOCUMENT MADE BY P.E.M.

bmmzGDr.png

Link to comment
Share on other sites

Ce monospranceana ai sub nas =)))

 

-------------

 

Buna seara colegii ,vreau si eu un program de filmat inafara de Bandicam & Fraps ...va rog ! Ne auzim la Sedinta , bafta ! :*

Link to comment
Share on other sites

ba raw sampu naibii .. instalasem mod care imi bloca jocu' si dadea crash .. am dezinstalat moduri repede si am intrat la loc ..

nb nubi .. ne auzim maine :*

Link to comment
Share on other sites

Ai dreptate,in seara asta chiar m-a salvat desii mi-e in joc imi face niste fite, filmeaza de multe ori negru de asta nu-l folosesc si am incercat si alte programe precum fraps care aproape ca mi-a ocupat tot spatiul disponibil dupa cum stiti si voi ,iar acum am luat alt program dxtory sa nu-l incercati ! Am o filmare de 2 min care are 11gb e in postarea de la plangerea mea :O deci n-am stiut cum sa mai postez dovada ,in movie maker nu mergea s-o deschid filmarea la fel si cu sony vegas care dupa cateva ore bune de instalat si descarcat rezultatul sa fie un mare esec pff.Intr-un final am deschis filmarea in VLC ca doar in acela mergea si am filmat cu Bandicammm baii pe desktop ! :))))

 

-------------

V-am lasat si eu ,ne auzim maine in game noapte buna ! :D

Edited by ScorpioNNNN
Link to comment
Share on other sites

Neata ! O saptamana buna colegi !

 

@ Depinde ce moduri a bagat , eu am moduri de 1 an si ceva pe samp,si nu am patit nimic.Daca baga dealea sa sara pe sus si sa faca nu stiu ce din masina..normal ca ia ban :))

Link to comment
Share on other sites

  • Eduard.. changed the title to 🚓LV Police Department🚓 - 💬 DiscuÈ›ii | Discussions 💬
  • Edward locked this topic
  • Scotocell unlocked this topic
  • Kwebbel pinned this topic
  • Eduard.. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.