Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

SF Police Department - 💬 Discuții / Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

@@AT S4bin95, Felicitari bai Sabine! Ai facut 1 an de lider, in ultimul timp este destul de rar asta.Nu ma pricep eu la vorbe "siropoase" dar iti MULTUMESC pentru tot ce ai facut pentru mine.Inca o data tin sa te Felicit pentru aceasta realizare!

Edited by AT Alin
Link to comment
Share on other sites

http://imgur.com/a/GWBMC :))

Pe cand nu vroiau astia sa dea teste cu mine [ stie sabin despre ce vorbesc], scriu si eu aici ca in alta parte n-am unde sa postez, felicitari dinamovistule pentru 366 de zile de cand esti lider SFPD, imi pare rau ca pleci dar stiu ca o sa iei cea mai buna decizie si o sa pui un alt lider bun la conducere, ti-am fost membru jumate din anu asta care il ai tu si te-am retinut destul de bine, sa va zic putin din aceste amintiri cu Sabin, banuiesc ca toti ati facut acum la rank 2-3 mofturi ca ati luat automatic si ati inceput sa-l jigniti pe dinamovist :)) ba sa stiti ca daca ii vorbeati frumos si ii ziceati ca tineti cu dinamo dar defapt voi tineati cu Steaua va dadea rank la timp :)))) Il vedeti voi inactiv acum pe sfarsite dar este un om super si de caterinca. #RememberCHIEFS4BIN366DAYS

 

#noreport, fusei 6 luni aci.

Edited by South Robi
Link to comment
Share on other sites

http://imgur.com/a/GWBMC :))

Pe cand nu vroiau astia sa dea teste cu mine [ stie sabin despre ce vorbesc], scriu si eu aici ca in alta parte n-am unde sa postez, felicitari dinamovistule pentru 366 de zile de cand esti lider SFPD, imi pare rau ca pleci dar stiu ca o sa iei cea mai buna decizie si o sa pui un alt lider bun la conducere, ti-am fost membru jumate din anu asta care il ai tu si te-am retinut destul de bine, sa va zic putin din aceste amintiri cu Sabin, banuiesc ca toti ati facut acum la rank 2-3 mofturi ca ati luat automatic si ati inceput sa-l jigniti pe dinamovist :)) ba sa stiti ca daca ii vorbeati frumos si ii ziceati ca tineti cu dinamo dar defapt voi tineati cu Steaua va dadea rank la timp :)))) Il vedeti voi inactiv acum pe sfarsite dar este un om super si de caterinca. #RememberCHIEFS4BIN366DAYS

 

#noreport, fusei 6 luni aci.

 

Ai report =))

Ba nu e adevarat, mie sabin mi-a dat rank la timp mereu cu toate ca stia ca sunt stelist. :)

Link to comment
Share on other sites

Bafta sabin in viata si multumesc ca mi-ai dat sansa sa fac parte din aceasta factiune minunata numita SFPD. Sper sa alegeti cu cap liderul urmator dragi colegi. Degeaba alegeti pe cineva din afara sfpd-ului deci in caz ca ajunge un "strain" pe lista nu cred ca ar avea sanse la lider. Fiindca regulamentul nostru difera la altele. Daca e lider SFPD alegeti din SFPD. Atat am avut de zis. Cel mai mult sa castige. Atat T.I.B.I cat si Alin. S-ar impune minunat in aceea functie deci succes! P.S. Cand e votul?

Link to comment
Share on other sites

http://imgur.com/a/OEksf

Imi pare enorm de mult ca pleci. Am avut foarte multe amintiri cu tine, foarte multe intamplari, ai fost un prieten drag, iti multumesc pentru tot ce mi-ai oferit, esti un om foarte bun si pentru prima oara cand ti-am citit ultimul anunt important am avut batai de inima mari pentru ca nu imi pare bine ca pleci, chiar daca nu o sa fiu pe lista si nu am obtinut ce am vrut, imi pare rau de tine. Iti doresc mult succes in viata, sa ajungi unde iti propui cu cei 3 ferrari de 3 culori, cu multi bani, o afacere, sanatate si tot ce iti doresti. ESTI CEL MAI BUN LIDER PE CARE L-AM CUNOSCUT VREODATA. Chiar daca pleci asa.. sper sa nu uiti de noi si sa ne mai auzim, poate te gandesti vreodata sa imi dai cerere pe facebook sa mai vorbim ca o sa-mi fie dor, imi stii facebook-ul, chiar daca nu amesteci asta cu un joc. Mult succes :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

@@AT S4bin95, Iti multumesc ca mi-ai oferit sansa sa te ajut in conducerea aceste factiuni.Sper ca nu te-am dezamagit si am fost acel sublider pe care tu l-ai vrut de la inceput.Am trait amandoi o gramada de momente unele frumoase altele mai putin frumoase dar am ramas uniti si nu ne-am pierdut, cu toate ca se zice atate despre SFPD ai reusti sa faci un colectiv unit.Imi aduc aminte cu bucurie primele mele momente aici cand sublideri erau SkeleT si creepy, cu toate ca s-au zis multe despre iei au fost nise oameni de nota 10.Sper sa iti aduci aminte de acele momente cand stateam cu tine creepy si skelet in garaj si vorbeam.Mai ti minte cand imi ziceai: "Stelistule cred ca nu o sa stai mult aici, parca vad ca dupa primul FW o sa iesi".Te-am zis ca nu o sa scapi de mine asa de usor si uite unde am ajuns.Pentru mine nu ai fost un lider, nu ai fost prieten pentru mine ai fost un FRATE.Sper sa nu ma uiti asa de usor si poate de ce nu sa ne vedem la un suc o bere ceva.As putea sa scriu multe aici la cate amintiri avem dar nu am loc de toate + am nevoie de ani de zile sa scriu toate momentele pe care l-am trait.Iti mai zic o data sper sa ne vedem la o bere ceva.Iti MULTUMESC din suflet pentru tot ce ai facut pentru mine.

 

Remember Chief S4bin95!

Link to comment
Share on other sites

Va multumesc tuturor!

 

Ma bucur ca v-ati simtit bine cat am fost lider. Sper sa mentineti acelasi colectiv si dupa ce se va alege noul lider, iar cel care o sa fie lider sa nu uite de unde a plecat, sa sa ramana aceasi persoana. Ramaneti in SFPD pentru ca nu exista factiune mai frumoasa. Pentru un war/pasnica aveti si conturi secundare.

Link to comment
Share on other sites

Multumesc_S4bin95.jpg

 

 

In primul rand vreau sa-ti multumesc enorm pentru tot ajutorul pe care mi l-ai oferit, nu numai mie, intregului colectiv. Am sa las asta aici. Fix acum un an eram emotionat si bucuros in acelasi timp cand am vazut in aplictatie acceptat. Nu stiam nimic, eram la inceput de joc. Nu ma asteptam sa ma accepti sa o spun pe aia dreapta, stiu ca aveam level 42 atunci si un Faction Log cam urat, dar ai avut incredere in mine si asta m-a motivat sa lupt pana la rank 5. Iti urez succes in ceea ce ti-ai propus si de ce nu sper sa ne reauzim in joc, daca nu ti-l dezinstalezi cum ziceai pe /r " Luni ". ~ Chief [AT]S4bin95 ~

 

Link to comment
Share on other sites

Mult succes in continuare S4bin95.Chiar daca nu am avut ocazia sa te cunosc mai bine esti un om de nota 100.Mi-ai acordat o sansa in acest departament si vreau sa ajung aici ceea ce mi-am propus.Poate daca o sa mai intri pe joc o sa mai vorbin.Succes cu facultatea si cu viata reala. #RememberS4bin95

Link to comment
Share on other sites

Azi 22/10/2016, in jurul orei 20:30 va fi votul pentru lider SFPD. Sper ca majoritatea veti fi online!


Today 22/10/2016, approximately at 20:30, the vote for the SFPD leader will be made. So, I request the majority of you to be online!

Link to comment
Share on other sites

Felicitari Alin pentru lider! Te-am luat civil si te-am lasat Lider. Felicitari pentru munca depusa si bafta cu functia mai departe. Sper sa nu lasi standardele sa scada. Ai un nucleu de membrii foarte buni si seriosi peste care trebuie sa aduci altii care sa creasca pe langa ei. Sper sa nu ma dezamagesti!

Edited by AT S4bin95
Link to comment
Share on other sites

  • dabro.pdf changed the title to SF Police Department - 💬 DiscuÈ›ii / Discussions 💬
  • Plutonium ToV unpinned and pinned this topic
  • Plutonium ToV unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.