Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

🚓LV Police Department🚓 - 💬 Discuții | Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

12 minutes ago, Nero Son of Sparda said:

@MorarDavid broo your profile pic is really you ?

Yes ?

now let me see you too ?

 

1 hour ago, Chevy ZEW said:

Iau permise, tu? :)) 

Momentan stau cu tine pe G ?

Edited by MorarDavid
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Nero Son of Sparda said:

@MorarDavid Daaamn u look super cool bro :)) You can't see me :]

Thank you ?

I will see you eventually ?

don’t worry I won’t be stalking you ??

Edited by MorarDavid
Link to comment
Share on other sites

Ba băieții mei redeschid eu putin subiectul in topicul acesta de discuții. O perioadă n-o să ne mai auzim chiar deloc pentru ca am depus o cerere de inactivitate. O sa fiu pe litoral o săptămână buna si frumoasa si posibil să-mi iau încă o săptămână liber ca sa ma recuperez, ne revedem in curând va pup. 

 

Vă las cu o întrebare, sub ce condiții se anulează o cerere de inactivitate?

Link to comment
Share on other sites

On 8/8/2020 at 2:35 PM, aRsenie said:

Ba băieții mei redeschid eu putin subiectul in topicul acesta de discuții. O perioadă n-o să ne mai auzim chiar deloc pentru ca am depus o cerere de inactivitate. O sa fiu pe litoral o săptămână buna si frumoasa si posibil să-mi iau încă o săptămână liber ca sa ma recuperez, ne revedem in curând va pup. 

 

Vă las cu o întrebare, sub ce condiții se anulează o cerere de inactivitate?

Cred ca dacă joci mai mult de o ora, dar sleep poți sta din ceea ce știu.

Sa te distrezi la mare !

Link to comment
Share on other sites

Inactivitatea este pentru raport sau în cazul tău sa nu se lege vre-un superior de activitatea ta =)). De când s-a scos faza cu conectarea în 3 zile nu ți se mai anulează inactivitatea atâta timp cât stai pe joc cu ea pusa 

Link to comment
Share on other sites

Ba varu-mio eu mi-am prelungit vacanța cu o noapte ca aparent merg în Vama Veche cu tovarășii să fumăm șobolani. Mi-e dor de voi măi, aparent am luat și helper neașteptat iar acum astept si eu sa ajung acasa sa vad care e treaba. 

Link to comment
Share on other sites

Salut! Odata cu modificarea regulamentului am adaptat si modul PDHelper la noile reguli.

Link: *Click

NU UITATI ca noile reguli intra in vigoare de MIERCURI, ORA 10, pana atunci veti folosi versiunea veche!

Link to comment
Share on other sites

  • Eduard.. changed the title to 🚓LV Police Department🚓 - 💬 Discuții | Discussions 💬
  • Eduard.. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.