Jump to content

🚓LV Police Department🚓 - 💬 Discuții | Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

20 hours ago, V86ulpea said:

dupa circu de pe whatsapp acuma vi sa zici ce si cum ? ca m-ati injurat in toate felurile si ati aplicat tupeu ca de whatsapp suntem tari de la distanta acuma vi cu sa discutam problemele intri noi ? pe bune? cred ca glumesti tinere ! eu am incercat voi asteptati de la trei persoane e bine daca tot asteptati de la noi atunci o sa mergem pe decizile liderului care vrea bine care nu iar bine sunt o gramada care vor in factiune nu va mai dati importanti atata cu zile si vechine ! si daca esti pe joc si vrei sa te distrezi fara sa ti cont de regulament nu mai aplica pe viitor in factiunii e simplu ;) 

Serios, patroane? " Nu va mai dati importanti atata cu zile si vechime ". Tu te dai cu o functie pe SAMP, prietene. E un joc, revino la realitate. Gandeste-te si tu, de ce nu te suporta lumea. Nu ti-ai pus niciodata intrebarea asta? Toti au ceva cu tine aiurea, nu?

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, South Madalin said:

Corect @E d w a r d vrea 4 antrenamente pe luna, dar sa participam la olimpiada nu ?

Ai auzit cumva aceste cuvinte spuse de catre mine? :-?

 

On 12/11/2019 at 10:33 PM, South Madalin said:

Ar trebui sa fie 2 activitati obligatorii si 2 optionale daca tot se vor 4 activitati, dar ma rog pe noi nu ne intreaba nimeni daca suntem sau nu de acord cu marirea numarului de antrenamente :)

Chiar sunt curios daca exista vreun membru pe aceasta comunitate unde ar alege 4 antrenamente, si nu 2. Iar dupa cum am mai mentionat si in alte comentarii de ale mele, cat timp faci parte din factiunea respectiva trebuie sa respecti regulamentul. Regulamentul unei factiuni se mai schimba si el cu timpul.

 

Nu doresc sa mai vad certuri in acest topic care nu-si au locul.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, E d w a r d said:

Ai auzit cumva aceste cuvinte spuse de catre mine? :-?

 

Chiar sunt curios daca exista vreun membru pe aceasta comunitate unde ar alege 4 antrenamente, si nu 2. Iar dupa cum am mai mentionat si in alte comentarii de ale mele, cat timp faci parte din factiunea respectiva trebuie sa respecti regulamentul. Regulamentul unei factiuni se mai schimba si el cu timpul.

 

Nu doresc sa mai vad certuri in acest topic care nu-si au locul.

Chiar imi pare rau ca nu am facut poze la ce spuneai,zici ceva si faci fix aia se vede ce oameni avem in factiune.

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, V86ulpea said:

dragos vezi de treaba ta ! nu imi pasa daca ma suporti tu sau altcareva asa ca vezi de treaba 

Is si eu curios cati te suporta din factiune ? hai ca ti-am urmarit activitatea si mai vorbesti si tu pe /d, cn mai stie pe unde dar pe /r foarte rar....Si pe lider l-ai invatat la fel, eu nush de ce mai jucati sa-mp serios va spun, mi-ai spus daca am asteptari de la 3 persoane ? pai voi nu faceti nimic si aveti asteptari sa faca cineva de rank 1 ?

Link to comment
Share on other sites

@Virusica de ce crezi ca conteaza asta daca ma suporta sau nu cineva din factiune crezi ca ma afecteaza cu ceva sau am sa plec din cauza asta ? iti zic eu ca nu ! iar asta ca eu l`am invatat eu pe lider deja bati campi aiurea copile :)) cum poti sa spui una ca asta tu gandesti putin macar ? :)) te`ai trezit si tu sa lasi un comentariu sa te afli in treaba :)) 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, V86ulpea said:

@Virusica de ce crezi ca conteaza asta daca ma suporta sau nu cineva din factiune crezi ca ma afecteaza cu ceva sau am sa plec din cauza asta ? iti zic eu ca nu ! iar asta ca eu l`am invatat eu pe lider deja bati campi aiurea copile :)) cum poti sa spui una ca asta tu gandesti putin macar ? :)) te`ai trezit si tu sa lasi un comentariu sa te afli in treaba :)) 

Hai ca deja incepi tu sa te comporti ca un copil, si spun asta pentru ca eu nu traiesc in jocul asta si nu am comportamentul de copil....si zici ca nu afecteaza, serios ?

E ca si cum toata lumea se pisa pe tine si tu stai stii ce zic ? adica iti place, scz limbaju dar asa dai de inteles

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, V86ulpea said:

@Virusica de ce crezi ca conteaza asta daca ma suporta sau nu cineva din factiune crezi ca ma afecteaza cu ceva sau am sa plec din cauza asta ? iti zic eu ca nu ! iar asta ca eu l`am invatat eu pe lider deja bati campi aiurea copile :)) cum poti sa spui una ca asta tu gandesti putin macar ? :)) te`ai trezit si tu sa lasi un comentariu sa te afli in treaba :)) 

Nu conteaza dar macar acolo oleaca de ajutor ca mna co-lider dar nu, tu doar faci ore si te consideri activ,te lauzi singur si spui de noi,vorbesti fara sa ne cunosti, nu te afecteaza cu nimic dar macar acolo oleaca de bun simnt, ai 30 de ani ai si o problema si tot judeti prost,noi incercam sa iti spunem probleme din factiune si tu cocos, noi ne spuneam unele probleme si tu bagi comentariu ca nush ce,se vede cine cauta afectiune si pune comentarii aiurea sa apara in peisaj.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, V86ulpea said:

@Virusica de ce crezi ca conteaza asta daca ma suporta sau nu cineva din factiune crezi ca ma afecteaza cu ceva sau am sa plec din cauza asta ? iti zic eu ca nu ! iar asta ca eu l`am invatat eu pe lider deja bati campi aiurea copile :)) cum poti sa spui una ca asta tu gandesti putin macar ? :)) te`ai trezit si tu sa lasi un comentariu sa te afli in treaba :)) 

Ticule, eu zic sa ti vezi de treaba ta, stai acolo cuminte inactiv cum te stim toti, izolat de lume, adica sa te simti ca si in realitate.

  Cand o sa dispari din peisaj nu o sa stie nimeni ca ai fost in LVPD, atat de important ai fost tu pentru factiune sau pentru restul persoanelor de pe server. 

  #JET

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, V86ulpea said:

Pentru ca vad ca numai certa cautati o sa il rog pe Edi sa inchida topicul !

Extraordinar, poate iti pui si DEMISIA ca nu ai ce cauta aici, iti spun sincer, eu daca eram in locul tau ma simteam si nu trebuia sa imi spuna nimeni asta

Link to comment
Share on other sites

Nu ne putem obisnui  cu uni oameni care isi duc handicapul la alt nivel ?

33 minutes ago, V86ulpea said:

Demisia nu o sa o pun stati calmi :)) sa va obisnuiti ;) 

 PupiIubi

Edited by North Decent
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, North Decent said:

Nu ne putem obisnui  cu uni oameni care isi duc handicapul la alt nivel ?

 PupiIubi

Ce bine ai zis aici :)

 

1 hour ago, V86ulpea said:

Demisia nu o sa o pun stati calmi :)) sa va obisnuiti ;) 

Cu tine ma ? Niciodata, era mai bine si mai frumos sa te duci acolo unde iti este locul!!

@E d w a r d iti spun cu tot respectul ca de cand ti-ai ales conducerea asta se duce dracu tot LVPDu, nu mai suntem un colectiv, nu mai suntem activi si asa mai departe... Chiar nu vrei sa fii liderul unui Departament model ? Adica sa fii mandru de ceea ce esti...si cred ca iti poti da seama singur de ce factiunea la momentul actual e #varza ...

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, V86ulpea said:

Sunteti foarte draguti si continuati cu jignirile daca atata stiti sa faceti ;) Oricum demisia nu o pun ! !!!

Spune cel care ne intarta si incearca sa facem sa continuam cearta,de jigniri nici nu mai spun,uitate la tine ce faci si dupa incearca sa spui de restu,stiu ca e greu cand nu ai atentie si trebuie sa te bagi si tu cumva in peisaj.

Link to comment
Share on other sites

  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic
  • Eduard.. changed the title to 🚓LV Police Department🚓 - 💬 DiscuÈ›ii | Discussions 💬
  • Edward locked this topic
  • Scotocell unlocked this topic
  • Eduard.. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.