Jump to content

SF Police Department - 💬 Discuții / Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

2 hours ago, Buzz. said:

ce mai ziceti mai baietii, cum merg rapoartele?

I, Keep crying that why server keep desync on me, 

Well I was going after suspect and i got another desync...

 

I'm thinking about suicide. 

Link to comment
Share on other sites

@Mugetsu. Legat de faza cu confiscate, modul confisca la 151 si 152, la 150 fix nu, pentru ca din ambele regulamente eu deduc ca nu se sanctioneaza la 150 fix, chiar daca adminii nu dau sanctiuni, poate va veni un nebun intr-o zi sa zica asa scrie aici, de aceea am pus asa.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Mugetsu. said:

Tocmai de aia am zis acolo ca tre sa facem un poll, cv, sa vedem cum e. Ca asa dq, nici civilii saracii nu stiu ce sa faca :))) Nu zic ca ai gresi sau cv, eu zic sa facem cumva sa fie la toti la fel, ca tu ii inveti cumva, noi ii invatam altfel si dupa nu se mai intelege nimic :)).

Luati le ba permisu tuturor dai drq de civili pirliti.

Link to comment
Share on other sites

Hai salut, imi dau si eu cu parerea despre ora antrenamentului, vreau sa spun ca mi se pare cel mai ok pentru toti sa fie duminica ziua, fiind zi libera cu siguranta majoritatea suntem acasa in timpul zilei, in schimb seara, poate mai iesim pe afara.

Link to comment
Share on other sites

Salut!

Imi cer scuze pentru deranj, dar as vrea sa va informez ca am facut un update destul de major la mod, care cred ca o sa va ajute destul de mult, si anume, am scos PDHelper V7.

And we also have an english version of this new update.

 

Link to comment
Share on other sites

On 3/11/2021 at 3:00 PM, Ryz said:

Hai salut, imi dau si eu cu parerea despre ora antrenamentului, vreau sa spun ca mi se pare cel mai ok pentru toti sa fie duminica ziua, fiind zi libera cu siguranta majoritatea suntem acasa in timpul zilei, in schimb seara, poate mai iesim pe afara.

Ie orikum corona si trb sa stam an kasa asa k e endeferent ce zi

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Mugetsu. said:

Sa te treaca Buzz si te trec si eu.

Pai eu am dat cu el testu ieri, acum daca nu m-a trecut e pb lui. Cred ca nu stie ca trebuie sa posteze pe forum, mi-a zis ca o sa-ti zica tie in-game.

Edited by South Hutson
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Victory Marki said:

in ieuro la voi acolo la tetcani? sau cum zta treaba?

doar lei grei ca pe aici nu a ajuns occidentul inca

 

8 hours ago, Robinson ToV said:

ai mei vorbesc in euro 

 

Link to comment
Share on other sites

  • dabro.pdf changed the title to SF Police Department - 💬 Discuții / Discussions 💬

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.