Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

SF Police Department - 💬 Discuții / Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

On 12/4/2019 at 4:15 PM, PhineanS said:

@South Alin

Un lider exemplu, implicat si interesat de factiune in ciuda orelor jucate.

Imi pare rau pentru ceea ce s-a intamplat. Sper ca urmatorul lider sa fie iesit tot de pe mana ta si sa fi luat cel putin 1% din tine.

Un superior si un prieten in acelasi timp.

Ma bucur ca te-am cunoscut si vreau sa ne auzim cu bine mereu. Te pup!

#RememberChiefAlin #RememberPhineanSBanatul :)) 

asa ziceai si de mine, om cu doua fete

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Victory Daniel said:

Aveți vreo idee de ce s-ar putea o tastatura strica așa deodată? Adică seara n-avea o treabă și dimineața nu mergeau anumite taste fundamentale...

Incearca sa o scoti cablu din unitate si dupa sa-l bagi inapoi

Link to comment
Share on other sites

@Victory Daniel

 

Asta se poate întâmpla dacă au fost căderi electrice peste noapte și tastatura tot primea și rămânea fără curent încontinuu, poate s-a scurtcircuitat ceva. Dacă nu, ai cumva umezeală în cameră? În încăperile cu probleme de genul se pot strica foarte multe electronice doar pentru că sunt în încăperea aia.

 

Neplăcut oricum. 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Plutonium ToV said:

@Victory Daniel

 

Asta se poate întâmpla dacă au fost căderi electrice peste noapte și tastatura tot primea și rămânea fără curent încontinuu, poate s-a scurtcircuitat ceva. Dacă nu, ai cumva umezeală în cameră? În încăperile cu probleme de genul se pot strica foarte multe electronice doar pentru că sunt în încăperea aia.

 

Neplăcut oricum. 

Nu am umiditate, și căderi electrice nu cred că au fost, oricum era o tastatura destul de bună.

Link to comment
Share on other sites

  • dabro.pdf changed the title to SF Police Department - 💬 Discuții / Discussions 💬
  • Plutonium ToV unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.