Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

🚓LV Police Department🚓 - 💬 Discuții | Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

@@South Black Thief,Pai , nu e spam . E asa mai schimbam o vorba sa nu ne plictisim :))

 

Neata , ce faceti?

Eu acuma m-am trezit !!

Ne auzim in game !!

Neata cam pe la 14:45 a fost cand m-am trezit eu intr-o fuga crezand ca avem antrenament =))) voi ce faceti? :D

Link to comment
Share on other sites

@ toti ascultam la televizor, cine a iesit presedinte, 4 posturi de televiziune si fiecare arata in felu lui..Nu stii ce sa mai crezi.

 

 

Am iesit si eu LVPD , noapte buna , ne auzim maine !

Link to comment
Share on other sites

@, ma dar tu postezi sanatos pe aici :)). Am ajus si eu de curand acasa si am sa ma pun in pat, sunt foarte obosit. Se pare ca sunt afisate rezultate alegerilor prezidentiale si in mare parte Iohannis este invingator. Ramane de vazut pe maine dimineata care este adevaratul castigator. Noapte buna!

Link to comment
Share on other sites

scuze pt dublu post

Edited by ScorpioNNNN
Link to comment
Share on other sites

@@ScorpioNNNN,Daca esti nab si nu prea dai pe forum ce sa iti facem :))

Am avut ceva treaba si orcum dupa warning-ul ala nu am mai accesat topicul asta :)))

Apropo felicitari celor care au obtinut rank up ,hai ne auzim in game baftaa

Link to comment
Share on other sites

Neata colegi..

 

rezultat final, Sasu presedinte..

 

ce fac romanii astia din romania asta..

nici in tara noastra nu suntem instare sa fim condusi de un roman ci de un strain :(

 

Dar ce sa ii si faci.. asa gadeste romanu .. unguru se iubeste intre unguru , sasu intre sas.. iar romanu se arde intre roman ..

 

Am plecat la servici , o zi buna, Neata Iohannis , nici nume de presedinte nu are sau macar de roman X(

Link to comment
Share on other sites

Bune dimineata LVPD !

 

Aici ai dreptate si tu @ , dar decat un roman care fura si isi face 5-6 palate , mai bine un strain,poate asta ne ajuta la ceva, ramane de vazut acuma ,ce'o sa fie .

 

Plec si eu la scoala, ne auzim mai tarziu .

Link to comment
Share on other sites

Pe Ponta l-am votat ieri.Clar a castigat Iohannis o tara de oameni fara minta refuza sa gandeasca putin si voteaza pe unu care nici macar nu face parte din religia noastra crestin ortodoxa.Ati votat pentru continuarea regimului Basist nu pentru schimbarea asa cum zicea Iohannis."Va felicit" (intr-un mod ironic), oricum nu-mi mai pasa de tara asta deja ma gandesc dupa ce termin scoala sa ies afara.Va salut

Link to comment
Share on other sites

  • Eduard.. changed the title to 🚓LV Police Department🚓 - 💬 DiscuÈ›ii | Discussions 💬
  • Edward locked this topic
  • Scotocell unlocked this topic
  • Kwebbel pinned this topic
  • Eduard.. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.