Jump to content

SF Police Department - 💬 Discuții / Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

Am luat un FW si un av verbal foarte usor, acum la cea mai mica greseala pararesc departamentul :|.

Azi vine Seba97 :D.

 

Încearcă să fi mai atent, și nu vei avea probleme, eu n-am nimic și am confiscat permise / am dat amenzi. Le e frică să facă și post :)). (glumesc)

 

# Acum intru și eu,am fost să mănânc!

Link to comment
Share on other sites

Încearcă să fi mai atent, și nu vei avea probleme, eu n-am nimic și am confiscat permise / am dat amenzi. Le e frică să facă și post :)). (glumesc)

 

# Acum intru și eu,am fost să mănânc!

Nu e vorba de amenzi, ca am dat peste 100 amenzi, dar ieri nu era nimeni la jail, erau cativa hitmens sa ii arestez, eu am dat lu [GF]BlackDev1l arrest de wanted 6, iar el avea wanted 3, m-am uitat din greseala la crimes, deci foarte usor l-am luat, iar avertismentul verbal l-am luat(il voi lua, trebuie sa raspunda Seba97) pentru ca am dat o amenda pentru 101km/h, eu vazusem altfel, asta e, trebuie sa fiu mai atent. Dar nu inteleg ceva, RobertCM(FBI) a zis ca la 3FW parasesti departamentul chiar si daca nu ai 2 saptamani, e valabil numai pentru FBI sau si pentru PD?

Link to comment
Share on other sites

Nu e vorba de amenzi, ca am dat peste 100 amenzi, dar ieri nu era nimeni la jail, erau cativa hitmens sa ii arestez, eu am dat lu [GF]BlackDev1l arrest de wanted 6, iar el avea wanted 3, m-am uitat din greseala la crimes, deci foarte usor l-am luat, iar avertismentul verbal l-am luat(il voi lua, trebuie sa raspunda Seba97) pentru ca am dat o amenda pentru 101km/h, eu vazusem altfel, asta e, trebuie sa fiu mai atent. Dar nu inteleg ceva, RobertCM(FBI) a zis ca la 3FW parasesti departamentul chiar si daca nu ai 2 saptamani, e valabil numai pentru FBI sau si pentru PD?

 

Doar FBI, cel puțin eu așa știu.Când am fost în FBI și eu am luat foarte ușor 2 FW și credeam că o să fiu demis când colo la 3 FW eram demis cu FP maxim (în perioada de teste) la PD știu că se sancționează clasic , 2 FW în perioada de teste = demis FP maxim.

 

# Bun revenit printre noi Seba97.

 

Nu uitați de antrenamentul de la ora 20:00 și ședința de la ora 21:00, se vor discuta probabil chestii importante,fiind prima ședință.

Link to comment
Share on other sites

Buna seara ofiteri !

Bun venit celor noi ! O sa facem o treaba minunata impreuna.

Nu uitati de antrenamentul din aceasta seara de la 20:00 si de sedinta de la ora 21:00 .

Bun venit Seba97 !

Link to comment
Share on other sites

mda se pare ca serverul nu tine cu noi si nu putem desfarusa primul antrenament al departamentului

Tie iti e de antrenament? Noua ne e de sedinta, acum din cauza netului prin sarma de la daniel mai asteptam o saptamana, cand se termina vacanta :|.

Link to comment
Share on other sites

Atentie:

 

Sedinta si Antrenamentul din aceasta seara au fost amanate datorita problemelor tehnice intampinate de server.

 

Attention:

 

Today's Meeting and Training were postponed due to the server tehnical difficulties.

Link to comment
Share on other sites

mda se pare ca serverul nu tine cu noi si nu putem desfarusa primul antrenament al departamentului

 

Crede-ma, nici unui player nu i-a pasat, nu ii pasa si nu ii va pasa vreodata de vreun antrenament, m-as bucura sa nu se faca niciodata, mi se pare o prostie. Avem antrenament zilnic cu suspectii, nu are rost sa simulam prostii.

Link to comment
Share on other sites

ok thank you sir, btw, the server isstill down, its time to sleep. its already 2am here. see ya tomorrow Friends

Good Night, you remember that moment when you on RPG2 take from me 1.500.000 for business and run away? Think about that...
Link to comment
Share on other sites

  • dabro.pdf changed the title to SF Police Department - 💬 DiscuÈ›ii / Discussions 💬
  • Plutonium ToV unpinned and pinned this topic
  • Plutonium ToV unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.