Jump to content

SF Police Department - 💬 Discuții / Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

Mă aşteptam că se va pune regula să luam carnete sau să punem radare doar în San Fierro. Asta e, ne auzim măine, mă duc să fac un dus şi mă culc, noapte bună!

Edited by Smythe
Link to comment
Share on other sites

Mă aşteptam că se va pune regula să luam carnete sau să punem radare doar în San Fierro. Asta e, ne auzim măine, mă duc să fac un dus şi mă culc, noapte bună!

Era normal sa puna aceasta regula, o sa fie mai rau ca o sa avem mai putine puncte.. dar nu va va fi asta o problema, ne descurcam cum putem.

Noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

Era normal sa puna aceasta regula, o sa fie mai rau ca o sa avem mai putine puncte.. dar nu va va fi asta o problema, ne descurcam cum putem.

Noapte buna.

 

Inca nu s-a pus regula, sa vedem ce se decide. Parerea mea ar fi sa ne ocupam de San Fierro dar sa avem voi si in celelalte orase .., in San Fierro nu prea e asa populat rau ca in LS ..

Link to comment
Share on other sites

Ai dreptate Greet, dar nu ne putem opune ... sa asteptam sa vina Seba, atunci vom fi siguri.

Buna dimineata tuturor! Eu ma duc la scoala acum, ne auzim dupa-amiaza! Succes celor care vor sta acasa!

Baftă la școală!

 

Bună dimineața! Ce fac fetilii?

Link to comment
Share on other sites

Era normal sa puna aceasta regula, o sa fie mai rau ca o sa avem mai putine puncte.. dar nu va va fi asta o problema, ne descurcam cum putem.

Noapte buna.

Serios? Daca te duci la rent car SF dupa acel gard galben nu te vede nimeni, acolo am luat 40 jucatori cu radaru. Doar radarele trebuie in SF, amenzi, suspendari licente putem si in LS/LV, deasemenea si arestari.

 

 

Inca nu s-a pus regula, sa vedem ce se decide. Parerea mea ar fi sa ne ocupam de San Fierro dar sa avem voi si in celelalte orase .., in San Fierro nu prea e asa populat rau ca in LS ..

Doar radare nu avem voie in LS/LV. :)

Neatza, vorbim in game.

Link to comment
Share on other sites

Eu am iesit baieti, am plecat la tara 2 zile sa ma recreez, m-am cam saturat de fum de benzina / agitatia din oras.Deci 2 zile, ma duc sa ma odihnesc. Ne auzim duminica cand revin acasa sau sambata seara.

 

Spor la licente!

Link to comment
Share on other sites

Salut, ofiteri !

Acum am venit si eu din oras. Am trecut sa va salut si ma pregatesc de niste amenzi/permise.

Nici astazi nu am fost la scoala . E furtuna la mine in oras, plictiseala.

 

# Multa bafta Compaq !

Link to comment
Share on other sites

E bine si asa :) Crezi ca rezolvi ceva ca ai 2000 de puncte? :-J faci niste $$ in rest nimic.

Exact..Daca sti unele locuri putem face 50 de puncte pe saptamana :)

Hai ca ies, va pupa Mark, noapte buna

Link to comment
Share on other sites

  • dabro.pdf changed the title to SF Police Department - 💬 DiscuÈ›ii / Discussions 💬
  • Plutonium ToV unpinned and pinned this topic
  • Plutonium ToV unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.