Jump to content

SF Police Department - 💬 Discuții / Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

Va multumesc tuturor pentru vorbele bune! Va pup si va iubesc pe toti, a fost un vis alaturi de voi! Ne auzim, o sa mai intru din cand in cand pe contu ColorSKiNG la waruri, acum joaca nu amic, bafta fratilor! Multumesc Alin inca odata pentru tot, tinem legatura pe fb <3 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, ColorsKiNG said:

Va multumesc tuturor pentru vorbele bune! Va pup si va iubesc pe toti, a fost un vis alaturi de voi! Ne auzim, o sa mai intru din cand in cand pe contu ColorSKiNG la waruri, acum joaca nu amic, bafta fratilor! Multumesc Alin inca odata pentru tot, tinem legatura pe fb <3 

Ma bucur ca ai constientizat si tu asta, jocul e mort cum am spus-o si ei acum 2 luni cand am plecat. Vine momentul in care pui pe primul loc familia, prietenii, scoala (in cazul meu). Nici eu nu stiam pana acum 3 ani ce-i aia noapte nedormita, betie, etc. Spor sa ai.

P.S ce mai faceti labarilor?

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, North Mugetsu said:

@Peteleu Andrei Bine, sefule, tu ce mai faci?

 

Eh, mere treaba, mai intru si eu o data pe saptamana. Pe la voi ce mai e? Ca astia raspund pe wapp dupa 5 zile.

Link to comment
Share on other sites

Anunt in atentia membrilor departamentelor de pe toate cele 4 servere rpg.

 

Am creat un poll unde puteti vota daca doriti transformarea punctelor de rob/escape points in lawyer points pe care le primiti de la Adventure calendar si quest.

Stiti si voi ca va sunt inutile, si ne-ar fi mult mai folositoare acele puncte de lawyer.

 

Puteti vota chiar aici:

 

Edited by DEALERtov
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, DEALERtov said:

Anunt in atentia membrilor departamentelor de pe toate cele 4 servere rpg.

 

Am creat un poll unde puteti vota daca doriti transformarea punctelor de rob/escape points in lawyer points pe care le primiti de la Adventure calendar si quest.

Stiti si voi ca va sunt inutile, si ne-ar fi mult mai folositoare acele puncte de lawyer.

 

Puteti vota chiar aici:

 

Am votat si io, imi multumiti mai incolo.

Link to comment
Share on other sites

Salutare colegi!

Bravo voua, celor care nu ati ajuns la parada :)), veneati degeaba.

A iesit o mare catastrofa parada de 1 Decembrie, 5-6 minute a fost in regula apoi au venit trollerii si au stricat toata parada, au buguit mai toate masinile.

CSF, n-ai CSF !!!!

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, South MaxyMusS said:

Salut, @South Alin frumos topic, am avut si eu tentative cu tema asta, dar ma razgandeam mereu :)) Sa stii ca o ti-l fur si eu, e mult mai ok asa, numa bine mai trec si ai mei pe forum, ca unii n-au habar ce e forum :))

 

Si eu i-am zis lui Alin:" hai sa facem si noi tombola ca la FBI, mai schimbam putin". La care @South Alin: "nu, ca o sa zica ca i-am copiat".

Nu ma asculta niciodata :-?

 

Link to comment
Share on other sites

Pe mine nu ma deranjeaza, eu ma gandesc acum la o metoda prin care sa puteti face din nou mandate de perchezitie si voi, ca acum de cand avem acel regulament pentru mandate, de prin vara, nu prea mai aveti voie sa mergeti asa aiurea cand va adunati 10. Cred ca fac un topic prin care faceti o cerere la FBI si puteti face control respectand regulamentul de la FBI. Nu stiu, o sa vorbesc mai intai cu liderii si vedem :)

Edited by South MaxyMusS
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, South MaxyMusS said:

Pe mine nu ma deranjeaza, eu ma gandesc acum la o metoda prin care sa puteti face din nou mandate de perchezitie si voi, ca acum de cand avem acel regulament pentru mandate, de prin vara, nu prea mai aveti voie sa mergeti asa aiurea cand va adunati 10. Cred ca fac un topic prin care faceti o cerere la FBI si puteti face control respectand regulamentul de la FBI. Nu stiu, o sa vorbesc mai intai cu liderii si vedem :)

Stiu ca nu va deranja, de asta am si insistat :)) 

Eu nu gasesc niciun regulament pentru perchezitie. Te referi la controlul mafiilor, HQ ? Ala cu permisiune sublider/lider, etc etc ? M-am lasat in primavara si m-am reapucat toama, deci am sarit perioada aia si nu gasesc nimic :)) despre ce e vorba ca nu gasesc nimic..

Link to comment
Share on other sites

On 13/12/2017 at 6:09 PM, South MaxyMusS said:

Pe mine nu ma deranjeaza, eu ma gandesc acum la o metoda prin care sa puteti face din nou mandate de perchezitie si voi, ca acum de cand avem acel regulament pentru mandate, de prin vara, nu prea mai aveti voie sa mergeti asa aiurea cand va adunati 10. Cred ca fac un topic prin care faceti o cerere la FBI si puteti face control respectand regulamentul de la FBI. Nu stiu, o sa vorbesc mai intai cu liderii si vedem :)

Ai un like jupane daca faci asa ceva

Link to comment
Share on other sites

San Fierro Taxi (RPG1) va ureza un an nou, plin de succese atat pe plan financiar cat si pe plan emotional. Sa aveti un an fara sanctiuni si fara posturi. Raport usor va doresc la toti :* .

Link to comment
Share on other sites

  • dabro.pdf changed the title to SF Police Department - 💬 DiscuÈ›ii / Discussions 💬
  • Plutonium ToV unpinned and pinned this topic
  • Plutonium ToV unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.