Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

SF Police Department - 💬 Discuții / Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

Ba cum sa fac ma? Tre sa duc laptopul, dar doar joi il pot duce.....si ala ii profesor, si cu siguranta nu il face pana duminica...????

Link to comment
Share on other sites

Salut colegi

 

Welcome celor noi, dacă aveti intrebari nu ezitati sa le puneti pe /r , nu va fie frica ca nimeni nu s-a nascut perfect.. prin urmare puteti omite anumit greseli care poate sa va dezavantajeze :)

 

Succes Orgameister but :))

 

O zi buna colegi !

Link to comment
Share on other sites

https://www.rpg.b-zone.ro/factions/report/29690

Ce ziceti, ma? E de FW sau ceva? Nu stiu, dupa ce ca abia mai joc, imi mai fut si ultimii neuroni ramasi cu copii d-astia..

Vai ce le-ai zis-o ???, si mie imi.vi e sa injur orice c**** de copil de asta pe care il vad. Isi aduce toti plozii, care aproba ca mutii. Sa mor eu, ma jur, daca eram in locul lui Alin te si felicitam.

Link to comment
Share on other sites

@@Elix, @@LF TIBERIU, @@South Alin, SFPD Trailer. E gata. A zis ca poate face si sebi unul [vrea COTM al dq =)) ] - https://www.youtube.com/watch?v=nWJKMbzTlCU&feature=youtu.be

????? SUPERBBBBB!

Cand vad ca exista atatia oameni mimunati, nu numai pe acest joc, in general, care duc jocul la un alt nivel. Fac o pasiune din el si se straduiesc sa creeze asa ceva. Super, nu vreau sa stiu cata munca ai depus, sa aduni oamenii, sa creezi scenariul, si cate filmari esuate au fost. SUPERB! Hai sa il ajutam cu un +1.

Intrebare: piesa?

Ca idee zic: in momentul in care masina de rob trece pe langa HQ sa iasa prima masina dupa inca 3-4 in spatele ei, ca si cand ar fi o spargere reala.

Edited by Peteleu Andrei
Link to comment
Share on other sites

 

 

Intrebare: piesa?

 

 

Ca idee zic: in momentul in care masina de rob trece pe langa HQ sa iasa prima masina dupa inca 3-4 in spatele ei, ca si cand ar fi o spargere reala.
aproape tot ce tine de vehicule a fost facut cu actori, nu am avut NPC-uri in masini decat la un cadru, maxim 2. Am avut 3 actori online in acelasi timp, unul a fost robberul, iar ceilalti 2 soferul si cel care trage. Nu aveam de unde sa fac rost de atatia oameni, poate pe viitor o sa tin cont de ideea asta. Nu, nu duc jocul la un alt nivel, pentru mine tot joc e, dar ma pasioneaza sa filmez si sa creez. Dupa parerea mea, a iesit destul de bine pentru calculatorul meu slab.

@, mersi!

Link to comment
Share on other sites

https://www.youtube.com/watch?v=eYj8ciqAPcA

aproape tot ce tine de vehicule a fost facut cu actori, nu am avut NPC-uri in masini decat la un cadru, maxim 2. Am avut 3 actori online in acelasi timp, unul a fost robberul, iar ceilalti 2 soferul si cel care trage. Nu aveam de unde sa fac rost de atatia oameni, poate pe viitor o sa tin cont de ideea asta. Nu, nu duc jocul la un alt nivel, pentru mine tot joc e, dar ma pasioneaza sa filmez si sa creez. Dupa parerea mea, a iesit destul de bine pentru calculatorul meu slab.

 

@, mersi!

Totusi nu mi-ai zis ce piesa e ???

Link to comment
Share on other sites

@@LF TIBERIU, mersi tinere tiberiu, apreciez. @@Peteleu Andrei, ai link de la piesa( https://www.youtube.com/watch?v=eYj8ciqAPcA ), nu are un nume("Best Dramatic music ever!!") @, mersii

Scuze nu credeam ca video-ul ala e pisea ??? plus ca e de la Two steps from hell, aia fac o muzica gen super. ???

Edited by Peteleu Andrei
Link to comment
Share on other sites

  • dabro.pdf changed the title to SF Police Department - 💬 DiscuÈ›ii / Discussions 💬
  • Plutonium ToV unpinned and pinned this topic
  • Plutonium ToV unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.