Jump to content

🚓LV Police Department🚓 - 💬 Discuții | Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

SumRDtz.png



Duminica, ora 15:00, 31.07.2016 vom organiza un war cu National Guard (4 fun). Prezenta este obligatorie, sper sa veniti cat mai multi. Cine nu poate veni sa puna cerere de invoire in topicul "Antrenamente si Invoiri" cu un motiv bine intemeiat si sa nu fie a 20-a. Mai multe detalii in topicul "Antrenamente si Invoiri"


Edited by uV TheoNeuer
Link to comment
Share on other sites

 

SumRDtz.png

Duminica, ora 15:00, 31.07.2016 vom organiza un war cu National Guard (4 fun). Prezenta este obligatorie, sper sa veniti cat mai multi. Cine nu poate veni sa puna cerere de invoire in topicul "Antrenamente si Invoiri" cu un motiv bine intemeiat si sa nu fie a 20-a. Mai multe detalii in topicul "Antrenamente si Invoiri"

 

 

Ce experienta ai in photoshop/paint :)))

Link to comment
Share on other sites

Să trăiască toţi barosanii, mă scuzaţi că postez la voi în topic, dar: Bunul meu prieten, DariusZ, este plecat la ţară şi nu are acces la internet, deaorece renovează. A încercat să facă inactivitate de pe telefon şi PC, dar nu i-a mers. Lidere, ce face ?

Link to comment
Share on other sites

@@South Max, dacă stă mai mult de 3 zile, trebuie să pună cerere de inactivitate, însă dacă nu poate intra doar zilele astea și lipsește la activitate nu-i nicio problemă că-l învoiesc.

 

EDIT: Văd că a pus inactivitate, i-am acceptat-o. Deci e rezolvat.

Edited by uV TheoNeuer
Link to comment
Share on other sites

Imi pare bine ca am avut parte de asa colegi dar orice inceput are si un sfarsit.Sper ca n-am suparat pe nimeni cu nimic dar mereu am vrut sa va ajut si sa va indrum spre bine insa nu am suportat niciodata oamenii lingusitori si mereu am spus asta, poate prin asta am si suparat una lume, dar asta este.

Multumiri speciale lui FiraTM pentru accept si lui Andrei_G pentru sustinerea mea pana la rank-ul atins, va sunt indatorat.

Aveti grija de voi, o seara faina in continuare.

Multumesc Theo, ai grija de George ca-i baiat calumea.

@@AT AndreiG, multumesc pentru tot ! Bafta cu facultatea si sa ajungi ceva bun in viata.

Link to comment
Share on other sites

Milioane milioane arunca Hitmanul Milioane Milioane

Link to comment
Share on other sites

  • Eduard.. changed the title to 🚓LV Police Department🚓 - 💬 Discuții | Discussions 💬
  • Edward locked this topic
  • Scotocell unlocked this topic
  • Kwebbel pinned this topic
  • Eduard.. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.