Jump to content

🚓LV Police Department🚓 - 💬 Discuții | Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salut! Sunt moderatorul secţiunii "Politics" şi, după cum ştiţi, duminica aceasta vor avea loc alegerile europarlamentare. De asemenea, preşedintele va organiza un referendum pe justiţie.

 

Am făcut două sondaje, îi invit pe cei cu drept de vot să îşi exprime opţiunile.

 

Sondaj alegeri europarlamentare - click

Sondaj referendum 26 mai - click

 

Vă mulţumesc pentru timpul acordat şi vă încurajez să vă exercitaţi dreptul de a vota! :)

Link to comment
Share on other sites

this faction is one of  the things that makes me come back and play this game again.. well it's good to be back..

Link to comment
Share on other sites

Salut toti colegii, chiar nu putem face nimic sa mutam ora de antrenament la ora 20 sau 21 ? Ganditi-va ca e vara si e greu pentru unii ca la ora 18 sa fie pe sa-mp, mai ales ca unii dintre noi lucram si nu ne putem invoi de la munca sa venim la antrenament, razboiul nu vine prea curand :(

Link to comment
Share on other sites

On 6/3/2019 at 9:19 PM, Virusica said:

Salut toti colegii, chiar nu putem face nimic sa mutam ora de antrenament la ora 20 sau 21 ? Ganditi-va ca e vara si e greu pentru unii ca la ora 18 sa fie pe sa-mp, mai ales ca unii dintre noi lucram si nu ne putem invoi de la munca sa venim la antrenament, razboiul nu vine prea curand :(

+1. La ora aia cred ca majoritatea sunt pe afara, prin oras sau pe la ora aia ies sau sunt la munca. 

Edited by South Kazuto
Link to comment
Share on other sites

On 6/4/2019 at 11:12 PM, Hyperion said:

Nu stiu @Virusica, ai vazut ce s-a votat la ultimul sondaj de pe discord..

 

Pentru cei noi, link de invite pe serverul de Discord: https://discord.gg/t7AfwFH

Așa este frațiorul meu, dar dacă era o oră cât de cât ok trebuia să fie minim jumate din membri la antrenament, e prea devreme părerea mea, măcar la ora 20, vorba lu @South Kazuto mulți sunt pe afară, cu munca mai puțin duminică dar e singura zi liberă..

Link to comment
Share on other sites

ZR5ukQA.png
Votaţi noul lider dorit aici, aveţi timp suficient până mâine (17 iun 2019, 17:15).

 

4DqfNn7.png

Vote the new leader you want here, you have enough time until tomorrow (17 jun 2019, 17:15 RO time).

Link to comment
Share on other sites

  • Eduard.. changed the title to 🚓LV Police Department🚓 - 💬 Discuții | Discussions 💬
  • Kwebbel pinned this topic
  • Edward locked this topic
  • Scotocell unlocked this topic
  • Eduard.. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.