Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

SF Police Department - 💬 Discuții / Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

Terminati sa va mai vaicariti despre asa ceva :) Doar nu era sa lase treaba asa cu unii copii care au abuzat de-un bug. Dupa ce ca nu platiti nimic sa va jucati mai si faceti pretentii la ceva moca, oamenii aia depun niste eforturi totusi, zic si eu...

Link to comment
Share on other sites

Dragi tovarasi, va salut.

Imi cer scuze ca desi sunt membru LSPD postez aici. Este prima, dar si ultima oara. Am facut niste propuneri care cred eu ca ar fi in avantajul nostru, al tuturor membrilor de departament. 

Propunerea 1 ar putea duce la repopularea orasului SF iar voi nu ati mai fi nevoiti sa faceti raportul in LS. Propunerea 5 iarasi zic eu ca ii ajuta mult pe cei de la ROADS pentru ca si-ar repara greselile fara sa fie sanctionati. Este primul si ultimul meu post aici, va rog sa raspundeti la acel POLL si eventual sa imi dati un UP. Cel mai mult m-ar ajuta sa dati mai departe ca sa voteze cat mai multi sa vedem cum stam. Multumesc mult, sa aveti o saptamana plina de reusite!

Edited by MaRiuS16
Link to comment
Share on other sites

Salut, colegi! Motivul pentru care am postat in topicul vostru e pentru a va cere o parere, eventual un rate topic pentru sugestiile pe care le-am facut. Acestea ne vizeaza pe toti, si sper eu sa se implementeze mare parte dintre ele, deoarece le consider utile. As vrea sa stiu daca si voi sunteti de aceeasi parere. Multumesc! 
 

 

Link to comment
Share on other sites

  • dabro.pdf changed the title to SF Police Department - 💬 DiscuÈ›ii / Discussions 💬
  • Plutonium ToV unpinned and pinned this topic
  • Plutonium ToV unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.