Jump to content

🚓LV Police Department🚓 - 💬 Discuții | Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

Man de ce cand uploadez un video pe youtube imi zice sa astept 300-400 de minute ,pana acum nu asteptam atat,asteptam maxim 5 minute si acu zice sa astept 300-400 minute,oare ce are?

Link to comment
Share on other sites

- E in format .avi si e lung probabil. Sau e foarte-foarte lung. Ia-ti FreeMake converter si fa-l .mp4, se urca cel mai repede.

@AIM Mezen - Thank you !

@Fira VIP - Mersi, ba. pwp !!

Pai are 1:54 minute,nu ee chiar asa lung.

 

S4F DEDE - pai am l-am incarcat pe Chrome,am incercat si pe Filefox Mozilla si tot asa imi da .
Link to comment
Share on other sites

E o prostie sa nu se puna kills pentru Swat rank 2 si 3 , de ce ? fiindca eu merg dupa un suspect cu wanted 1 sau 2 , el e afk , stau 3 minute dupa el sa am dovada ,ii dau kill si nu se pune punct la raport --> am stat degeaba , sau ii dau 3 somatii , nu raspunde si ii dau kill , iar degeaba , sa ma lamureasca cineva si pe mine va rog si sa imi spuna unde am gresit ...

Link to comment
Share on other sites

E o prostie sa nu se puna kills pentru Swat rank 2 si 3 , de ce ? fiindca eu merg dupa un suspect cu wanted 1 sau 2 , el e afk , stau 3 minute dupa el sa am dovada ,ii dau kill si nu se pune punct la raport --> am stat degeaba , sau ii dau 3 somatii , nu raspunde si ii dau kill , iar degeaba , sa ma lamureasca cineva si pe mine va rog si sa imi spuna unde am gresit ...

Nu a spus nimeni ca nu se pune la raport, nu ai voie sa mergi dupa no drept, dar daca este unu care refuza sa se predea poti sa il impusti.Diferenta se va vedea, nu o sa ai multe kill-uri, o sa ai multe arest-uri.

Link to comment
Share on other sites

@@rTn Jocker, Punctaj Echipa SWAT:

Un suspect arestat - 1 punct

Un suspect omorat - 1 punct (Rank 4+)

Un obiect confiscat - 1 punct

Un wanted acordat - 1 punct (Neconformare ordin, Neprezentare acte, Deconectare in urmarire, Pickpocketing)


deci la rank 2,3 swat nu se pun kills , nici w6 runner nici nimic , doar arest ...

parerea mea e ca nu a fost gandita bine schimbarea , dar asa e in Romania , cand ceva merge bine , hai sa-l schimbam ...

Link to comment
Share on other sites

8nBnVzUl.jpg

 

Noapte buna!

Cam asta mi s-a intamplat mie aseara, inainte de ultima proba la bac:))

In alta ordine de idei, salut tutor. Ce faceti? Eu am terminat cu bacul, acum asteptam rezultatele si cam asta e. Sper sa iau 9.20 la geografie...

Link to comment
Share on other sites

  • Eduard.. changed the title to 🚓LV Police Department🚓 - 💬 DiscuÈ›ii | Discussions 💬
  • Edward locked this topic
  • Scotocell unlocked this topic
  • Kwebbel pinned this topic
  • Eduard.. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.