Jump to content

SF Police Department - 💬 Discuții / Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

23 minutes ago, Eu sunt WiSsh din Moldova said:

Ba avem ceva in seara asta? pe /fmotd nu e nimic, plus ca topicul cu invoiri e inchis, nustiu ce antrenament face ala

Se face antrenament...

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Eu sunt WiSsh din Moldova said:

@PhineanS  o fi fost, dar nimic oficial, invoire nu am avut unde sa pun, pe fmotd nimic toata saptamana.

a fost oficial, invoiti ati fost toti, de fmotd nu ne apucam noi

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, ToVarasu' Robinson said:

Buna seara, bine v-am gasit. Sper ca o sa ne intelegem foarte bine pe viitor, ne cunoastem noi pe parcurs. Ne auzim pe /r, o seara buna :*

vrajeli

Link to comment
Share on other sites

@South Alin chiar dacă nu am avut nicio tangență vreodată tind să te felicit pentru tot ce ai făcut pentru aceasta facțiune și server  care în maxim 2 ani moare și în viziunea mea ești cel mai bun lider și stabil după Ciupanezu apoi te urmează Paul , dar din pacate pilele și caracterul urât al oamenilor ( anumitelor persoane ) încă funcționează pe acest server aproape pierdut. Cum am zis și în cazul în care Vlăduț a pus mana pe lider NG după fuziune și s-a lăsat influențat, karma și soarta le echilibrează pe toate. Mult succes in tot ce faci

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, South Ioan said:

@South Alin chiar dacă nu am avut nicio tangență vreodată tind să te felicit pentru tot ce ai făcut pentru aceasta facțiune și server  care în maxim 2 ani moare și în viziunea mea ești cel mai bun lider și stabil după Ciupanezu apoi te urmează Paul , dar din pacate pilele și caracterul urât al oamenilor ( anumitelor persoane ) încă funcționează pe acest server aproape pierdut. Cum am zis și în cazul în care Vlăduț a pus mana pe lider NG după fuziune și s-a lăsat influențat, karma și soarta le echilibrează pe toate. Mult succes in tot ce faci

Multumesc mult pentru cuvintele frumoase si pentru faptul ca ai aceasta parere despre mine :) 

Da ai dreptate in tot ce ai spus, din pacate nu te pot contrazice. Ai grija de tine si vezi cu cine vorbesti ca aici toti te fac :) 

Link to comment
Share on other sites

  • dabro.pdf changed the title to SF Police Department - 💬 DiscuÈ›ii / Discussions 💬
  • Plutonium ToV unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.