Jump to content

🚓LV Police Department🚓 - 💬 Discuții | Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

@V86ulpea ed[w]ard a fost cel care a scris pe /r atunci cand tu nu erai in factiunea noastra ''sunt obligat sa pun macar 2 antrenamente,daca ar fi fost dupa mine le-as scoate'',apari tu poc marim antrenamentele ''macar noi suntem online'' altii au viata,prietenii,servici,scoala nu stau 24/7 pe un joc,daca marim antrenamente din moment ce NIMENI NU LE DOREA,asta o sa faca mai proasta conexiunea intre noi,in loc sa facem si noi ceva frumos activitati optionale de fun care chiar sa fie luata in considerare la FW clear/Rank up,sa mai discutam si noi probleme intre noi,o luam direct pe cearta ca asa vrea conducerea,nu sunteti singurii din factiune care incearca sa faca ceva.

Edited by Maeve
Link to comment
Share on other sites

On 12/6/2019 at 5:31 PM, V86ulpea said:

da se pare ca nu ne intelegem voi asteptati de la trei persoane sa faca totul si daca nu va convine sa arunci iar cu acuzati ca conducerea e proasta am inteles ! o sa ramanem doar la decizile noastre va convine bine nu iar bine ! eu am incercat dar se pare ca nu ai cu cine ! iar cat despre sublideri doar liderul ii alege e dreptul lui fie ca va convine fie ca nu e doar decizia lui cine este sublider nu trebuie sa se consulte cu nimeni ! 

Nu a spus nimeni ca conducerea e ''proasta''doar luati decizii cand peste jumate de factiune nu le comvine,fara sa fim informatii ne trezim cu ele aplicate,ai incercat sa ce sa ne faci sa jucam 24/7 pe un JOC,care jocurile au fost facute pentru a te distra nu pentru a trai in ele.

Link to comment
Share on other sites

dupa circu de pe whatsapp acuma vi sa zici ce si cum ? ca m-ati injurat in toate felurile si ati aplicat tupeu ca de whatsapp suntem tari de la distanta acuma vi cu sa discutam problemele intri noi ? pe bune? cred ca glumesti tinere ! eu am incercat voi asteptati de la trei persoane e bine daca tot asteptati de la noi atunci o sa mergem pe decizile liderului care vrea bine care nu iar bine sunt o gramada care vor in factiune nu va mai dati importanti atata cu zile si vechine ! si daca esti pe joc si vrei sa te distrezi fara sa ti cont de regulament nu mai aplica pe viitor in factiunii e simplu ;) 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, V86ulpea said:

dupa circu de pe whatsapp acuma vi sa zici ce si cum ? ca m-ati injurat in toate felurile si ati aplicat tupeu ca de whatsapp suntem tari de la distanta acuma vi cu sa discutam problemele intri noi ? pe bune? cred ca glumesti tinere ! eu am incercat voi asteptati de la trei persoane e bine daca tot asteptati de la noi atunci o sa mergem pe decizile liderului care vrea bine care nu iar bine sunt o gramada care vor in factiune nu va mai dati importanti atata cu zile si vechine ! si daca esti pe joc si vrei sa te distrezi fara sa ti cont de regulament nu mai aplica pe viitor in factiunii e simplu ;) 

''Cu zile si vechime'' alta data nu caracteriza o persoana daca nu o cunosti personal,imi place ca nimeni nu vorbeste de conducere am spus si mai sus dar vad ca tu repeti aceasi chesti, eu am vorbit si cu colegii vin la antrenamente imi fac raportul si restu va las sa stricati factiunea cat puteti voi de bine.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, V86ulpea said:

da ai intrebat si tu pe careva inainte sa ne inscri? ca Edi din cate am vb cu el nu a zis ca vrea 

pai incercam sa facem si noi factiunea noastra sa nu mai fie spusa pe /l ''din pasnice as alege LVPD'' sa fie acolo activitate in + nu asta doreai? sa fim actiiv?

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, V86ulpea said:

am citit si eu aplicatia ta :)) mai cresti si tu si apoi sa injuri lumea pana atunci ai grija de tine copile mergi la scoala lasa tupeul =))

Nu stiu ce consideri tu o injuratura dar au fost 0 deoarece te cunosc eu ce sacal esti,insulte au fost deoarece le meriti din toata inima,mai lasa sampu,mai uitate si tu afara cand vine zapada,mai la o masina,la o persoana nu doar cu fata aici,nu realizezi nimic in viata daca stai doar asa cu acest comportament,te las sa te certi aici singur deoarece cu tine nu o poti scoate nicaieri daca la tine doar varsta conteaza te las asa,eu  daca iti spun un lucru tu ma contrazici despre altceva,:-H

 

Just now, V86ulpea said:

te bagi in seama aiurea vorbeam cu el nu cu tine vezi de treaba 

Imi vad de treaba,factiunea mea dar vad ca pe unii ii intereseaza doar de ei nu si de restu :-S

Link to comment
Share on other sites

nu te treaba ta ce fac eu cu viata mea personala vezi de treaba ta copile ca nu imi cunosti tu problemele ai inteles ! cat despre factiune doar liderul ia decizi nu ca nu iti place tie ce vezi pe /l asta una la mana doi la mana nu te mai baga in discutie ai inteles ca nu tea intrebat nimeni nimic ! 

Link to comment
Share on other sites

Orice rank 5+ poate sa inscrie factiunea, daca Edward nu vrea sa se implice ma voi ocupa eu de asta. Este un eveniment foarte interesant si e pacat sa nu participam si noi, cine mai doreste sa ma ajute sa ma contacteze.Oricum nu e cine stie ce de facut. 

Link to comment
Share on other sites

  • Eduard.. changed the title to 🚓LV Police Department🚓 - 💬 DiscuÈ›ii | Discussions 💬
  • Edward locked this topic
  • Scotocell unlocked this topic
  • Eduard.. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.