Jump to content

SF Police Department - 💬 Discuții / Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

Hei baieti, ies si eu acum ca am dat suficiente amenzi si am confiscat si licente destule. Ne auzim maine, ma bag la somn, bafta celor care mai raman in joc, si sa nu uita, bun venit bobocilor! :)

Link to comment
Share on other sites

Regulament Forum

 

- orice membru al facțiunii are obligația de a verifica zilnic forumul pentru actualizări ale regulamentului.

- în cazul în care vi s-a făcut o reclamație pe forum aveți obligația de a răspunde la acea reclamație în cel mult 24 de ore pentru a vă apăra.

-- dacă nu aveți de postat dovezi cu care să vă apărați ajunge să-i trimiteți un PM liderului cu o descriere a situației.

-- este interzis să faceți mai mult de un post pentru o singură reclamație. Folosiți butonul EDIT dacă aveți ceva de adăugat.

- este interzis să faceți posturi inutile în cadrul forumului facțiunii voastre.

-- este interzis să faceți spam în topicul cu Discuții între Membri.

-- în topicul de Discuții între Membri se vor posta numai lucruri importante sau semnificative, nicidecum mesaje de genul: Bună Ziua, Salut, Noapte Bună, Ce mai faceți?, Mă duc să mănânc și orice altceva asemănător.

- încălcarea regulilor forumului duce și la sancționarea voastră în joc.

- doar Liderul are dreptul de a răspunde la topicul cu Aplicații sau Reclamații.

 

Se aplica oare?

Edited by CCBB
Link to comment
Share on other sites

Va salut,eu maine plec la bunica pentru 2 zile,aveti grija de voi.

@,@, => in "images" topic puts only images,not commentary.

 

Edited by Seba97 * Aici se posteaza poze/filmulete etc, nu comentarii aiurea.
Link to comment
Share on other sites

Regulament Forum

 

- orice membru al facțiunii are obligația de a verifica zilnic forumul pentru actualizări ale regulamentului.

- în cazul în care vi s-a făcut o reclamație pe forum aveți obligația de a răspunde la acea reclamație în cel mult 24 de ore pentru a vă apăra.

-- dacă nu aveți de postat dovezi cu care să vă apărați ajunge să-i trimiteți un PM liderului cu o descriere a situației.

-- este interzis să faceți mai mult de un post pentru o singură reclamație. Folosiți butonul EDIT dacă aveți ceva de adăugat.

- este interzis să faceți posturi inutile în cadrul forumului facțiunii voastre.

-- este interzis să faceți spam în topicul cu Discuții între Membri.

-- în topicul de Discuții între Membri se vor posta numai lucruri importante sau semnificative, nicidecum mesaje de genul: Bună Ziua, Salut, Noapte Bună, Ce mai faceți?, Mă duc să mănânc și orice altceva asemănător.

- încălcarea regulilor forumului duce și la sancționarea voastră în joc.

- doar Liderul are dreptul de a răspunde la topicul cu Aplicații sau Reclamații.

 

Se aplica oare?

 

Da , se aplica , eu pe cine prind ii sanctionez fara discutii

Link to comment
Share on other sites

Salut! Tocmai ce am intrat in SFPD, ma rog pe la ora 19:00 insa nu am postat ca am fost ocupat.Sper sa ne intelegem bine si sa ma descurc.

Am inteles ca SEBA97 e plecat cateva zile, stiti cand se va intoarce?

Link to comment
Share on other sites

Salut! Tocmai ce am intrat in SFPD, ma rog pe la ora 19:00 insa nu am postat ca am fost ocupat.Sper sa ne intelegem bine si sa ma descurc.

Am inteles ca SEBA97 e plecat cateva zile, stiti cand se va intoarce?

Da , e plecat , revine luni , asadar eu voi tine sedinta de duminica si cred ca si antrenamentul

Link to comment
Share on other sites

Salutare !

 

Razvan , ce e de facut in cazul in care s-a nimerit sa plec de Luni pana Marti din bucuresti , intr-o tabara si nu am voie sa fac cerere de concediu ?

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti, nu ne-am mai auzit de mult :))

Bun venit celor noi, acum am terminat si eu de postat raportul si ma pregatesc sa ies la o bere, ne auzim mai pe seara.

Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Aveti timp pana la ora 18:00 sa postati rapoartele de activitate . Maine este antrenament la ora 20 si sedinta la ora 21 , as dori un membru sa tina antrenamentul , rank 3 +

Maine fiind Luni ? 22.07.2013? Nu se mai tine in seara asta?

Link to comment
Share on other sites

Astazi nu se mai tine sedinta si antrenamentul , nu pot fi on , sunt plecat cu motive personale . !

 

If Im not wrong then, you're saying that there will be no meeting & training tonight. Am I right? Someone please make me sure...

Link to comment
Share on other sites

  • dabro.pdf changed the title to SF Police Department - 💬 DiscuÈ›ii / Discussions 💬
  • Plutonium ToV unpinned and pinned this topic
  • Plutonium ToV unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.