Jump to content

SF Police Department - 💬 Discuții / Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, Ultras Mugetsu nWo said:

@South AlinAi fost un lider exceptional si am avut multe de invatat de la tine. Chiar daca am avut si conflicte si ai fost mai inactiv, ai fost cel mai bun lider pe care l-am gasit pe aceasta comunitate. De la tine am invatat sa nu fiu terminat pe samp si sa incerc sa ma am bine cu cei din jurul meu, sa nu ma bag ca musca in lapte peste tot. Sper sincer sa asculte membrii de cuvintele tale de acum mai bine de 3 ani: sa voteze pe cineva din factiune, daca ajunge la votul membrilor. Ai fost un model pentru mine in "cariera" asta pe samp. Un adevarat camarad, care tinea la membrii sai. Ma bucur ca am putut sa fim colegi. Apropo, eu am incalcat promisiunea primu, ca eu am iesit primu si am intrat inapoi, nu tu :))). Revenind la subiect, apreciez faptul ca ai incercat sa ajuti fiecare membru in parte si nu i-ai sanctionat, chiar daca Kelton zicea ca ar trebui sa o faci. ~~~Ex SFPD Captain Mugetsu.

Multumesc mult Muge, si sper ca o sa tii cont de tot ce ti-am zis ca stii ca am incercat sa va invat de bine mereu. Te pup 

Link to comment
Share on other sites

Just now, South Alin said:

Multumesc mult pentru cuvintele frumoase si pentru faptul ca ai aceasta parere despre mine :) 

Da ai dreptate in tot ce ai spus, din pacate nu te pot contrazice. Ai grija de tine si vezi cu cine vorbesti ca aici toti te fac :) 

Nu mai activez pe acest joc din cauza frustraților de 13-14 ani care sunt mari smardoi pe banii părinților și in fata unui calculator care așteaptă să greșești ceva ca ei să îți faca post si să simtă bine pe un joc mort ca ala a fost sancționat, m-am mutat pe GTA V ON-LINE cât mai am timp și acolo să joc din cauza vârstei și a locului de muncă. Vă aștept dacă vă apucați de GTA V online să facem niste heisturi și ceva frumos acolo :))

Link to comment
Share on other sites

Just now, CosmiBY said:

Un lider de nota 10+ si un prieten foarte bun.

Aline, chiar imi pare rau...  mereu mai ajutat cand am avut nevoie. Pacat ca nu a iesit ce ne am dorit noi.

#RememberAlin

Te pwp frate.

 

 

Te pup si eu frate si sa nu uiti Cosmi ca o sa te ajut mereu, ti-am mai spus-o si iti repet mereu cand ai nevoie de ajutor poti apela la mine.

Link to comment
Share on other sites

Just now, South Ioan said:

Nu mai activez pe acest joc din cauza frustraților de 13-14 ani care sunt mari smardoi pe banii părinților și in fata unui calculator care așteaptă să greșești ceva ca ei să îți faca post si să simtă bine pe un joc mort ca ala a fost sancționat, m-am mutat pe GTA V ON-LINE cât mai am timp și acolo să joc din cauza vârstei și a locului de muncă. Vă aștept dacă vă apucați de GTA V online să facem niste heisturi și ceva frumos acolo :))

Cum esti pe GTA V? 

Ai luat o decizie buna :)) 

Link to comment
Share on other sites

@South Alin

Un lider exemplu, implicat si interesat de factiune in ciuda orelor jucate.

Imi pare rau pentru ceea ce s-a intamplat. Sper ca urmatorul lider sa fie iesit tot de pe mana ta si sa fi luat cel putin 1% din tine.

Un superior si un prieten in acelasi timp.

Ma bucur ca te-am cunoscut si vreau sa ne auzim cu bine mereu. Te pup!

#RememberChiefAlin #RememberPhineanSBanatul :)) 

Link to comment
Share on other sites

@South Alin, eu nu bag vrajeala 

 

Tre sa fie si o parere negativa, doar nu poti multumi pe toata lumea.

Implicarea ta in factiune o fost cam 0, cel putin de la fuziune (vad ca pe forum ai mai facut chestii la inceput cand ai luat functia, dar te-ai plictisit intre timp de activitate csf) deci cam trebuia sa vina si momentul asta, sa se ocupe cineva activ. Mna, nu stiu cat de competent va fi viitoru' lider da nici nu-mi pasa.

 

Ma asteptam sa fii mai comunicativ, da' tu aveai treaba doar cu Romeo pe /r si alti cativa prieteni. Restu se descurcau daca te strigau pe chat, mai ales cei de pe rpg3. =))) macar tu de nu faceai diferente intre jucatori da mna.

 

Ba si inca o chestie

DE CE **** AI TINE TOPICU DE INVOIRI INCHIS? =))) ce logica are ba

 

Bafta-n viata

Link to comment
Share on other sites

@South AlinBa nu sunt eu genu sa scriu romane, da esti de gasca da te n puta mea mare? ne stim din 2015 daca nu ma insel de cand era s4bin leader intram cu un cont ieseam cu altu noi sa fim sanatosi, totusi am apucat sa fac rank 4 fara fw, suspect de dubios si pentru mine??  te astept pe la iasi sa dam o tura cu masina, am eu un loc, cu muzica celor de la parazitii "parca as f ceva" facem ravagii ?tragem si noi un caine?? lasa-mi nr tau pe privat sau imi dai PM daca e??

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, oC Tendoi said:

@South Alin multumim pentru cuvintele frumoase si pentru toata munca depusa ❤️

Te pop Tendoi :* 

1 hour ago, PhineanS said:

@South Alin

Un lider exemplu, implicat si interesat de factiune in ciuda orelor jucate.

Imi pare rau pentru ceea ce s-a intamplat. Sper ca urmatorul lider sa fie iesit tot de pe mana ta si sa fi luat cel putin 1% din tine.

Un superior si un prieten in acelasi timp.

Ma bucur ca te-am cunoscut si vreau sa ne auzim cu bine mereu. Te pup!

#RememberChiefAlin #RememberPhineanSBanatul :)) 

Te pup phineans si ma bucur ca am avut ocazia sa te cunosc. DACA MAI PIERDEM ZILELE PE SNAP FAC URAT!

1 hour ago, Aryenteq said:

@South Alin, eu nu bag vrajeala 

 

Tre sa fie si o parere negativa, doar nu poti multumi pe toata lumea.

Implicarea ta in factiune o fost cam 0, cel putin de la fuziune (vad ca pe forum ai mai facut chestii la inceput cand ai luat functia, dar te-ai plictisit intre timp de activitate csf) deci cam trebuia sa vina si momentul asta, sa se ocupe cineva activ. Mna, nu stiu cat de competent va fi viitoru' lider da nici nu-mi pasa.

 

Ma asteptam sa fii mai comunicativ, da' tu aveai treaba doar cu Romeo pe /r si alti cativa prieteni. Restu se descurcau daca te strigau pe chat, mai ales cei de pe rpg3. =))) macar tu de nu faceai diferente intre jucatori da mna.

 

Ba si inca o chestie

DE CE **** AI TINE TOPICU DE INVOIRI INCHIS? =))) ce logica are ba

 

Bafta-n viata

Normal ca trebuie sa fie o parte negativa :) ce sa zic asta e parerea ta si o respect, dar poti intreba "membrii de pe 3"  sa vezi ce si cum.

1 hour ago, Eu sunt WiSsh din Moldova said:

@South AlinBa nu sunt eu genu sa scriu romane, da esti de gasca da te n puta mea mare? ne stim din 2015 daca nu ma insel de cand era s4bin leader intram cu un cont ieseam cu altu noi sa fim sanatosi, totusi am apucat sa fac rank 4 fara fw, suspect de dubios si pentru mine??  te astept pe la iasi sa dam o tura cu masina, am eu un loc, cu muzica celor de la parazitii "parca as f ceva" facem ravagii ?tragem si noi un caine?? lasa-mi nr tau pe privat sau imi dai PM daca e??

mama wishh a scris ceva de bine =)) ma simt onorat ca eu sunt aceea persoana. PROMIT cu prima ocazie cand ajung la iasi te sun da sa faci rost de mai multe gagici ca vin si cu @Done 

Link to comment
Share on other sites

@Plutonium ToV te felicit plu :* cand ti-am dat sublider ti-am trasat o singura sarcina importanta si aia a fost: Sa iei lider dupa mine. Ma bucur ca ai reusit sa o indeplinesti si sunt foarte fericit pentru tine frate.

Sunt convins ca o sa ai grija de factiunea mea si o sa o conduci cel putin la fel de bine ca mine si sper ca poate tii si la fel de mult ca mine lideru :) Mult succes plu! :* 

Sa nu uiti cat timp mai sunt disponibil te voi ajuta cu orice hai pwp.

Link to comment
Share on other sites

Mulțumesc @South Alin, îți dai seamă că fără tine nu făceam nimic. Când am aplicat SFPD când m-am reapucat nici măcar nu visam să ajung la rank 5, da' să conduc intr-o zi facțiunea. Mereu am zis că dacă pleci tu cel mai probabil voi pleca și eu, deoarece tu erai mare parte din motivul pentru care am ales să vin aici. 

 

O să-mi dau tot interesul să-ți duc munca mai departe și să fac o treabă cât mai bună. :D

 

Oricum, noi ținem legătura clar nu trebuie să ne îngrijorăm în legătură cu ceva. :))

 

Și deja știi, dar oricând ai un loc aici și întotdeauna o să-și amintească întreaga comunitate de tine și de realizările tale.

 

Merci din nou! 

Link to comment
Share on other sites

bine ba @Plutonium ToV

ce sa zic nab, succes cu functia, sa o duci bine mai departe si sa iti faci treaba asa cum stii tu mai bine

poate ne mai vedem pe /r candva :))), oricum incerc sa revin dar zilele astea nu pot ca am luat suspend pe web =))))

te pup gionule ❤️

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, PhineanS said:

vad ca ma provoci, bine bruh

Arata-ti coltii si vezi cum ramai fara ei.

 

6 minutes ago, A n n e said:

hai ca ai mai fost si tu in sfpd ayaye 

Eu nu plec de aici cat e Pluto lider decat prin modul in care a iesit Alin.

Link to comment
Share on other sites

  • dabro.pdf changed the title to SF Police Department - 💬 Discuții / Discussions 💬
  • Plutonium ToV unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.