Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

🚓LV Police Department🚓 - 💬 Discuții | Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salutare, dragilor,

 

Cam atat a fost si cu functia de lider la departamentul Las Venturas Police Departament, deoarece am fost promovat la functia de Admin Nivel 4, doresc in primul rand sa multumesc tuturor pentru sustinere, cat si celor care m-au ajutat de-a lungul sederii mele.

Cat timp am avut aceasta functie, sper ca nu am suparat pe nimeni si ca am putut face totul ca la carte, ocupandu-ma in fiecare zi de factiune.

 

Sa aveti o zi/seara frumoasa, si nu ezitati sa apelati la mine pentru a va putea ajuta cu diferite lucruri in continuare :)

Link to comment
Share on other sites

Votați noul lider dorit la Las Venturas Police Department aici / Vote the new leader you want at Las Venturas Police Department here.

Aveți timp suficient până mâine  / You have enough time until tomorrow.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Hi im Soren said:

Eu nu sunt rau nici 1% cu cei care au fost rai cu vulpea/edward. Nu mi permite functia

Calm cățelușule care eștii, ce funcție ai tu? Pe un joc ai și tu funcție pupincuristule? Da te-ai realizat și tu pe un joc ce să zici și tu acuma ești cineva, eu zic sa mai stai așa parcat și să mai pupi lumea în fund oleacă că așa îți place ție și multor din facțiunea asta. O da gg pentru că ați realizat ceva ați pus și voi un lider care să îl manipulați voi cum vreți, vă era frică de cooper că dacă iesă lider vă puneți demisiile pe rând sau vă faceți transfer, nu mai faceți pe voi atât că începeți să luați coronavirus și voi, sau nu deja ați luat, Cât despre fentarea de lider nimeni nu a fentat nimic, așa au decis membrii facțiunii stai liniștit( defapt așa v-ați vorbit voi) tu pripas care ești faci gură acum? Ai dat tot felul de masaje pe game " pe degeaba încercați ❤️ " ce-ai mă frate te-ai lovit la ceas? Nu vorbi de sus că ești un 0 în fața mea și tu și edward și vulpe sau cine mai sunteți voi, în fața mea sunteți niște terminați de viață care nu au ce căuta într-un asemea joc nu știu cum jocul vă ține dar asta este, comunitatea b-zone acceptă și playeri mai cu nevoi speciale( scaune cu rotile) din astea știi ce zic, care sunt tare numai în taste și față în față nu mai răspund la telefon(levi). Așa că stați liniștiti așa că sunteți niște descentrați de viață, vă pupă nașul vostru.

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Hi im Soren said:

Baa coopere ai fentat si lideru asta, lasa bro pana faci 10.000 de zile te votez si pe tine promit

Ce trist esti, imi pare rau de tine

12 hours ago, South aRsenie said:

Ce rău ești Soren ???

Rau sau nu, macar nu a cersit voturi pentru altii :)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tovarasul NasuL said:

Calm cățelușule care eștii, ce funcție ai tu? Pe un joc ai și tu funcție pupincuristule? Da te-ai realizat și tu pe un joc ce să zici și tu acuma ești cineva, eu zic sa mai stai așa parcat și să mai pupi lumea în fund oleacă că așa îți place ție și multor din facțiunea asta. O da gg pentru că ați realizat ceva ați pus și voi un lider care să îl manipulați voi cum vreți, vă era frică de cooper că dacă iesă lider vă puneți demisiile pe rând sau vă faceți transfer, nu mai faceți pe voi atât că începeți să luați coronavirus și voi, sau nu deja ați luat, Cât despre fentarea de lider nimeni nu a fentat nimic, așa au decis membrii facțiunii stai liniștit( defapt așa v-ați vorbit voi) tu pripas care ești faci gură acum? Ai dat tot felul de masaje pe game " pe degeaba încercați ❤️ " ce-ai mă frate te-ai lovit la ceas? Nu vorbi de sus că ești un 0 în fața mea și tu și edward și vulpe sau cine mai sunteți voi, în fața mea sunteți niște terminați de viață care nu au ce căuta într-un asemea joc nu știu cum jocul vă ține dar asta este, comunitatea b-zone acceptă și playeri mai cu nevoi speciale( scaune cu rotile) din astea știi ce zic, care sunt tare numai în taste și față în față nu mai răspund la telefon(levi). Așa că stați liniștiti așa că sunteți niște descentrați de viață, vă pupă nașul vostru.

Apreciez ca ma jignesti asa, nu imi pasa parere ta despre mine chiar ma doare-n cot. Astept si eu poze de la toti cei carora le-am dat mesaj, cat despre asta "Nu vorbi de sus că ești un 0 în fața mea și tu și edward și vulpe sau cine mai sunteți voi, în fața mea sunteți niște terminați de viață care nu au ce căuta într-un asemea joc", oricand vrei tu iti cumpar bilet de tren de ce vrei tu ne vedem in Bucuresti, ma rog asta in cazul in care nu te pierzi, si vorbim fata in fata. Te pup si mai lasa din rautate ca nu ti-au iesit pasentele nici la lideru asta, nu-i mai da mesaj lu cooper in game ca daca ia lider sa-ti dea sublider ca esti josnic :))

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Hi im Soren said:

Apreciez ca ma jignesti asa, nu imi pasa parere ta despre mine chiar ma doare-n cot. Astept si eu poze de la toti cei carora le-am dat mesaj, cat despre asta "Nu vorbi de sus că ești un 0 în fața mea și tu și edward și vulpe sau cine mai sunteți voi, în fața mea sunteți niște terminați de viață care nu au ce căuta într-un asemea joc", oricand vrei tu iti cumpar bilet de tren de ce vrei tu ne vedem in Bucuresti, ma rog asta in cazul in care nu te pierzi, si vorbim fata in fata. Te pup si mai lasa din rautate ca nu ti-au iesit pasentele nici la lideru asta, nu-i mai da mesaj lu cooper in game ca daca ia lider sa-ti dea sublider ca esti josnic :))

A zis nașul că mă bate ești prea nebun ești prea nebun nu am pe cine mă.

https://imgur.com/gallery/rZuial2

Edited by Tovarasul NasuL
Link to comment
Share on other sites

Luati-va un moment sa va priviti din alta perspectiva. Oameni naturi se cearta si se ameninta pe un forum. Un joc este facut ca sa fie distractiv, intre-adevar jocul asta si serverul asta se aseamana cu orice alta ierarhie din viata reala, lucru ce frustreaza unii oameni la un moment dat pentru ca na, asta e viata. Dar totusi, orice om ar trebui sa se respecte putin si sa realizeze ca e prea mult la un moment dat. Scuze ca ma bag, dar nu vad rostul sa veniti sa iscati o cearta, voi, jucatori vechi si maturi ce sunteti, pentru un lider. Intr-un fel imi pare rau si pentru Cooper ca nu a luat lider, merita si el, e adevarat, dar asa a fost sa fie. Va rog eu frumos, nu va mai ofticati atat pentru nimic si faceti ce a spus Maeve, luati o gura de aer.

Nu vreau sa ma afisez ca ma iau de cineva, din contra, vreau sa se potoleasca lucrurile aici. Apreciez pe toata lumea dar nu apreciez cearta dintr-un motiv prost.

 

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, DecentDeV said:

Ba soren, stai parcat ca sa nu te lovesti singur.

Si cu tine vreau sa ma intalnesc domnule Razvan, cat faci Arad-Bucuresti? Meh sa zic 15 zile cu matizu ala, scuze era sa uit Comuna Sofronea, tot comuna ramane asa ca nu ne mai mintii ca esti din Arad

Edited by Hi im Soren
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Hi im Soren said:

Si cu tine vreau sa ma intalnesc domnule Razvan, cat faci Arad-Bucuresti? Meh sa zic 15 zile cu matizu ala

Nu stiu de unde ai dedus tu ca am matiz, ma rog, e fain cu cfr ul ? N am mai fost de ceva timp cu el(10 ani pe putin), tu trebuie sa sti mai bine, in fine, sa inteleg ca prinzi curaj cand ai mana din nou la fund, sa nu regretam ce spunem, tine minte.

  #PUPYIUBY

Link to comment
Share on other sites

  • Eduard.. changed the title to 🚓LV Police Department🚓 - 💬 Discuții | Discussions 💬
  • Edward locked this topic
  • Scotocell unlocked this topic
  • Eduard.. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.