Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

🚓LV Police Department🚓 - 💬 Discuții | Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

On 3/7/2019 at 8:15 PM, TheTom said:

Salut! Am facut o noua versiune la Cophelp care cred ca va poate fi de folos!

Pentru cei care nu stiu despre ce este vorba si nu l-au mai folosit puteti vedea in video sau in topic.

O zi cat mai frumoasa!

Chiar o sa i au versiunea aceasta. Pare ok. O zi placuta si tie in continuare!

20 hours ago, South Scotocell said:

Buna. Aveti aici un mic eveniment pentru cine este interesat sa participe. 

 

Multumim!

Link to comment
Share on other sites

@Hyperion  oare nu se poate face ceva sa fie sedinta macar la ora 20, eu inteleg pt voi ca e duminica si nu prea conteaza ora, dar eu lucrez in timpul saptamanii si duminica ma relaxez, de aceea nu prea intru pe sa-mp, mai ales ca acum am si ceva mai multa treaba.... imi pare rau ca nu am facut invoire dar am patit la fel ca acum 2 saptamani, am zis ca ajung la antrenament, si nu am ajuns :( .

Link to comment
Share on other sites

@Virusicamai bine pui învoiri preventive daca nu știi că ajungi, că se anulează in caz că ajungi. 

Dacă vreți, putem schimba ziua și/sau ora antrenamentului, făcând un poll. Însă trebuie sa fie mai multi care doresc asta. Dacă mai e cineva de aceeași părere sa lase o sugestie aici.

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Hyperion said:

@Virusicamai bine pui învoiri preventive daca nu știi că ajungi, că se anulează in caz că ajungi. 

Dacă vreți, putem schimba ziua și/sau ora antrenamentului, făcând un poll. Însă trebuie sa fie mai multi care doresc asta. Dacă mai e cineva de aceeași părere sa lase o sugestie aici.

Eu momentan nu pot sa spun o zi sau o ora anume cand as putea. Datorita programului de lucru, in fiecare saptamana am alt program, nu am unul fix (momentan)

Dar ar fi mult mai okay daca ar fii in timpul saptamanii, deoarece multi in weekend vor sa se relaxeze nu sa stea cu gandul, duminica la ora 18:00 am antrenament si nu pot sa fac o alta activitate din viata reala.

Link to comment
Share on other sites

On 3/25/2019 at 12:20 PM, Hyperion said:

@Virusicamai bine pui învoiri preventive daca nu știi că ajungi, că se anulează in caz că ajungi. 

Dacă vreți, putem schimba ziua și/sau ora antrenamentului, făcând un poll. Însă trebuie sa fie mai multi care doresc asta. Dacă mai e cineva de aceeași părere sa lase o sugestie aici.

Salutare,

Nu stiu daca ar fi foarte ok in timpul satpamanii, mai avem colegii care lucreaza in 2 schimburi, sau care merg la scoala dupa-amiaza. 

Eu cred ca cel mai bine ar fi tot duminica, dar la o ora mai tarzie, vine vara la ora 18:00 va fi lumina si multi dintre noi sigur suntem pe afara..... Eu unul as spune Duminica la ora 21:00.

Link to comment
Share on other sites

On 3/26/2019 at 8:53 PM, Gang Mihai said:

Salutare,

Nu stiu daca ar fi foarte ok in timpul satpamanii, mai avem colegii care lucreaza in 2 schimburi, sau care merg la scoala dupa-amiaza. 

Eu cred ca cel mai bine ar fi tot duminica, dar la o ora mai tarzie, vine vara la ora 18:00 va fi lumina si multi dintre noi sigur suntem pe afara..... Eu unul as spune Duminica la ora 21:00.

Unii poate nu vor avea chef nici duminica sa intre, chiar si noaptea. 

Sugestia mea este: sa spuna fiecare un interval orar ZILNIC in care poate juca, astfel putem calcula o medie, in urma careia stabilim ziua, respectiv ora celor doua antrenamente pe luna respectiva. Cat despre cei care muncesc la intervale diferite in fiecare saptamana/luna (daca este cazul), anunta si modificam sau se pot invoi (daca indeplinesc cerintele pentru invoire). Astfel, macar la un antrenament din doua vor putea participa. Iar pe masura ce vin membri noi in departament, media va fi recalculata. In functie de rezultat ziua si ora (nu) vor fi schimbate, depinzand de caz.

Edited by uV Dabro
Link to comment
Share on other sites

On 3/29/2019 at 1:54 PM, uV Dabro said:

Unii poate nu vor avea chef nici duminica sa intre, chiar si noaptea. 

Sugestia mea este: sa spuna fiecare un interval orar ZILNIC in care poate juca, astfel putem calcula o medie, in urma careia stabilim ziua, respectiv ora celor doua antrenamente pe luna respectiva. Cat despre cei care muncesc la intervale diferite in fiecare saptamana/luna (daca este cazul), anunta si modificam sau se pot invoi (daca indeplinesc cerintele pentru invoire). Astfel, macar la un antrenament din doua vor putea participa. Iar pe masura ce vin membri noi in departament, media va fi recalculata. In functie de rezultat ziua si ora (nu) vor fi schimbate, depinzand de caz.

Sau, nu poate fi 2 antrenamente in saptamana respectiva?

Si obligatoriu sa fie prezenta la 1 din cele 2?

Link to comment
Share on other sites

Welcome aboard tuturor celor noi, sau welcome back unde e cazul, inclusiv turei trecute de candidati. 
O sa-i rog pe aceasta cale, pe cei ce nu au intrat deja pe serverul de Discord, s-o faca accesand linkul de invitatie urmator: https://discord.gg/t7AfwFH

Aici ne organizam cu totii mai bine, facem fiesta-uri de 10-15 persoane uneori, iar anunturile si discutiile se fac intr-un mod mai eficient.

(@ZiB @dudstyrne @XYLOakaSckuasy @OppaiLover @South DupliN @BizOnu @DavidD ToV)

Edited by Hyperion
Link to comment
Share on other sites

On 4/3/2019 at 10:53 AM, South Monologue said:

Eu zic sa nu venim toti la antrenament... si da faliment HYP ... daca nu ne pune antrenament la ora 21 sau 20

Suna bine :D 

Link to comment
Share on other sites

Salut! pentru cei care folosesc CopHelp-ul am revenit cu un mic update pentru ca era un bug la zona Temple LS si pentru ca s-a schimbat economia.

Pentru cei care sunt noi va recomand sa aruncati un ochi la primul videoclip *click unde explic cum se instaleaza modul si mai multe despre el.

O sa las direct videoclipul pentru ca sectiunea de moduri de la serverul MIX a fost dezactivata, iar multi nu au 200de posturi sa descarce modul de la sectiunea de moduri.

*LINK UPDATE (click)

O zi cat mai buna!

Link to comment
Share on other sites

  • Eduard.. changed the title to 🚓LV Police Department🚓 - 💬 DiscuÈ›ii | Discussions 💬
  • Kwebbel pinned this topic
  • Edward locked this topic
  • Scotocell unlocked this topic
  • Eduard.. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.