Jump to content

🚓LV Police Department🚓 - 💬 Discuții | Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

7 hours ago, GF Infernal said:

Salut, am facut si eu niste propuneri aici si cred ca si voua v-ar placea sa fie acceptate. Daca sunteti de acord cu ele va rog sa lasati un "+".

Referitor la sugestia numărul 2, cred că îți dai seama cât abuz s-ar putea face, în sensul că vin niște membri din alt departament care ne spawnează și folosesc toate Infernusurile ca să rămânem cu rablele (asta în situația în care nu va fi mărită limita de exemplare din fiecare tip de autospecială). Cât despre pre-spawnarea tuturor autospecialelor de rang 2+, ar fi un lag colosal în jurul sediilor de poliție, mai ales dacă folosești și moduri HQ Texture (textură de calitate înaltă) pe respectivele mașini.

Link to comment
Share on other sites

@uV Dabro faptul ca un membru poate sa spawneze masinile altui departament nu inseamna ca le poate lua fara aprobare. Il spawneaza si apoi cere voie departamentulu respectiv ( exceptie r5+) la fel ca si pana acum. Din moment ce iti va aparea cine spawneaza masini se poate sanctiona destul de usor abuzul. De asemenea s-ar puea introduce si o regula suplimentara de genul: Daca ati luat un vehicul apartinand altui departament, si un membru din departamentul respectiv are nevoie de el ( vi-l cere pe [/d] ) sunteti obligati sa il respawnati sau sa il aduceti la HQ. Asa s-ar evita si posibila situatie de a ramane fara Infernus-uri ( desi la cat de populat e serverul in momentul de fata nu cred ca se va ajunge acolo ), sau cum ai spus tu sa se mareasca numarul de masini.

 

Varianta cu pre-spawnatu' stiu ca nu este una foarte buna, dar am zis sa fie acolo. In cazul celor cu moduri pe masini intra-devar s-ar face lag, dar marea majoritate a jucatorilor nu cred ca va fi afectata.

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 9/30/2019 at 6:07 PM, uV Dabro said:

Referitor la sugestia numărul 2, cred că îți dai seama cât abuz s-ar putea face, în sensul că vin niște membri din alt departament care ne spawnează și folosesc toate Infernusurile ca să rămânem cu rablele (asta în situația în care nu va fi mărită limita de exemplare din fiecare tip de autospecială). Cât despre pre-spawnarea tuturor autospecialelor de rang 2+, ar fi un lag colosal în jurul sediilor de poliție, mai ales dacă folosești și moduri HQ Texture (textură de calitate înaltă) pe respectivele mașini.

Sustin, mi se pare o prostie

Link to comment
Share on other sites

On 10/7/2019 at 10:47 PM, Hi im Soren said:

De ce iau crash pe samp pe win 10 

Schimba-ti crack-ul la joc, baga 1.0 us. Daca nu merge nici asa, verifica daca nu ai ceva moduri.

Fa-ti update-ul la windows, sau doar la driverele video.

Link to comment
Share on other sites

Are dreptat

4 minutes ago, MC Cristi said:

Schimba-ti crack-ul la joc, baga 1.0 us. Daca nu merge nici asa, verifica daca nu ai ceva moduri.

Fa-ti update-ul la windows, sau doar la driverele video.

Are dreptate !

Am patit si eu la fel.

Edited by Eldon Legend
Link to comment
Share on other sites

Ce mai faceti, toate bune?

Link to comment
Share on other sites

  • Eduard.. changed the title to 🚓LV Police Department🚓 - 💬 DiscuÈ›ii | Discussions 💬
  • Edward locked this topic
  • Scotocell unlocked this topic
  • Eduard.. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.