Jump to content

🚓LV Police Department🚓 - 💬 Discuții | Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salutare, abea am ajuns si eu acasa de la antrenament, a fost o zii cam grea azi din cauza ca aveam zii de plonjoane :)) Care'i treaba , ne auzim in joc mai tarziu putin :

 

10749430_806908042699450_1817278189_n.jp

Link to comment
Share on other sites

Adevaru e ca ai dreptate @@SiSu cu S , am fost si eu la cateva warr'uri depe alt cont, si m-am speriat ce e acolo,parca e alta lume :| Oricum erai un lider de treaba, chiar daca esti mai bleg asa...te asteptam la noi daca vrei . Aici nu sunt asa multi codati :))

Edited by B O N N E
Link to comment
Share on other sites

@@SiSu cu S stiam parca ca esti la noi in LVPD, dar nu stiu cine esti sincer:)) Nu am avut nici un indiciu pana acuma, sau stii sa te integrezi subtil fara sa'si dea nimeni seama a ?:)) Si acuma , baga-l pe sisu aici , sau cum stii e tot aia atat timp cat esti tu

Link to comment
Share on other sites

@ da...asa e , dar mna :)) Am zis si eu, parca era altceva fie Sisu decat cine o fii el acuma, chiar nici nu stiu cine e ,da'mi si mie un sms cine e :))

 

Belea melodia asta :

 

Link to comment
Share on other sites

Sper ca v-au placut sanctiunile acordate in topicul asta. Poate invatati sa nu mai faceti spam aiurea, si sa discutati ceva mai normal. Poate incep si eu sa acord sanctiuni in game, asa ca aveti grija.

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna nabi ..am iesit .. am terminat raportul il postez imediat si am facut poza cu nabu de Bogdan .. o sa iti simtim lipsa nab .. sa ai bafta mai departe iar noi doi ne auzim pe /c .. va pwp nubi .. :*

Link to comment
Share on other sites

Da @@South Black Thief ne-am cam luat-o....

Am primit o plangere de toata frumusetea; nu prea i-a convenit ca statea cu g la mine in timp ce somam pe cineva :)))) trist

Eu ies noapte buna imi continui maine raportul !

Edited by ScorpioNNNN
Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata ! Bafta Bogdanu , Robert , Mikeyoto si demezu , succes in alta parte si poate mai veniti pe la noi !

 

O zii buna colegi, e cam frig tare la mine, 4 grade :| Pff..scoate'm pufoaica :))

 

Happy Halloween ! (~~)

Link to comment
Share on other sites

Happy Halloween!

 

Topicul asta e pentru membrii LVPD. Nu vad de ce postezi tu aici.

 

Dragii mei membrii, stiu ca o sa va incante decizia mea, mai ales pe Raw. Inchid topicul ca sa evitam spamul ca cel de mai sus, si tot prin aceasta metoda va anunt ca diseara, nu stiu exact la ce ora, vom face niste activitati, probabil veti avea si niste surprize.

 

Meanwhile, TOPIC CLOSED.

:topic_closed:

Link to comment
Share on other sites

A trecut greul, redeschidem topicul. O mica precizare: fara posturi aiurea. veti fi sanctionati, atat de un moderator, cat si de mine in game.

 

Welcome celor noi, va sfatuiesc sa cititi de 5 sau 6 ori topicul de rapoarte. Sa nu cumva sa vad greseli, primul raport este cel mai important. Mare atentie!

Link to comment
Share on other sites

  • Eduard.. changed the title to 🚓LV Police Department🚓 - 💬 DiscuÈ›ii | Discussions 💬
  • Edward locked this topic
  • Scotocell unlocked this topic
  • Kwebbel pinned this topic
  • Eduard.. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.