Jump to content

🚓LV Police Department🚓 - 💬 Discuții | Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

Csf ,n-ai csf uni vin si pleaca nu ai ce sa faci nu pot sa stai prea mult in factiune ca te plictisesti parerea mea.Poi ce sa faci daca Gaby vrea sa ne parasesca .Ii uram succes in continuare mai ma certam eu cu el pe /r dar asta e mai ne si certam dar ne impacam asta inseamna sa fi o Familie!

AW6d0R5.pngPabllo.png

Link to comment
Share on other sites

, nu te cred :)) thx, vreau să mă apuc și de următorul :))

 

 

@@Th3Kill3r, foloseste [/mybl] in-game pentru a plati blacklistul. Comanda enuntata de Georgee. este pentru a te adauga pe blacklist.

 

Acest topic este destinat doar membrilor LVPD pentru nelamuriri legate de regulament.

Chiar bă, acum am realizat =)) Noi folosim mai mult [/bl] decât [/mybl], de asta le-am încurcat :))
Edited by HG Georgeeee
Link to comment
Share on other sites

 

 

@hiDDeNpaTh, Salut si welcome. Sper ca nu doar ai trecut cu vederea peste sfatul meu, acela fiind sa mai citesti putin regulamentul... Nu de alta, dar daca nu il stii destul de bine te alegi cu multe posturi, si toti le uram.

 

 

Stai linistit,l-am citit.

Link to comment
Share on other sites

Vad c-ati pus niste sugestii. Legat de sugestia lui DJmix, sunt de acord, insa sa se adauge si o alta regula ce prevede ca membrii de rank 5+ sunt scutiti de antrenamente. Au participat la destule antrenamente si cum unii colegi sunt tari in gura si vor neeaparat sa-l tina el (n.r. antrenamentu) toata performanta care o reusesc e sa faca 2 duele si un cerc. De aproape 1 an, membrii rank 5 participa la aceleasi antrenamente, as avea niste idei despre antrenament dar trebuie sa-mi fac timp si sa vad avantajele si dezavantajele. Ceva nou inseamna riscuri. De asemenea trebuie sa fie exercitii folositoare cat si apreciate de catre colegi. Legat de propunerea lui DariusZ, as face o adaugare. Acei membrii sa aiba vechime minim 1 an ca sa fie pusi acolo, acum toti ating rank 5 daca se tin de factiune si imediat baga demisia dupa ce iau '' Legenda ''. Cam atat am de zis, sal.

Link to comment
Share on other sites

@, Da, e bine cum zici, dar 1 an totusi mi se pare putin exagerat. Ar mai fi bine sa fie dupa activitatea si implicarea membrului in activitatile factiunii.

Edited by AT DariusZ
Link to comment
Share on other sites

SALUT BAIETII, CE SA VA ZIC MI-A PARUT BINE CA NE-AM CUNOSCUT ATI FOST NISTE COLEGI CUMSECADE SUCCES TUTUROR ATAT IN SAMP CAT SI IN VIATA REALA, VACANTA PLACUTA, CA TOT A VENIT :))) . PLEC, AM VAZUT CA UNII S-AU PUS RAU PE MINE SI NU VREAU SA IES 3/3 DIN CAUZA LOR, ASA CA PUN (.) ACUM CA SA NU IASA MAI RAU. VA PUPA DUDELU :* AVETI GRIJA DE VOI <3 RESTU DIN FACTIUNE NE AUZIM PE /C /AC :) POATE MAI PASTRAM LEGATURA :)) SA NU VA PRIND CA IMI LUATI PERMISU :P:))) PUPEK ALL !!

 

 

 

DJ, ti-am spus ca nu asta este motivul pentru care plec, si nici ca stau pentru rank cum au zis unii, zic si aici ceea ce i-am zis lu Andrei in demisie, nu are rost sa ocup locul degeaba! succes tuturor ! :*

 

Edited by DuDaa
Link to comment
Share on other sites

@, nu ar fi bine, nu se poate considera nimeni o 'Legenda' daca doar a acumulat rank 5 LVPD si dupa a iesit. Ca rank5, trebuie sa te afirmi, sa stai in factiune, sa te ocupi. Ca de exemplu, niciun rank 5 de acum nu ar merita pus pe lista de legende, doar l-au atins, dar nu au realizat ceva important.

Link to comment
Share on other sites

@, Da, dar oricum nu e problema de asta, ca in topicul prezent chiar zice: "Cei de pe aceasta lista au fost si vor fi cei mai buni membrii care au trecut prin acest departament si au facut lucruri importante pentru acesta factiune." Si aici: http://forum.b-zone.ro/topic/139277-the-legends-of-b-zone-community-rpg1-server/, chiar la ultimul spoiler, zice iar.

 

P.S: Sef de pagina :D

Edited by AT DariusZ
Link to comment
Share on other sites

Salutari baieti. Eu tocmai ce mi-am depus o cerere de inactivitate de o saptamana ( 24.06 - 01.07 ). In joc nu cred ca mai pot intra deoarece sunt destul de ocupat cu sesiunea si serviciul si sa nu mai zic de viata sociala. Stiu ca luna aceasta am avut probleme cu activitatea insa voi incerca sa imi revin pe cat posibil. Sper sa ma sustineti in continuare cum ati facut si pana acum si sa ma intelegeti! De RPG ma voi ocupa tot eu. Mult succes tuturor! Ne mai auzim pe aici, sper!

Link to comment
Share on other sites

Salut Andrei, noi te intelegem cel putin eu, asa cum si tu ne intelegi pe noi. Toti avem probleme, servici, sesiuni etc. Sunt perioade cand suntem activi si perioade cand nu suntem suficient de activi pentru ca avem si dreptul la viata personala, nu numai la cea virtuala. PS: nu stiu sigur daca propunerea lui DJmix, va schimba prezenta la sedinte. Nu uitati ca unii sau pe viitor vor lucra si Duminica cum e in cazul meu. Eu de exemplu lucrez o zi da una nu, adica o Duminica lucrez una liber. In fine nu decid eu, dar parerea mea e ca nu cred ca se va schimba. Cred ca a mai scazut prezenta datorita vremii frumoase de adara. Va salut!

Link to comment
Share on other sites

  • Eduard.. changed the title to 🚓LV Police Department🚓 - 💬 Discuții | Discussions 💬
  • Edward locked this topic
  • Scotocell unlocked this topic
  • Kwebbel pinned this topic
  • Eduard.. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.