Jump to content

🚓LV Police Department🚓 - 💬 Discuții | Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

Anumite persoane s-au plans ca este o atmosfera tensionata in factiune. Din aceasta cauza am decis sa pun membrii de rank 5+ sa organizeze eventuri zilnice pentru voi, sa va distrati / destindeti / iesiti din rutina zilnica. Azi insa am vazut ca nu va dati absolut deloc interesul. Pai oameni buni, pentru voi facem asta, nu pentru noi. Nu ma faceti sa pun aceste eventuri obligatorii, dati-va si voi interesul putin. Este o activitate in factiune, fiecare are dreptul sa participe si nu vreau ca acest drept sa devina o obligatie. Pe langa asta, cum am zis si la sedinta, nu vreau sa mai vad certuri. Suntem o familie, purtati-va ca atare. Fiti mai calzi unii cu altii, nu doar in grupulete.

Link to comment
Share on other sites

Salooooooooooooooooooooooooooooooot nabi .. in sfarsit un lucru bun imi s-a intamplat astazi si acesta este rank-upul .. Multumesc lui Black si va multumesc voua .. sper sa fac o treaba cat mai buna in timp ce sunt un tester al factiunii si sper sa mearga totul bine.. ne auzim in-game.

Link to comment
Share on other sites

@@South EviLCapone, Felicitari !

Daca nu vad membrii la activitatile organizate de cei de rank 5, va asigur eu ca vor devenii obligatorii, si abesenta la ele se va nota cu FW.

Usor ma sa nu ti se sparga vreo vena in cap. :)) Edited by Raw SEF
Link to comment
Share on other sites

Salut baieti. Ce faceti? Sunt supradoza

Link to comment
Share on other sites

Baietii mai am si eu o ora si vin si vorbim pe /r. Mai am muzica si ma pune sa cant imnul :)).

Link to comment
Share on other sites

  • Eduard.. changed the title to 🚓LV Police Department🚓 - 💬 DiscuÈ›ii | Discussions 💬
  • Edward locked this topic
  • Scotocell unlocked this topic
  • Kwebbel pinned this topic
  • Eduard.. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.