Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

SF Police Department - 💬 Discuții / Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

Tocmai ce am ajuns si eu de la scoala altfel, ne vedem pe game.

 

Welcome tuturor celor intrati.

Welcome back.

Nu-i mai spune scoala altfel, ii spune sa stii mai multe sa fii mai bun :))

Deabea astept sa se termine saptamana asta, dupaia vacantaaaa :))

Vorbim in joc.

Link to comment
Share on other sites

Salut tuturor, ce mai faceți ? E cam mare bătălie pe radar, credcă mă voi axa doar pe SF în sensu să stau cu radar doar in SF.

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti, este prima oara cand postez aici. Sper sa ne imprietenim rapid, sa avem o legatura stransa...si sa dam cat mai multe amenzi:D. Sper sa ne intelegem! Eu vin pe la 10...ne auzim. Bafta la amenzi!

P.s.: Nu va speriati ne semnatura mea:)))

Edited by Th Katarin
Link to comment
Share on other sites

Buna seara,

 

Incepand de astazi, sunt noul vostru coleg!

Ma simt onorat sa fac parte din San Fierro Police Department! Sper sa facem o treaba excelenta impreuna!

Edited by Nick08
Link to comment
Share on other sites

Noapte buna SFPD bafta la cat mai multe amenzi/confiscate, iar daca cumva aveti viteza de upload mica va recomand sa folositi Ultra video converter, va micsora marimea foarte mult si va pastra calitatea HD.

Link to comment
Share on other sites

Welcome celor noi, la fel vă spune și vouă, mare atenție să aveți dovezi solide să nu ajungeți în situația lui Andrei.

Link to comment
Share on other sites

Am ieșit și eu, noapte bună tuturor, azi am suspendat o grămadă de carnete și nicio plângere, mă mir.

Edited by TOV Compaq
Link to comment
Share on other sites

Good night all !! (im new :D )

 

Welcome Techno_Ben!

Try to always have solid evidence before penalized for not being sanctioned even you.I recommend Bandicam for video and takes less mb.Sorry for my bad english :D

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna, ofiteri ! Am lucrat mult astazi, destul. Ne vedem si maine in forta.

Am luat multe carnete si multe amenzi la radar, ma mir ca nu am primit plangeri stupide.

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna, ma bag la somn ca e tarziu.

Maine vorbim pe la 12 - 13:00 :D

Deabea astept sa raspunda Seba la plangeri:)), s-au adunat o gramada, doar eu am vreo 2-3, norocul meu ca am dovezi >><<.

Noapte bunaaaa!

Link to comment
Share on other sites

Neatza baietii,azi nu m-am mai dus la scoala,oricum eram 30 in toata scoala :))

Puneti mana la treaba si hai sa ardem niste carnete.

Bună dimineața! Nici eu nu am mers la școală, am fost ieri și eram doar 5 în clasă.

 

Merg să fac un duș, să mănânc și ne auzim în joc.

 

Welcome celor noi.

Link to comment
Share on other sites

  • dabro.pdf changed the title to SF Police Department - 💬 DiscuÈ›ii / Discussions 💬
  • Plutonium ToV unpinned and pinned this topic
  • Plutonium ToV unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.