Jump to content

🚓LV Police Department🚓 - 💬 Discuții | Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

@, nu, nu pot ajunge multi daca o pun sambata. Asadar, o facem duminica in locul antrenamentului si ma astept la o prezenta de minim 35 membrii.

 

Lista cu cei trecuți la teste:

1. Tray - 0/3 și 8/8

2. z1zStar - 0/3 și 8/8

3. Toretto.[CAPITANU] - 0/3 și 8/8

4. George[Huligan] - 0/3 și 8/8

5. DooOoOchiuri - 0.5/3 și 8/8

6. SoUNDKiLLeR - 0/3 și 7/8

7. CosminGeorge - 1/3 și 7/8

 

Lista cu cei respinși la teste:

1. MarianM - 1.5/3 și 6/8

 

- Cei care ați primit invite aveți raportul OBLIGATORIU, aveți grijă la post-hunteri.

- Cei care ați picat succes data viitoare, probabil am să vă mai acord o șansă (doar una).

Edited by uV TheoNeuer
Link to comment
Share on other sites

Da, s-a mai eliberat dar nu complet iar unii au devenit baieti intre timp, imi place ca ai pastrat poze cu mine. Fanul nr 1, ce sa mai zic ca incepi sa ma enervezi deja..cel putin eu ziceam pe fata cand eram deranjat de ceva, nu dadeam pm cum multi o faceti/faceati, decat sa dau pm te injur si apoi nu o sa se ajunga departe, e un joc ma cac pe el l..prietenii adevarati conteaza, eu am stilul meu de a fi si altii diferit precum tu, imi plac oamenii care stiu sa rada sa se distreze si sa fie si seriosi atunci cand trebuie, lvpd e singurul departament in care am fost de cand joc si serverul la fel. @SRB AbRaKaDaBrA

Edited by IONUT FERMEKATORUL99
Link to comment
Share on other sites

@@SRB AbRaKaDaBrA, #LMA

 

Salut oameni, cf? Cum a zis Theo, ar fi fain Duminica sa fim macar 28+ sa doboram recordu de cei mai multi membrii prezenti la o sedinta in LVPD

( http://forum.b-zone.ro/topic/231533-lv-police-department-recorduri-records/ )

 

@, https://youtu.be/IRH_G5IQ56w =))=))=))=))=))=))

Edited by AT DariusZ
Link to comment
Share on other sites

@@SRB AbRaKaDaBrA, #LMA

 

Salut oameni, cf? Cum a zis Theo, ar fi fain Duminica sa fim macar 28+ sa doboram recordu de cei mai multi membrii prezenti la o sedinta in LVPD

( http://forum.b-zone.ro/topic/231533-lv-police-department-recorduri-records/ )

 

@, https://youtu.be/IRH_G5IQ56w =))=))=))=))=))=))

Nu merge link, ce e ala?
Link to comment
Share on other sites

Mâine, 10.07.2016, ora 15:00 (oră schimbată) va avea loc prima ședință de când sunt lider. Sper să fim măcar 30 membri. În această ședință voi stabili noua conducere, voi explica anumite chestii legate de regulament, voi anunța noi reguli (care vor fi puse în aplicare după ședință), voi vorbi despre un nou ''concurs'' in facțiune și altele. Aș dori prezență maximă.

Cine nu poate veni să-mi dea PM cu un motiv bine întemeiat. Dacă cineva lipsește și nu are cerere de inactivitate sau învoire va primi FW.

 

 

OFF: Ajutati-l pe baiatul acesta, da la schimb scaune de bucatarie pe skinuri CS:GO -> Click . Conform spuselor lui, si-a vandut deja testoasa ca sa-si ia un AK-47 Cartel.

Edited by uV TheoNeuer
Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor! Nu am postat cand am parasit LVPD, insa acum, ca am revenit, cred ca e momentul potrivit pentru a insira cateva cuvite ce ar fi trebuit spuse demult! Va multumesc tuturor pentru ca m-ati sustinut cat timp am detinut functia de lider, ca m-ati inteles si nu in ultimul rand m-ati ajutat, fiindca fara voi, LVPD nu ar fi ajuns unde este acum.... Sa nu uitam cati rang4-5 suntem acum.... Acum ca am revenit in LVPD, ca sublider, vreau sa va zic ca va voi fi macar la fel de apropiat ca inainte, poate chiar si mai apropiat. Daca doriti sa ma intrebati ceva, sau sa imi spuneti ceva, astept sa ma contactati in joc sau sa imi lasati un PM pe forum! Va doresc o saptamana cat mai buna tuturor si toate cele bune!

Link to comment
Share on other sites

Baieti vreau sa-mi iau ramas bun de la voi.. ati fost niste colegi de nota 10. . imi pare foarte rau ca ies chiar imi e foarte foarte rau.. dar asta e, am 2 fw-uri si nu mai cred ca o sa suport .. Nu sunt eu de PD sunt cam prostut findca am luat aceste 2 fw-uri .. ! Va pupa Mono !

Link to comment
Share on other sites

@, Multa bafta mai departe, Monolonab, ne auzim pe /c :D

 

@@AT AndreiG, Remember CHIEF [AT]Andrei_G! Welcome back, nabule!

 

Salut, oameni. Vreau sa-l felicit intai pe bunul nostru coleg Georgee, pentru functia dobandita de Assistant Chief. Felicitari, la fei si tie, Andrei!

 

@, Baa, ai uitat sa bagi propunerea aia a mea cu drugs, ai zis ca o pui la sedinta :P

Link to comment
Share on other sites

  • Eduard.. changed the title to 🚓LV Police Department🚓 - 💬 DiscuÈ›ii | Discussions 💬
  • Edward locked this topic
  • Scotocell unlocked this topic
  • Kwebbel pinned this topic
  • Eduard.. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.