Jump to content

SF Police Department - 💬 Discuții / Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

@ColorsKiNG Iar cautati atentie ba si va bagati in seama cu mine? Ciuda si invidia ce face din voi =))=))  Tot rupi codurile alea si plangi la nasu k in cererile de unban ca te juri ca nu mai joci cu ele?

Edited by DEALERtov
Link to comment
Share on other sites

@DEALERtov Nu-mi caut atentie cu tine stai calm :)) Nu esti asa important ;) Iar cand m-am plans eu la Nasu K ca, nu mai joc cu codurile ? =))) Joc de foarte mult ani cu cod si de atunci doar odata m-a prins cu el :)) Pentru ca am valoare si baietii in spate ;) Iar acuma cand am luat ban, ultima data se vede clar codu' am luat ban asa de fenta si dupa in cererea de unban am primit unban baiatule :)) Sa-ti spun si tie, ca nu-i asa cum zici tu ;) Eu nu ma plang stai calm, nici nu mai joc, dar tu saracutu de tine, tot pe samp, tot rank 5? te plimbi cu inernusu, n-are mamicuta ta bani sa-ti cumpere o dacia 1310 sau ceva? :))))) 

@DEALERtov Uite dovada de ban: 

Am primit ban pentru filmare si dupa 10h cam asa am primit unban pe cererea de unban fratioare :P

Edited by ColorsKiNG
Link to comment
Share on other sites

@ColorsKiNG S-a umflat orezu-n tine sau ce dq vrei? Repet cauti atentie si vrei sa te bagi in seama cu mine? Nu ne-am bagat nici unu in seama pana azi, si acum vorbesti cu mine de parca m-ai cunoaste? Du-te ma baiatule si veziti de tovarasii tai de v4 si nu-mi mai manca mie timpu sa-ti citesc 90% din comentariu ca esti curat.

Si ce legatura are Dacia 1310 in toata treaba asta? Hai sa zicem ca as avea dacia 1310 cu totusi ca nu am... Macar eu am cu ce sa o conduc si as alimentao din buzunaru meu, nu ca tine furand bani de la mami si tati sa-ti iei cod pe samp sa pari jmk =))))) La 16 ani csf si tu...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DEALERtov said:

@ColorsKiNG S-a umflat orezu-n tine sau ce dq vrei? Repet cauti atentie si vrei sa te bagi in seama cu mine? Nu ne-am bagat nici unu in seama pana azi, si acum vorbesti cu mine de parca m-ai cunoaste? Du-te ma baiatule si veziti de tovarasii tai de v4 si nu-mi mai manca mie timpu sa-ti citesc 90% din comentariu ca esti curat.

Si ce legatura are Dacia 1310 in toata treaba asta? Hai sa zicem ca as avea dacia 1310 cu totusi ca nu am... Macar eu am cu ce sa o conduc si as alimentao din buzunaru meu, nu ca tine furand bani de la mami si tati sa-ti iei cod pe samp sa pari jmk =))))) La 16 ani csf si tu...

Ce dur...=))

Link to comment
Share on other sites

  • dabro.pdf changed the title to SF Police Department - 💬 DiscuÈ›ii / Discussions 💬
  • Plutonium ToV unpinned and pinned this topic
  • Plutonium ToV unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.